נוזלים באוזניים

טיפול הומאופתי

שלום נטע טיפול הומאופתי עוזר מאד!! ללא שום תהליך פולשני. יש לכל הומאופת ניסיון טוב בטיפול בבעיה כי רואים אותה הרבה. בד"כ אצל ילדים אבל גם למבוגרים ניתן לעזור. אם יש לך עוד זמן לפני צורך בניתוח כפתורים רוצי להומאופת. יש הרבה באזור שבו את מחפשת (וגם אני נמצאת שם.) כל טוב עירית

יעל ND

New member
מסכימה איתך מאד

וגם אני נהנית לטפל באזניים הומאופתית, אבל אצל גברת יש ירידה משמעותית בשמיע כבר עכשיו. זאת אומרת, יש סיכוי מסוים, שהיא תסבול מירידה בשמיע מכאן ועד סוף ימיה אם טיפול לא יהיה מיידי. ואת יודעת טוב מאד, שהומאופתיה דורשת זמן ושלא תוכלי לנבא, כמה זמן בדיוק. את אפילו לא יודעת, מה יש אצל הגברת ברקע, מה היא אוכלת ומה לוקחת. לדעתי, זה סיכון, וסיכון בלתי מוצדק. ואל תשכחי, ששמיע, זה אחד הדברים שמאד משפיעים על איכות חיינו.

כמה דברים

1. טיפול הומאופתי מדויק יכול לעזור במיידי. 2. בנושא אוזניים, עוד בטלפון אני שואלת כמה זמן יש. ז"א אם יש תאריך לניתוח. אם הזמן מאפשר מתחילים טיפול. אם לא-מלווים את הטיפול הרפואי בטיפול הומאופתי כדי להחזיר את האיזון ולייתר את הטיפול המערבי. 3. ירידה בשמיעה זה תוצאה של בעיות אוזניים ולא חייב שימשיך להיות בעיה. בקיצור נתתי למעלה המלצה כללית וכשאני מול המטופל אני מתאימה את ההמלצה למצב הפרטי. כל טוב עירית

יעל ND

New member
הכול נכון ויפה

אבל אם ירידה כמו שלה כבר אין לה זמן בכלל. אני לא מכירה את המקרה בדיוק כמוך, אבל מאחר ובתור טיפול מציעים לה כפתורים, נראה שסיבת ירידת השמיע בהצטברות הנוזלים. אין דבר שמוציא את הנוזלים טוב יותר מהומאוםתיה, לדעתי. אבל - כשיש זמן. מה לעשות אם אין לה? אני יודעת, שיש אנשים שמסתכנים לטפל במצב כזה ובחלק מהמקרים גם מגיעים לתוצאות טובוץ. פשוט אני אישית לא מוכנה להסתכן. זה הכול.

אני מסכימה.

אבל אני רוצה להדגיש. 1. לפעמים ממליצים ניתוח כפתורים וקובעים אותו לעוד חודשיים. זה בהחלט תקןפה יפה לנסות להוריד את הנוזלים עם טיפול הומאופתי. ושוב-טיפול מדויק עוזר במיידי. 2. אם ניתוח הכפתורים הוא בשבוע הבא-שווה להתחיל טיפול כדי לאפשר לניתוח להצליח וכדי להתחיל תהליך ריפוי שיימשך הרבה אח"כ. כך שבסיכומו של דבר כדאי להתחיל טיפול בכל מקרה. ואני לא רואה בזה הסתכנות. עירית

יעל ND

New member
עירית יקרה

בירידת שמיע משמעותית כל-כך ניתוח בעוד חודשיים - דבר לא סביר. אולי, בכללית, לא יודעת. חודשיים - זה בהחלט מספיק כדי להוציא נוזלים, רק שאין לה חודשיים... אם זה התאריך שלה בנתונים שהיא מדברת עליהם - עליה לעשות ניתוח במקום אחר אצל רופא אחר וכו' - אבל דחוף. לגבי תמיכה בניתוח - זה מובן מאליו, אין בזה שום מחלוקת בכלל. שבוע טוב לך, כתיבה וחתימה טובה

רק הבהרה:

עוד לא נקבע לי תאריך לעשות כפתורים (אגב, בינתיים הבנתי שכשמדובר באדם מבוגר, לא מדובר בניתוח אלא בתהליך יותר קצר ופשוט). אני צריכה לעשות בדיקת שמיעה נוספת ואחריה כנראה שייקבע שאני צריכה לעשות כפתורים. מכיוון שאני בהחלט מרגישה ירידה בשמיעה וזה גם אובחן בבדיקה הראשונה שעשיתי, סביר להניח שזה מה שהרופאה תחליט. בכל אופן אני בהחלט חושבת גם לשלב טיפול משלים עם זה.

במצב הזה

אני חוזרת על המלצתי להתחיל טיפול בהקדם. אולי תצליחי לבסס מצב שבו לא יהיה צורך בהתערבות כלשהי. כל טוב עירית

תודה

לכן אשמח לקבל עוד המלצות. האמת שכבר קיבלתי המלצה על מטפל אבל הוא מאוד יקר והמצב הכלכלי שלי ממש לא משהו. לכן או שאצטרך לדחות את הטיפול או שאמצא מטפל במחיר שאוכל לעמוד בו..

אני מסכימה עם גישת הטיפול המשולב

כלומר במידה ועדיין יש לך זמן עד לניתוח הכפתורים (הבנתי שטרם נקבע לו מועד?) אז נסי למצוא מטפל ולהתחיל בתהליך הומיאופתי. מצד שני, אל תתלי בזה את יהבך והיי מוכנה לכך שלא תראי תוצאות בזמן קצר מדי. בכל מקרה, לגבי סכנת הכוויה שציינת שאת חוששת מפניה באשר לנרות הופי - הרי בכל סוג של טיפול יש סכנה מסוימת, והשאלה היא עד כמה את סומכת על המטפל. אם את לא הולכת לאיזה חאפר שיש לו חצי תעודה מצולמת על הקיר, אז בעיני זהו סיכון שהוא מתקבל על הדעת.

למעלה