החזר קיבה-ושט

lir86

New member
החזר קיבה-ושט

נמצאו אצלי סימני ריפלוקס (אודם איזור אחורי של לרינקס וליחה כמעט תמידית. לפעמים ניתנת לכיוח, לפעמים פחות) האם ניתן להקל?

בגישתי ניתן להקל

בוקר טוב
האם הריפלוקס גורם לך גם לשיעול או רק לתחושת צרבת, אודם וליחה? הרפואה המשלימה רחבה בתחומיה וביכולותיה ולכן ניתן להקל גם בעזרת שינויים בתזונה ולהפחית במאכלים כגון: עגבניות, מזון שמן ומטוגן, מזון חריף ומתובל, כנ"ל לגבי צריכת אלכוהול, קפה, שוקולד וכמובן עישון. כדי להמנע מכדורים או תרופות קונבנציונאליות את יכולה לשתות רבע כוס מים עם רבע כפית אבקת סודה לשתיה או בבוקר, על קיבה ריקה, כוס מים עם כף חומץ תפוחים או מיץ מחצי לימון. בנוסף, תשרי במים שקדים טבעיים לא קלויים, תסירי את הקליפה ובתאבון
ישנו צמח שנקרא פיליפנדולה ואת יכולה לשתות חליטה קרה. כנ"ל לגבי שתיית חליטה של נענע, מרווה או בזיליקום (ריחן) יעילה אף היא. וגם בעזרת רפלקסולוגיה. לדעתי, שינוי תזונתי ביחד עם תמיכה רפלקסולוגית תעזור מאוד. תרגישי טוב

lir86

New member
היי מעיין

מדובר רק בתחושת צרבת, אודם וליחה האם במזון שמן כוונתך גם לאבוקדו, בוטנים, אגוזים, טחינה, חמניות, דגים וכדומה? מזון חריף איני אוהב אך כן מתבל בפלפל שחור גרוס, פפריקה מתוקה, כמון, קינמון כורכום, זרעי חרדל ושאר עשבים. (ואני אנחש שלא לזה התכוונת במתובל) אלכוהול צורך מעט מאד ורק בחברה ולקפה, שוקולד ועישון לא מתקרב
אני בהחלט אנסה את המים בתוספת חצי לימון בבוקר. נאמר לי שזה מנקה כבד מה בדיוק תפקידם של השקדים למניעת ריפלוקס?
מעניין לדעת. חליטת נענע גם באה בחשבון עצות נהדרות ופרקטיות להפליא, תודה!

בוקר טוב ../images/Emo13.gif

אנסה למקד אותך יותר למרות שאיני מתיימרת להיות תזונאית/נטורופתית (זה תפקידן בין היתר ואני מאמינה שיהיו כאן כאלה שיוכלו למקד אותך יותר) ובנתיים נסה להמנע מפירות הדר, ירקות חומציים כגון: עגבניות, חצילים, שום, בצל, מוצרי חלב, בצקים, מזון חריף, משקאות מוגזים ולאכול יותר גזר, כרוב, סלרי, חסה ואפילו לשתות עשב חיטה (וכן אני יודעת שזה לא כ"כ טעים
) לשקדים תכונות תזונתיות שעוזרות ומקלות בזמן הצרבת ובנוסף יש להם תכונות מרגיעות. בהצלחה ותרגיש טוב

ניתן להקל

יש גישות טיפוליות שונות שניתן להקל בעזרתן. אני הומאופתית ויכולה להגיד לך מניסיון שזה עוזר. בודאי תקבלי כאן עוד תשוובות על גישות טיפוליות אחרות ותצטרכי ללמוד קצת על השיטות השונות כדי להחליט מה מתאים לך. אם יש לך שאלות על הומאופתיה את יכולה לשאול כאן או במסר. כל טוב עירית

lir86

New member
איך ההומאופתיה ניגשת לזה?

מהם הכלים בידכם?

ההומאופתיה ניגשת

לכל בעיה בצורה רחבה ועמוקה. ז"א מנסים להבין את ההקשר הרחב של הבעיה בתוך האדם ומאיזה רגישות או תקיעות זה נובע. מנסים למפות את האדם באופן כללי, להבין איפה הסימפטום המציק נמצא במפה ואיזה מכנה משותף יש לכל זה. הבנה מדוייקת מובילה לתרופה הומאופתית שמניעה תהליכים פיזיים ונפשיים במקביל. הטיפול מבחינה טכנית קל, נוח ועדין ולא מחייב שינוים משמעותיים באורח חיים. כל טוב עירית פרידמן

nitzano

New member
ניתן לטפל - גם ברפואה סינית

בדרך כלל שילוב של דיקור וצמחי מרפא יכול להקל ולהפסיק עליית חומציות ולכייח ליחה. חשוב מאד לבצע אבחון נכון (ולכן לא ניתן לספק פיתרון מיידי כאן ברשת) מהם גורמי הבעיה בראיה סינית. רק בריאות

lir86

New member
אני מאד מסתקרן מהרפואה הסינית

ואפילו חושב ללמוד בעצמי בעתיד. אולי כדאי לנסות כמה טיפולים על מנת להבין במה מדובר בצורה מוחשית

למעלה