מקווה שכאן אוכל למצוא פתרון

bambit12

New member
מקווה שכאן אוכל למצוא פתרון

אני נמצאת כשובעיים וחצי לאחר לידה רגילה, כמה ימים לאחר הלידה החלו כאבים ביד שמאל אשר התפשטו בהדרגה לצוואר, זרוע, מרפק, בית שחי ואתמול אפילו הקרינו לצד שמאל של הראש והאוזן. יש לציין כי הכאבים רק הולכים ומתגברים ואני נוטלת משככי כאבים (אופטלגין , אדוויל) כבר שבועיים וחצי ברציפות כאשר שיא הכאב מגיע באמצע הלילה ומדיר שינה מעיניי. אני פונה אליכם עקב המלצה שקיבלתי בפורום אחר, ולאחר בדיקת אורטופד שהעלה כי עקב תנוחה לא טובה במהלך הלידה נתפס שריר או עצב אשר מקרין לשרירים. יש לי תינוק קטן בבית ואין לי כמעט זמן להתרוצץ בין רופאים, אולי יש לכם כיוון אחר שאוכל לחשוב עליו חוץ מצילומים ופיזוטרפיות ? בתודה מראש, אני מאוד מאוד סובלת, זה גם פוגע לי בתפקוד היומיומי ומונע ממני לתת את מה שאני מסוגלת לתינוק.

mic26

New member
שיאצו

זה לדעתי הטיפול שהכי מתאים לנשים אחרי לידה. מאוד קשה להגיע לטיפול, כי יש תינוק לטפל בו והמון עייפות, אבל זה עושה טוב לגוף ולנפש וכמובן יעזור לכאבים.

ינוקא1

New member
../images/Emo45.gif

מה שלומך ? איך עם המורה הסינית ?

mic26

New member
../images/Emo99.gif

שלומי מצויין, תודה. מחכה לאוקטובר לחידוש הלימודים

גילי י

New member
עוד רעיונות

אוסטאופטיה כירופרקטיקה קרניו סאקרל לא יודעת מאיפה את הארץ אבל אשמח להמליץ במסר או כאן על מטפלים באזורך גילי אבישי רפלקסולוגית בכירה מומחית לטיפולי נשים במעגל הפוריות דולה ומדריכת הכנה ללידה ותיקה מלמדת במכללת רידמן ירושלים דולות ומדריכות הכנה ללידה

freearth10

New member
|../images/Emo23.gifאת האתר שלך../images/Emo23.gif

ורציתי להוסיף שכאב בצד שמאל אצל נשים הוא לא כאב מתפרץ הוא כאב כרוני, שבא בדרך כלל לאחר כאב שלא התייחסנו אליו בצד הימני שכבר מזמן חלף ולרוב גם נשכח. מאיה

תודה!

הי מאיה, שמחה שאהבת את האתר שלי.
לגבי מה שכתבת - מהנסיון שלי יש כאבים שמתחילים דווקא בצד שמאל, זה תלוי במסר שהגוף מנסה להעביר, וזה גם תלוי אם הבן אדם הוא שמאלי או ימני, ובכל אופן כל מקרה לגופו.

freearth10

New member
הצד החזק של רוב הנשים

אלא אם כן הן החליפו צד (ולאו דווקא אם הן נחשבות ימניות או שמאליות), הוא הקבלה, ההפנמה, הספונטניות, הגמישות הרכות...ולכן לדעתי פחות משנה אם האדם הוא שמאלי או ימני מה שחשוב מזה הוא אם הוא ייני או יאנגי וכשאדם ייני נפגע בצד גופו השמאלי הבעיה היא הרבה יותר כרונית ועמוקה. מסכימה שבתהליך ההפוך שקרה בחברה שלנו, שבו נשים לוקחות על עצמן תפקידים גבריים, כבר אין ימין ושמאל כל כך מובהק בעצם היותנו נשים ולא פעם גבר שחי במשפחה חד הורית (נשית) סיגל לעצמו דרך חיים שכזאת למרות שבמהותו הוא יאנגי. בקשר לימין ולשמאל אני ממש לא בטוחה שברגע שאדם הוא שמאלי האונות שלו עובדות הפוך ממה שאנחנו רגילים לו(למרות שאני מכירה את התאוריות האלו). ראיתי הרבה מאוד אנשים שמאליים שהם מאוד יצירתיים וספונטניים, כלומר מפעילים יותר את האונה הימנית ולא השמאלית ולימדו את עצמם ללמוד תוך שימוש במידע שנתקבל מהצד השמאלי של הגופנפש. מאיה

למעלה