האם קיים ברשת לוח של בעלי מקצוע+המלצות ?

haeeysh shebkir

New member
האם קיים ברשת לוח של בעלי מקצוע+המלצות ?

הבעיה עם האינטרנט היא שמרוב עצים אי אפשר כבר לראות את היער. ודבר פשוט כמו למצוא מסגיסטית טובה, שאוכל לבוא אליה על בסיס קבוע לתת מזור לגופי הדואב, הפכה לבעיה מסובכת ואני לא מוצא קצה חוט, מאיפה להתחיל. מה הבעיה ? הבעיה היא שהאינטרנט מוצף באין ספור אפשרויות והצעות. וזה ממש לא לעניין להתחיל לנסות אחד אחד, לשים כל פעם סכום כסף, ולהפקיר את גופך, על בסיס ניסוי וטעייה..... אני לא מכיר בסביבתי האישית אף אחד שיכול להמליץ על בסיס משהו מבוסס או התנסות אישית. בעיה נוספת והרבה יותר עמוקה בשוק הענק הזה הוא: חוסר מקצועיות, או מה שאני קורא לו "התפזרות מקצועית" אנשים שהלכו שיש להם ברזומה מליון ואחת סוגי התמחויות, והם יודעים קצת מכל דבר..... רשימה ארוכה של מכולת שבה כל אחד "יודע" לעשות כמעט את כל סוגי המסג'ים והטיפולים האלטרנטיביים שקיימים על פני הגלובוס. ובקיצור: לא מקצועי ממש: בשום דבר. (ממש כמו מסעדות שמציעות בתפריט את כל סוגי המטבחים בו זמנית במטבח אחד, שזה הדרך הכי ברורה להבהיר לך שכאן אסור לגעת באוכל...). ובקיצור: לא חאפרים שיודעים לעשות "הכול". המלצות על כאלה שיש להן/ם מומחיות עקרית בדבר אחד, והם ממש טובים בזה. חשבתי לעצמי: הרי יש מקום שנקרא "זאפ" שבו יש סוג של "תחרות" והצעות מחיר שבו אפשר לא רק לעשות השוואת מחירים אלא לקרוא חוות דעת של קונים שכבר קנו. האם אין בשום מקום באינטרנט משה ודומה מעין זה לבעלי מקצוע ? שאפשר לקבל/להחליף שם המלצות ? (אגב, לא רק בתחום סוגי המסג' אלא בעוד סוגים של טיפולים בתחום הגוף/הנפש) בשביל זה הגעתי לכאן..... אם מכאן יוכל מישהו/משהיא להמליץ לי על בסיס התנסות אישית, ואני מדבר על מסג'ים בסגנון מסג' רקמות עמוק, ו/או מסג' תאלנדי מסורתי (שנעשה עם בגדים על הגוף),, אשמח מאוד. גם הפניה/קישור למקום אחר שממנו אתם/ן יכולים להפנות אותי שמם אמשיך לחפש - תתקבל ביותר מברכה. תודה מראש

0 אור 0

New member
אנסה לעזור

ראשית, כדי לקבל המלצה מאנשי הפורום, כדאי שתציין את מקום מגוריך. לגבי ההנחה שמי שמטפל במספר שיטות הוא בהכרח "מתפזר" ומטפל פחות טוב - דוקא בתחום שלנו , זה לא בהכרח נכון. יש אמנם אנשים שמתמקדים בתחום של העיסוי הרפואי ומתמקצעים בו, לעומק. אבל אפילו הם, לומדים שיטות עיסוי נוספות, ולא רק בשביל הכותרות, והצורך הפרסומי, אלא בגלל שמכל שיטה ומכל מורה אתה לומד עוד טכניקה ועוד גישה , ובסופו של דבר כשאתה ניגש למטפל יש לך אוסף של טכניקות שאתה יכול ליישם בצורה מדוייקת על פי הצורך של אותו מטופל. אני אישית, בכל השנים שאני בתחום, מרגישה כל הזמן צורך ללמוד עוד ועוד - אז הרבה פעמים זו העמקה בתחום שבו אני מרגישה חוסר מסויים, אבל לא פעם זו גם טכניקה שונה לחלוטין שנותנת נקודת מבט נוספת. רק לדוגמא, שני העיסויים שציינת, אכן לפעמים משלימים זה את זה אצל מטפלים מסויימים שלוקחים את הפן הטיפולי של העיסוי התאילנדי. ומטפלים אחרים שמתחברים לפן ההוליסטי יותר ועוסקים בעיסוי תאילנדי אך לא ברקמות עמוק (אני למשל)

yoelnd

New member
תראה....

היי כמה דברים: 1. הייתי מאמין שאם יהיה לך טוב ואבקש חוו"ד לא הייתי נחשף ללקוח אחר בטלפון או פנים אל פנים אלא רק ברשת ואז מה האימנות?? 2. ישנם אתרים וגם המטפל יכול לרשום חוו"ד (בשם אחר) לצורך שיווק. ישנם אתרים כמו T.co.il ואחרים שנותנים תגובה לשירות. ואני מאמין בשיטת ה- פל"א - פה לאוזן מחברים, משפחה, מקריות וכד'. וכן תוכל להרים טל' לכמה מטפלים ולהתרשם מהקול, מחיר, זמינות, נגישות וכד'. בבריאות טובה,

למעלה