לאחרונה אני מתקשה לנשום.

מרתון10

New member
לאחרונה אני מתקשה לנשום.

אני בת 60+ בדרך כלל בריאה, בעלת עודף משקל. מה אני צריכה לעשות לדעתכם?

freearth10

New member
מה את צריכה לעשות?

לנשום, לנשום את החיים פנימה, להנות מהדברים הכי קטנים, הכי פשוטים, מזה שתקומי מחר בבוקר ותרגישי שאת נושמת, אולי בכבדות, אבל נושמת. כמובן שעודף משקל (כמה?) לא תורם לתחושת הקלילות ואני מניחה שעוד דברים אחרים מונעים זאת ממך. קצת קשה מבלי להכיר אותך להמליץ לך מה לעשות, מלבד ההמלצה לחפש מטפל שיעזור לך למצוא את מקור ההבראה שבך, כך שתוכלי שוב לנשום לרווחה. מאיה

עוז46

New member
לנשימה

מצחיק , אבל הנשימה מתבצעת בעזרת שרירים. גם בהצרות משתתפים השרירים. בנוסף להמלצה חמה לשינוי דרכי חיים- תזונה, פעילות גופנית, חשיבה חיובית, ולשמועה בקול הרופא, ממליץ להגיע לעיסוי חגורת הכתפים. כזה שמשחרר גם מלפנים וגם מאחור, להקלה בתפקוד הנשימה.

נועיק

New member
שינויים של גיל

מה שהיה קל לעשות קודם, הולך ומכביד ככל שעובר הזמן. אם בריאה ורק עודף משקל, יתכן שהגוף מתחיל להתעייף מהסחיבות ומאותת שהגיע הזמן לשינוי.

אני ממליצה, קודם כל

לבדוק את הרפואה הקונבנציונלית. לראות מה להם יש להגיד ואם יש אבחנה כלשהי. מה זה עודף משקל? כמה זמן את בעודף משקל? ומה זה בריאה בדרך כלל? האם נוטלת תרופות? וגם לגבי טיב הנשימה שלך: האם לפני כן היית נושמת נשימות עמוקות? האם מתרגלת פעילות גופנית כלשהי? יוגה או שחיה יכולות לעשות שינוי משמעותי לטובה בנשימה יתכן וגם טיב המזון שלך כבר לא הולם את צרכי הגוף והוא פשוט לא עומד בנטל

yoramg007

New member
הסיבה לקשיי נשימה באבחון ביורגונומי מרחוק

לגב. הנכבדה שלום, בראיית הביורגונומי, מרבית בעיות הבריאות מתחילות מירידה ברמת האנרגיה בגוף, ירידה שלא נעים להודות אולם אין לנו שליטה עליה, מאחר והיא תלוייה ב"משלים האנרגטי" שלנו שאליו אנחנו מחוברים מבחינה אנרגטית וממשיכת האנרגיה על ידו, אנחנו נחלשים. (ראי קובץ מצורף) הריפוי בביורגונומי מתחיל מהפסקת מצב זה שנמשך אצלך כבר כשנה וחצי, ברגע שמצב זה יפסק תרגישי הקלה מידית וגם השליטה על משקלך תשתפר, בהמשך הטיפול תנתן תשומת לב ספציפית למערכת הנשימה, אולם רק לאחר הפסקת מצב החולשה והעייפות הבלתי מוסברת שאת שרוייה בהם, שאם לא נתייחס אליהם, ההטבה תהיה חלקית בלבד. בברכה, יורם גני - המרכז לביורגונומי ריפוי, הרצאות וסדנאות בביורגונומי הקליניקות בת"א ובחיפה 054-4449636 האתר: http://www.biorgonomy.com

eshiatsu

New member
לבדוק האם משהו מהותי השתנה בשביבה שלך או ...

בחיי היום יום אם את לא מצליחה לזהות שינוי כלשהו מומלץ ללכת להיבדק אצל איש מקצוע אם לא תראי תוצאות מכל מה שהצעתי והעניין ימשך , בוודאי שלהתחיל לטפל בעניין בכל מקרה אני מאחל לך שזאת תופעה חד פעמית ושתהי בריאה חגי קירשבלום - מטפל שיאצו מומחה http://www.eshiatsu.co.il/

למעלה