זצים חשמליים

אסתר884

New member
זצים חשמליים

האם למשהו יש מושג מה זה שנגיעה בדברים למשל ידית של דלת גורמת לזצים חשמליים? בכלל כל דבר מתכתי בחדר מוליך את זה .. שאר שוכני המקום לא חשים את זה ... פעם אחת זה אפילו קרה שבאתי ללחוץ יד של חברה זה היה משעשע ... שבת שלום לכולם
אסתר

freearth10

New member
לכלב שלי יש דרך נפלאה להמנע מהם

לאחר כל פגישה הוא מתנער וכך מכין את הגוף האלקטרומגנטי שלו למפגש הבא. אז למדתי ממנו וכל בוקר אני פותחת בכמה דקות של התנערות
מאיה

freearth10

New member
הגופנפש שלך

אומר לך: תראי כמה שאת עכשיו רגישה! זו מתנה גדולה לחוש את האחר גם בדרך אלקטרומגנטית! מהנסיון שלי עם הזמן מצאתי דרך לכוונן את האנרגיה בהתאם לצורכי הרגע ולאחר תקופה מסויימת ההתחשמלויות האלו הלכו ופחתו. יחד עם זה ביקור במקום שיש בו הרבה מאוד קריסטלים זה עד היום אחד הדברים שאני משתדלת להמנע ממנו כי אותי זה מאוד מחליש ובבית שחררתי כל מכשיר חשמלי שלא נחוץ לי עוד.

אסתר884

New member
וואו..

ייתכן כי אנרגיה עודפת של אנשים יכולה ליצור מצב שכזה?... הכוונה אנרגיה שלא תועלה. כשאת מדברת על מכשירים חשמליים אני יודעת על מה את מדברת.. ביתי לא משופע בהם ... אני מרגישה שככל שאני מסירה מעליי שכבות של אבק... אני מאוד חשופה... אני עושה הגנות ואני גם מרגישה מוגנת .. אך יכול להיות שזה שלב חיוני... החשוף הזה. תודה
אסתר

freearth10

New member
להיות חשופה זה להרגיש יפה ../images/Emo13.gif

כל כך יפה שאני מוכנה לחלוק את היופי הזה גם עם אחרים. בקינסיולוגיה אנחנו לא עושים הגנות, כי אנחנו מוגנים גם ככה
, אבל בתחילת דרכי, מאחר שרפלקסולוג הבית הראה לי את ההגנות שהוא עושה, אמרתי לעצמי, להזיק זה לא יזיק ולפני שנכנסתי לטיפול עשיתי לעצמי הגנות. ואז יום אחד אמרתי לעצמי או שאת בטוחה במה שאת עושה, או שלא. הפסקתי לעשות הגנות ומאז אני מרגישה הרבה יותר מחוברת, הרבה יותר מוגנת.

אסתר884

New member
אגב אפרופו חיות

יש איזה חתולה ליד ביתי שכל פעם שאני קצת טעונה.. היא כמו מטפלת מכילה ואוהבת מרשה לי ללטף אותה ויש שם ממש טיפול.. אני נטענת באנרגיה חיובית..היא מדהימה החתול הזאת .. כל מפגש איתה אני יוצאת עם הילינג בידיים.. אבל לא יפה להפיל עליה זצים חשמליים
אסתר

freearth10

New member
היא בגרגור מקבלת

את הליטוף וכשלא יהיה לה נעים איתו היא לא תתביש ופשוט תמשיך הלאה. וכן, בעלי חיים הם אכן מרפאים. הכלב שלי הוא חלק בלתי נפרד מהטיפול. הוא מקבל את המטופל בנביחת צהלה, מכניס אותו בשמחה שכזאת מהדלת אל הכסא שמחכה לו. הוא נותן למטופל קצת להתיישב ולנוח בזמן שהוא מעסיק אותי בלהרגיע אותו (את הכלב) ואז כשהוא נרגע הוא מתיישב לו בשקט ורק כשהוא מרגיש שהמטופל זקוק לו הוא פשוט מתקרב כדי שזה ילטף אותו או יתייחס אליו. זה מדהים איך הוא חש את זה. מאיה

מעבר לנפש

בגדים סינטטיים עשויים לייצר חשמל סטטי,שכדאי להמנע ממנו. פעם עבדתי בחנות טבע שכל מגע עם חפץ מאריק העביר זץ' שכז- כנראה שהרצפה הייתה בעייתית, כי כל מקום אחר ברשת לא היה בעייתי... פיסי לגמרי, ועשוי לפגוע בגוף, אז כדאי למצוא את הגורם, ולהפטר ממנו.

למעלה