הצליחה להפתיע אותי!

הצליחה להפתיע אותי!

היום טיפלתי בבחורה בת 20+ ברפלקסולוגיה. לפני הטיפול תשאלתי את הבחורה והתחלתי במלאכת הטיפול. בסוף הטיפול גילתה לי הבחורה שהיא סובלת מהפרעות קשב וריכוז . היא הפתיעה אותי !החליטה לגלות לי רק בסוף הטיפול. היא סיפרה לי שניסתה טיפולים שונים אבל לא התחברה לשום טיפול, היא הרגישה שלאחר כמה דקות היא רצתה לברוח, ה"נרווים" עלו לה...ולא יכלה לסבול. סיפרה לי במהלך סדנא מסויימת היא פשוט יצאה ורצה סביב מגרש כדי להוציא את כל המועקה שהצטברה ואת "תחושת ההיפראקטיביות" שאיימה להשתלט בשיא העוצמה..... הטיפול הרפלקסולוגי-הצליח לחדור לתוכה-כך אמרה ומאוד הרגיע אותה, היא לא היתה " צריכה להשתלט על הגפיים " השפעת הטיפול הרפלקסולוגי ידועה על הסובלים מבעיות קשב וריכוז, אולם לי זו היתה התנסות ראשונית עם מטופלת בוגרת. איזה סיפוק!

תמיד כייף לשמוע על הצלחות של טיפולים

זה מפתיע אותי (וכמובן גם לא מפתיע אותי) כל פעם מחדש כמה השפעה ויכולת יש לרפלקסולוגיה! בהצלחה!

כן מעיין

אני מתרגשת כל פעם מחדש מתגובות שונות ממטופלים . אני מקווה שעבר אליך המסר שלי,תשובתי אליך באישי.

יעל ND

New member
למה לא?

רפלקסולוגיה זה שיטת אבחון לא פחות מכירולוגיה. כפי שאפשר לאבחן ברמות שונות לפי כף היד, כך גם לפי כף הרגל.

יעל ND

New member
היה דיון

על אבחון איכותי של רפלקסולוג כלשהו במלון מסוים. עניתי שם. מוזר, שזה קפץ כאילו דיון חדש. כנראה, לחצתי משהו לא נכון, היחסים שלי עם מחשב פרימיטיבים ביותר, מצטערת. שבוע טוב לכולם!

טאוֹ

New member
טעיתי גם אני בשרשור ../images/Emo3.gif

נראה שהתכוונת לשרשר לתגובה הזאת: איך הוא עשה זאת ברפלקסולוגיה?? בכל מקרה, שבוע טוב

למעלה