נרות הופי-מתי ולמי אסור?

ו א ג ו ס

New member
נרות הופי-מתי ולמי אסור?

משיטוט קל הבנתי שאסור (נו, לא מומלץ) לעשות נרות הופי לאחר ניתוח כפתורים או נקב בעור התוף. לא מומלץ בזמן דלקת חריפה. לא מצאתי התייחסות לגבי גיל. האפרוח שלי בן שנה וחצי, כפי הנראה גידל לו פוליפים (=אדנואידים, שקד שלישי, איך שתרצו) והתחלנו מעקב שאולי מתישהו יביא לניתוח המיוחל. בנתיים הוא קטן, נוחר (הפסקות נשימה וכו), מנוזל (אלרגי כמובן), וסובל מדלקות אזניים וגרון ומה שתרצו בחורף ובקיץ. המון אנטיובטיקה כמובן הומאופתיה קלאסית והומוטוקסיקולוגיה לא עזר האם טיפול בנרות הופי יעזור? האם הוא בגיל המתאים?

עדינה77

New member
טיפול

שלום, את מתארת הרבה תסמינים אצל הבן שלך. את גם אומרת שהוא אלרגי. זה משהו שבדקת? יש סיבות שונות למצבים של נזלת ודלקות אזניים בלי קשר לפוליפים. ייתכן שזה באמת מוסיף כי זה פוגע במערכת הנשימה. ייתכן שצריך שינוי בתזונה ו/ או לגלות חסימה רגשית שגורמת דווקא אצלו לתופעות אלו. בטיפול קינסיולוגי יש התייחסות לגורמים האלה. בהצלחה ותרגישו טוב

ו א ג ו ס

New member
הרבה תסמינים כי הוא הספיק הרבה

בשנה האחרונה (בגן), הקטן... הוא אלרגי, כן, בלי לעשות טסטים זה דיי מוכח. ולא רק בגלל ההאפצ'י המרובה, הנזלת השקופה או הנסיון האישי שלי בתור אלרגית ידועה. בבדיקת דם מצאו IgE גבוה. הפוליפים- עשינו צילום רנטגן שאמר- הצרות ניכרת של דרכי הנשימה. צרפו לזה נחירות וקושי בנשימה בשינה. האלרגיה מביאה לו נזלת שקופה וליחה, הכל מצטבר בדרכי הנשימה הצרים ומזדהם עד האנטיובטיקה הבאה (לאזניים, לגרון, סתם לכיף..). שינוי בתזונה בעייתי בגיל שלו, מה כבר הוא אוכל? אין במבה ושוקולד, חלב יחיד זה סימילק פעמיים ביום (מה ישתה, נס קפה?) ומעט גבינה בארוחת הערב. חסימה ריגשית? בגיל שנה וחצי? גם אם זה נכון, ואני מקווה שלא, מה הוא יודע להגיד על זה - 10 מילים?..... תודה על הנסיון...

freearth10

New member
חסימה רגשית, כן גם בגיל הזה

היי ואגוס, חסימה רגשית, כן, גם בגיל הזה ואומר לך יותר מזה שכל החסימות הרגשיות שלנו יושבות על חסימות בגיל הזה, אפילו הרבה לפני הגיל הזה, במצוקת הלידה או אפילו ההריון. זה שהדרך שלו להביע את עצמו שונה מהדרך אותה אנו מכירים לא אומר שהוא לא חווה ברמה הרגשית. למרות שהוא לא מדבר אפשר לעבוד איתו ולמצוא את הסיבה להופעת כל התסמינים שלו ולשחרר מהם את המתח השלילי. חלב מגביר ליחה ויכול להיות שיש מקום לחשוב על צמצום או הורדה של חלב ומוצריו. חשוב למצוא למה הוא רגיש ואני לא מדברת על הטסטים בעזרת בדיקת הדם אלא על בדיקת שריר שהיא כמו מכונת אמת. וכשיש לנו את הרשימה נהיה מודעים לה, נפעל בהתאם ונוכל כל פעם לשחרר את הגופנפש מרגישות מסויימת. מאיה

עדינה77

New member
אפשר לטפל

אני מבינה את הפליאה שלך ולכן אסביר. הטיפול בגיל כזה נעשה דרך האם. זה מדהים לגלות דברים שעולים בטיפול. הכל נעשה דרך שאלות ובדיקת שריר ולכן זה הגוף והתת מודע שמכוונים את הטיפול כדי לגלות את השורש של הבעיה ולא המטפל או המטופל באופן מודע.

הבן שלי בן שנה ו-4 חודשים

והוא לא נוגע בסימילאק. למה הוא צריך את זה? במקום הגבינה תני לו אבוקדו, או שקדיה ובמקום החלב, אפשר לבשל קווקר ולתת את המים הסמיכים שיוצאים ממנו בהמתקה של סילן, אם את רוצה להמתיק. וחוץ מבמבה ושוקולד יש עוד כמה וכמה דברים שרצוי לבדוק בהצלחה רביד

TheGreatNut

New member
על גיל כזה לא הייתי משקיע הרבה זמן בפורום...

יש כל כך הרבה פרמטרים שיכולים ליצור השפעות שכאלו על ילד. החל ממזון וכלה במשהו שהוא פשוט נושם. מי יודע? בטח לא מטפל שאפילו לא יכול לראות פיסית את התינוק שלך ומקבל קמצוץ קטנטן של מידע טקסטואלי דרך פורום. אני ממליץ בחום ללכת למטפל מומחה, כזה שיש עליו המלצות חמות בטיפול בילדים. נשמע הגיוני שכדאי שתלכי למישהו שבין היתר מבין מאוד גם בתזונה.

יעל ND

New member
אין הגבלה בגיל

עשיתי נרות הופי גם לתינוקות בני מספר חודשים.

למעלה