תזונה הומאופתיה ומה שבינהם..

אסתר884

New member
תזונה הומאופתיה ומה שבינהם..

מטופל שלי בהווה שסבל ממעי רגיז הגיע לפני מספר שנים להומאופת שנתן לו רמדי...(הוא ממשיך במקביל אליי גם לקחת רמדי לדברים אחרים אני מניחה) מאז אין את התופעות של שלשולים ועצירויות..לסירוגין אלא רק עצירות.. כאבי הבטן אומנם נעלמו אך זה מרגיש כמשהו לא תקין.. ולא שחלילה שאני מזלזלת בהומאופתיה... נקודתית נראה לי שמשהו כאן לא מתפקד. מה דעתכם? שבוע טוב אסתר

אסתר884

New member
רציתי לכתוב בכותרת רפלקסולוגיה ויצא לי התשובה

הנכונה.. תזונה. אבל עדיין אשמח לתגובות.

0 אור 0

New member
עצירות כרונית זה בהחלט נשמע לא תקין

כמו בכל טיפול הוליסטי, אני מניחה שגם בהומאופתיה צריך לחזור אל המטפל ולדייק את הטיפול. אניאישית מוצאת בעיה כאשר מטפלים במקביל בשיטות שאמורות לטפל בעומק הבעיה באופן לא מתואם - בין אם זה דיקור ורפלקסולוגיה , בין אם זה הומאופתיה ורפלקסולוגיה. שילוב בין רפלקסולוגיה ותזונה אמור לפתור אפילו בעיית עצירות ממש כרונית, כך שאין צורך בטיפול נוסף שלא ברור מה הוא עושה.

אסתר884

New member
בהחלט

מדובר במטופל חדש יחסית.. אני מאוד עדינה בדברים האלה.. אני מרגישה שיש לי הרבה מה לתרום שם.. ולא רוצה להציב את זה כאו או... בתחושה שלי זה יגיע לבד. לגבי סוגיית העצירות ... ברור שזה אותו הדבר .. שלמעשה הבעייה לא נפתרה אלה "עברה צד". שבוע טוב אסתר

TheGreatNut

New member
הומאופט הוא לא ההומאופטיה...

יכול להיות שהמטפל לא פעל נכון. יש הרבה מטפלים שהם לא מקצועיים, ממש כשם שיש הרבה רופאים שהם לא מקצועיים. אין לי מושג אם באמת מדובר היה במקרה הזה במטפל מקצועי או לא. גם מטפל מקצועי עושה טעויות. אבל כך או כך עצירות היא מצב לא תקין.

למעלה