תעסוקה במקצוע?

haniela17

New member
תעסוקה במקצוע?

בזמן האחרון מקבלת הרבה תגובות מאנשים שאומרים שמעט מאד עוסקים במקצוע אחרי הלימודים והרוב מרוויחים מינימום באיזו חנות טבע במקרה הטוב בוא נגיד שזה לא הכי מעודד בתור מישהי שמעוניינת להתחיל ללמוד השנה מחשבות? ניסיון?

haniela17

New member
נטורופתיה

ולאט לאט כל ההתלהבות נשברת כשהרבה אנשים מסביבך מחזירים אותך למציאות העגומה

עדינה77

New member
בשמחה

למדתי במכלול במשואות יצחק עם המורים: דורית סגל ואילן פרימר ומאד נהניתי

ינוקא1

New member
אם את לא ממש ממש (אבל ממש !) רוצה את זה ,

אז תחפשי מקצוע עם יותר כסף. השוק קשה , התחרות אכזרית , צריך במשך כמה שנים טובות לעבוד קשה ואפילו לסבול עד שמצליחים להרים קליניקה.

haniela17

New member
וואי וואי

הייתי אומרת "אנשים- עדינות!" אבל אני אגיד אנשים- תודה רבה שאתם אמיתיים איתי אני ממש ממש רוצה את זה , אני היום עוד מעט בת 22 ומגיל 16 פחות או יותר אני יודעת שזה מה שאני רוצה לעשות ולא איכפת לי לעבוד בכמה שנים ראשונות נניח רק שיאצו באיזה ספא אם זה בשביל לקדם את המטרה מצד שני אף אחד לא רוצה להתחיל את החיים מנקודת מוצא נמוכה

ינוקא1

New member
אם יש לך ברירות אחרות

אפשר להתפרנס ממקצוע אחר , ואז ללמוד את זה מהצד. כי להתפרנס מזה בשנים הראשונות קשה מאוד. כאשר יש לך פרנסה אחרת , את יכולה לאט לאט לצבור קליינטים בצורה רגועה , עד שתוכלי לעסוק רק בזה. זו לדעתי הדרך הכי טובה.

just smile23

New member
אני מבינה את החששות שלך

גם אני מאוד התלבטתי.. אבל האמת היא שבהתלבטות שלי באופן משעשע- נטורופתיה היה האופציה הרווחית חחח האופציה השניה הייתה משחק לא מסוגלת ללמוד משהו שלא יבוא לי מהקישקע:) את יודעץ אני עוד בלימודים ומי שכבר נמצא בהשוק יכול להגיד מה שיגיד אני מאוג מאמינה בעצמי ובדרך שבחרתי כבר עכשיו אחרי שנתיים כתבתי תפריטים לאנשים, עזרתי להם להוריד משקל ולהוריד כולסטרול וסוכר גבוה בדם, אני לא אומרת שאני יודעת הכל ולא מתנשאת אבל אני כן יודעת שיש בי פאשן לתחום, שזה זוראם לי בעורקים.... אז אני אצליח! אין אופציה אחרת! ואם זה באמת חלום חייך.... ואין אופציהב אחרת.... לכי על זה. האמת היא שאולי שוק העבודה הזה יותר קשה ממקצועות אחרים עם זה לא אתווכח אבל היום אף תואר לא מבטיח שום עבודה יש המון תחרות על פרנסה בכל המקצועות אז... בכל מקרה זו דעתי בהצלחה!

תעסוקה

קראתי וקראתי ואני חייב לומר לכם משהו: 1. לימודי רפואה משלימה , כל תחום שתבחרי בו הם לימודי מקצוע. אם את מעוניינת במקצוע לחיים ומשהו שאת אוהבת לכי על זה. אל תפני לכיוונים אחרים ותחשבי על זה כמשהו משני- לא ילך... אי אפשר לצבור ידע וניסיון קליני מלעסוק ברפואה כלשהי שעתיים בשבוע. אני תמיד אומר לסטודנטים שלי שעד שהם לא ראו מקרה אחד 100 פעם הם לא באמת יודעים לטפל בו... 2.זה עסק! כמו בכל עסק צריך להשקיע בהתחלה גם בשיווק שלו , וכל הזמן לדחוף. במקרה הזה זה לא שונה מחנות בגדים או ממיזם היי טק! אם המוצר טוב ואת תצליחי להעביר אוו לאנשים הצלחת אם לא- שוב כמו בכל עסק- לא הצלחת, ולא משנה כמה את טובה. 3.לכי עם הלב שלך- זה אף פעם לא מזיק. מקווה שעזרתי, תתחילי ללמוד ותצמחי, את צעירה וזה זמן טוב להתחיל. בהצלחה! אסף קורן

haniela17

New member
זמן

אני מסכימה לגמריי וזה מה שהביא אותי מלכתחילה להחלטה שאלמד נטורופתיה למרות שכל הסביבה שלי כמובן תומכים נלהבים לתואר אקדמי באמת מאמינה שמי שמשקיע ועושה משהו מכל הלב חייב להצליח ויכול להיות שזה בגלל שאני צעירה כמו שאמרו לי כל היועצים שפגשתי בשנה האחרונה ופגשתי הרבה אולי צריך בגיל 22 להתחיל ללמוד נטורופתיה כדי לעשות תואר בגיל 26 או 27 מאד עצוב אם כן המון תודה לכולם ! תפעלו מהלב בשאיפה אופטימית שתגיעו רחוק! שיהיה לילה קסום.. חניאלה

למעלה