השרשור הפרסומי

ינוקא1

New member
אני בספק רב אם מי שכתב

שם "עתיקה" מבין את הדקויות הללו בין מסורתית לעתיקה . . . ויש יתרון גדול ב"הנמכה" הזו - הרפואה המערבית הפכה למה שהיא היום בזכות אנשים שחקרו וערערו על הידע המסורתי שהתקבל מגלינוס , היפורקרטס וכו'. אם גלילאו לא היה מערער על הידע המדעי שהובן מהתנ"ך עדיין היינו חושבים שהשמש מקיפה את כדור הארץ. הגדולה של המדע , היא שהוא נתן את היכולת לכולם לחקור ולערער על מוסכמות , בתנאי שיש בידך ראיות מספיקות. ואתה לא חייב להיות איזשהו "מאסטר" בשביל זה. זו נקודה חולשה של הרפואה הסינית לעומת המדע , שהרפואה הסינית היא בראש ובראשונה מסורת. מסורת נוטה "להתקבע" וזה לא משנה איזה מסורת (כולל יהדות) . מי שיבוא לערער על משהו במסורת יגידו לו "מי אתה בכלל ?". לעומת זאת ,במדע , הדור החדש הורס תמיד את מה שחשבו בדור הקודם. הידע המדעי משתנה כל הזמן , וכך יש התקדמות מהירה הרבה יותר - כך הגענו עד הלום ואנחנו מקשקשים באינטרנט. למרות זה , יש דרך אחרת של חקירה השונה מהדרך המדעית והיא "פיתוח תחושות". אין לי ספק שהסינים הגיעו לידע שלהם כך (לפחות בתחום הדיקור). הם למדו לחוש את הצ'י והמרידיאנים וכתבו את הכל. גם המטפלים הטובים ברפואה סינית שאני מכיר עובדים בעיקר עם החושים שפיתחו (חוש לדופק , אינטואיציה וכו') דרך שנות נסיון ארוכות. אני חושב שאפשר לבצע "קיצור דרך" בשיטת הלימוד המסורתית , להתמקד בעיקר בפיתוח תחושות וזה מביא אותנו יותר במהירות ליכולות גבוהות. מדען משתדל להיות "אובייקטיבי" אך מטפל טוב לדעתי בא ממקום "סובייקטיבי" - מרגיש את המטופל ובהתאם להרגשה שלו מבצע טיפול. וככל שהוא מרגיש יותר הוא טוב יותר. וזה יתרון גדול של הדרך של הרפואה ההוליסטית לסוגיה לעומת הדרך המדעית - זה טיפול מותאם אישית וממוקד מSHEN לSHEN.

nitzano

New member
מה שתארת אינו זהה להנמכה

הנמכה = במקום לציין את מעלותיך את מציין את מגרעות המתחרה (למרות שלך יש מספיק מגרעות משלך). הכי קל להקטין אחרים ולהצביע על החטוטרת שלהם במקום להוות דוגמא לאיכות ולמשוך את כולם מעלה. אתה בטח יודע שאני תומך נלהב בחקר מדעי. המדע אינו דוגל בהנמכה אלא בנסיון להפריך רעיונות בלתי מוכחים. המדע גם לא ממש מצליח להוכיח דבר אלא פשוט לא מצליח להפריך הכל. הכי מגוחך זה לטעון למדעיות ולהכפיש דרך אחרת כ"לא מדעית" אבל בסופו של יום להתבסס על רעיונות שלא עוברים במסננת ה"מדע" המושאלים מאותה דרך לא מדעית (לא סתם "לא מדעית" אלא התבוננותית המתייחסת לזרימת אנרגיה במסלולים משוערים). להשתמש ברעיונות העתיקים שכן מתאימים להם (מרידיאנים לא מוכחים אבל כן מקובלים עליהם - הם מזרימים שם מינרלים....מעניין אם זה כן מוכח) ולהכפיש את השאר.... זה לא מדע. מי שרוצה לטעון להיותו מדעי צריך לזנוח כל דבר שאינו מדעי מבחינתו. השאלה של רעיונות לא מדעיים וחיבורם לרעיונות מדעיים אינו הופך אותם למדעיים.

0 אור 0

New member
חלק ממה שאנחנו עושים לא ממש קשור למדע

או לפחות לא למדע כפי שהוא מוכר היום (הכל מדיד וכל ניסוי ניתן לחזרה), אבל לצערי, כאשר מתייחסים ל"מתחרים" הרבה מדענים שוכחים את העקרון המדעי של אוביקטיביות והתבונות ונותנים לדעותיהם הקדומות לרוץ בראש. (בלי קשר לשאר השרשור)

yoramg007

New member
סדנאות ריפוי בביורגונומי -"רפואת האלף השלישי"

הריפוי בביורגונומי - "רפואת האלף השלישי" למטפלים ולריפוי עצמי. המרכז לביורגונומי בניהולו של יורם גני, שם לו למטרה לקדם ריפוי עתידני זה המבוסס על שני יסודות חזקים. היסוד הראשון הוא מדעי, יסוד המוכר גם ברפואה המקובלת, יסוד הטוען שמרבית אם לא כל בעיות הבריאות, פיזיות ונפשיות כאחד מתחילות, מרמת אנרגיה נמוכה מידי בגופנו. דבר שהוכח ע"י המדען וילהלם רייך, מגלה אנרגיה החיים ה"אורגון" בכך שריפא אנשים בגישה זו כבר לפני 60 שנה ואפילו ממחלת הסרטן. היסוד השני עליו מתבסס ריפוי זה קשור בסוד בריאתיינו, כמו שנאמר כבר בספר "בראשית" - "זכר ונקבה ברא אותם" כלומר אנחנו שלמות אנרגטית כזוג והריפוי ה"ביורגונומי" לוקח בחשבון עובדה חשובה זו, שעושה את השינוי, מבדילה אותו משאר הטיפולים האלטרנטיביים ויוצרת תודות לערוב "סוד בריאה זה" (שאיננו סוד למתבונן לעומק, כל אחד מאיתנו מזהה קשר אנרגטי מיוחד מאין כמוהו עם בן או בת הזוג). סוד המאפשר לריפוי הביורגונומי להתמודד גם עם מחלות כרוניות קשות והמפתח במילים אחרות "סוד ההשלמה האנרגטית". עלי להדגיש ריפוי עתידני זה, איננו מחפש אשמים בדמות ג'נק פוד או אוכל שאיננו אורגני ואפילו אומר דבר שיקומם רבים. אינני ממליץ לעשן אבל לא כאן נמצא הגורם לסרטן... מחלת הסרטן איננה פוסחת על הלא מעשנים. במשפט אחד אומר שהסיבה העיקרית להתפרצות מחלה זו בפרט ולמרבית בעיות הבריאות בכלל, נובעת מרמת אנרגיה נמוכה מידי בגוף, רמת אנרגיה המשבשת את תפקודה של המערכת החיסונית, רמת אנרגיה הקשורה באופן ישיר להשפעת ה"משלימים האנרגטיים" עלינו. נכון שאני משוחד אולם דברי מבוססים על הצלחות מפתיעות שאני חווה בטיפולים מידי יום ביומו, במקומות ששום טיפול אחר לא עזר. נכון שריפוי זה הוא ללא תכשירים או תרופות, שאינם נחוצים בגוף עם מערכת חיסונית שמתפקדת היטב. נכון שריפוי זה אנרגטי וללא מגע ומכאן יכולתו לגעת גם ב"משלים האנרגטי" שהוא אחד השותפים העיקריים בריפוי. נכון שהריפוי ללא מגע, אולם המגע בו מוחשי ביותר תודות ל"טכניקת העיפעוף" שגילה רפי רוזן. טכניקה שהיא כלי האבחון והמעקב הטיפולי ואפילו מרחוק, כלי המאפשר לטפל גם באנשים הנמצאים בחו"ל (בקרוב יפורסם במכתבי ממטופלים, תאור ממטופל ששוהה בחו"ל) סדנאות נערכות מעת לעת בכל הארץ בקבוצות של חמישה תלמידים, לפי תוכנית הסדנה המפורטת באתר המרכז, כדאי להתקשר או לשלוח הודעה לברור מועדי התחלה. אציין כאן מספר יתרונות בלימוד ריפוי זה: א, הלימוד איננו מחייב כל ידע מוקדם או תעודה כל שהיא. למסיימים ניתנת תעודת "מטפל ביורגונומי מוסמך" ב. מרגע סיום הסדנה, השליטה על בריאותנו עוברת לידיינו ומהר מאד נגלה שתדירות הביקורים בקופת חולים, תרד בהרבה, שלנו ושל בני משפחתינו שבהם נטפל. ג. כפועל יוצא נגיע למצב שאף מחלה לא תפתיע אותנו באופן בלתי צפוי ונוכל לחיות חיים שלווים ונטולי חרדות. ד. ריפוי זה מפרנס את העוסק בו בצורה מכובדת ורוב עבודת השיווק נעשיית ע"י לקוחות מרוצים ובטיפול זה, יהיו לא מעט... ה. כדאי לכל אחד ואחת מכם להקדיש 40 שעות מזמנכם (13 מפגשים של 3 שעות) ולקבל לידיו כלי חזק, היקר מפז... נכון שריפוי הביורגונומי במתכונתו הנוכחית הינו "תוצרת הארץ" ופותח בידיו הנפלאות של רפי רוזן, מגלה "טכניקת העיפעוף" המקבילה ביכולותיה לסריקת MRI. אך בעיניי, יכולותיו אינן נופלות מיכולתה של הרפואת המקובלת וגם לא היתי רוצה להשוותו לרפואה האלטרנטיבית. ריפוי זה עומד בפני עצמו וכאשר יתפוס את מקומו הראוי. "מרבית המחלות ובעיקר המחלות הכרוניות - לא יהוו כבר, איום על חיינו". קראו עוד באתר האישי שכתובתו מצורפת. "פרח לב הזהב" כבר נמצא ואם כל אחד מכם יאמץ את מחשבתו, יגיע למסקנה שהגעתי אליה, ברגע ששמעתי לראשונה הרצאה מפי רפי רוזן, אבי מפתח תורת ריפוי מופלאה זו ה"ביורגונומי" ________________________________ יורם גני - המרכז לביורגונומי סדנאות ריפוי והרצאות הקליניקות, בת"א ובחיפה 054-4449636 האתר: http://www.biorgonomy.com

לימודי הומאופתיה

ההרשמה לאוקטובר 2010 בעיצומה לראשונה בישראל - גם לימודי ערב! לנרשמים ביולי - מחשב נייד מתנה*!!! זהו המקום היחידי בארץ בו תנשום, תחיה ,תפנים הומאופתיה ותלמד להיות הומאופת/ית. לימודי ההומאופתיה מתקיימים לפי הדרישות, ההנחיות של האגודה להומאופתיה ובפיקוחה. הלימוד אישי ובקבוצות אישיות. מספר המקומות מוגבל ומותנה בראיון אישי. כידוע, בשנים האחרונות הולכת וגוברת ההתעניינות בלימודי הומאופתיה קלאסית ברחבי העולם בכלל ובישראל בפרט. אלו המבינים כי הינם חלק בלתי נפרד מן הטבע, ונעזרים בעקרונות ההומאופתיה הקלאסית על מנת לחיות על פי חוקיו , יזכו לחוות באופן מיידי את השינויים בכל היבט בחייהם : מנטאלי, פיזי נפשי ורוחי. על פי, ד"ר סמואל הנמן, "אבי ההומאופתיה הקלאסית", תכלית הבריאות והקיום, היא לאפשר לאדם לממש בצורה הטובה והנכונה ביותר את עצם ייעודו ומטרתו כאן על פני כדור הארץ. מוסיף הנמן ואומר כי "כאשר אנו עוסקים באומנות שמטרתה הצלת חיים, כל ויתור לעצמנו מלהפוך למומחים בה יהיה פשע". לאור זאת המטרה והחזון שלי כמנהל ביה"ס "מסלול ודרך" היא לאפשר לבוגרי בית הספר לממש את הפוטנציאל הטמון בהם ולהפוך להומיאופתים מוסמכים , מקצועיים ופורצי דרך בתחומם. מניסיוני לאורך השנים הבנתי כי כדי להפוך למטפל מקצועי אין די בלימוד עיוני של אומנות הריפוי. לכן בנינו עבורך כאן " במסלול ודרך " מסלול ייחודי ללימודי הומיאופתיה : אצלנו ידאגו טובי ההומאופתיים בארץ להקנות לך את הידע העיוני הנדרש, ובמקביל ילוו אותך במסלול התפתחותך האישית וצמיחתך הרוחנית. אם את/אתה חשים כי ניחנתם בכישורים של מטפל/ת , ו/או הינכם מעוניינים להיחשף אל רזי ההומאופתיה על מנת להפוך אותה לדרך חיים, הגעתם אל הכתובת הנכונה. אשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה ועניין בנושא הומאופתיה בכלל ו\או לימודי הומאופתיה בפרט. בברכה, שלומי זילברמן

ינוקא1

New member
אני קראתי

כמה מהכתבות באתר שלך , ואני חייב לציין שזה מעניין ביותר !

למעלה