אלרגייה בעיניים

oversensitived

New member
אלרגייה בעיניים

טוב שמעו, אני כבר ממש משתגע עם האלרגיות האלה, והדבר שהכי מטריד אותי זה העיניים האדומות והדואבות.. אני משתדל לאכול בריא. עד מתי אמשיך לסבול ככה?

0 אור 0

New member
אלרגיה בעיניים

הי, באמת קשה מאד לתפקד כשהעיניים אדומות וכואבות, ולכן חשוב לאבחן את מקור הבעיה ולטפל. האם אובחנה אלרגיה? על ידי מי? האם נשקלה האפשרות שזו דלקת ? ואם האבחנה של דלקת סופית - האם אובחן מקור האלרגיה? אתה מציין שאתה משתדל לאכול בריא - בדרך כלל תדובה אלרגית בעיניים היא לאו דוקא למזון, אלא לגורמים חיצוניים כמו אבק, זיהום , קרם קוסמטי וכד'. אבלאם מדובר במזון, חשוב שתדע שרגישות למזון אינה קשורה בכלל להיותו בריא - יכול להיות מזון בריא מאד לכל העולם שאתה ספציפית רגיש אליו (למשל חיטה או פול שגורמים למחלות אלרגניות מאד נפוצות אוכלוסיה רחבה של אנשים) בהנחה שזו אכן אלרגיה, מה שאתה יכול לעשות עד לאבחון, זה לנסות להפחית ככל האפשר לגורמים מגרים - קרם, אפטרשייב, המצאות בסביבה שהאבק שלה גורם לך את הגירוי. להקלה ניתן להרגיע עם קומפרסים של חליטת קמומיל, לשטוף את העיניים עם חליטת קמומיל או הידרוסול לבנדר

oversensitived

New member
כתבתי תגובה ארוכה ומשוקעת

אך המחשב שלי החליט שהוא מעדיף לעלות בלהבות. בקצרה: אני מקבל חיסוני אלרגיה(ברוש קרדית אבק דשא כתלית יהודה) והם עוזרים לי מאוד ברב הסמפטומים של האלרגיה וגם באסטמה אך בעיניים ההקלה הכי מועטה. מבחינה רפואית מדעית נטו, כמובן שאין שום קשר לתזונה ובין אלרגנים חיצוניים, אני לא חושב כך. האם לדעתך כדאי לי לנסות להמנע ממוצרי חיטה? מחלב ניסיתי ולא עבד. תודה מראש.

0 אור 0

New member
לא חושבת שיש קשר לחיטה

אתה תמיד יכול לנסות תזונה נטולת אלרגנים ידועים לתקופה ואם זה עוזר לך לנסות לזהות ת המדויק. מצטרפת להמלצה לנסות קינסיולוגיה - כנראה השיטה היותר אפקטיבית לטיפול באלרגיות.

מציע לך קיניסיולוגיה (IPEC) - יעיל ביותר ב

אבחון וטיפול. מוזמן לקבל פרטים באופן אישי דרך המסרים

mic26

New member
מציעה לנסות גם דיקור סיני

בתור סובלת מאסטמה ומאלרגיה ניסיתי המון טיפולים, ולי זה מה שהכי עזר. הקינזיולוגיה, לצערי הרב, לא שינתה דבר.

יעל ND

New member
מניסיוני

אפשר לטפל בהצלחה באלרגיות ע"י הומאופתיה, תמציות קריסטלים וגם דרך IPEC. בכל מקרה, בשביל הקלה בתסמינים אני מקווה שמותר לי להמליץ טיפות עיניים מאד מוצלחות נגד תסמיני אלרגיה בעיניים: CROMO COMOD, אריזה כתומה. לא כל בתי מרקחת מחזיקים וגם היה חסר בחברה בזמן אחרון, כך שאולי תצטרך לחפש, אבל אני באמת ממליצה לך להשקיע בחיפושים האלה, כי תרגיש הקלה מיד. בהצלחה ותרגיש טוב יעל

שיטת בייטס

עובדת על הרבה יותר משיפור הראיה. "העינים ראי הנפש" וכד'. טיפול רכך שיטה זו יוכל גם להקל נקודתית וגם ברמת הסיבה. בהצלחה

אלרגיות חוזרות בעיניים

הטיפול צריך להיות בשורש הבעיה,בחיזוק הגוף והמע' החיסונית ,והוא צריך לכלול שינוי תזונתי,דיקור וצמחי מרפא סיניים. מומלץ גם לבחון שימוש בתרסיס מי כסף (מים עם צברים של יוני כסף בתוכם). זהו נוגד זיהום מצוין ללא סיכון או תופעות לוואי

ללכת לטיפולי ניקוי רעלים

ההידרוקולוניקס הוא טיפול טבעי ומועיל והוא נועד בדיוק בשביל ניקוי הגוף מרעלים ועזרה במקרים של כאבי בטן,עצירות,שילשולים,גזים ומחלות רבות

למעלה