כאבים בחלקי הידיים והגוף

כאבים בחלקי הידיים והגוף

שלום, אני בחור בן 24 שמזה כמה ימים (מיום שני - 5.6) סובל מכאבים ברמה ברמה חלשה עד בינונית באצבעות כפות הידיים,בכפות הידיים,בפרקי הידיים,בחלקי הרגליים ובכתפיים. אין לי תסמינים חיצוניים כמו: 1.נפיחויות 2.אדמומיות או צבע אחר 3.כאבים חזקים מאוד אני חייב לציין שהגוף שלי מנוון לגמרי מבחינה פיזית (דיכאון) וחשבתי שאולי כשהגוף לא פעיל ... מחזור הדם לא עובד ושבשל כך מגיעים הכאבים לגוף שלי. מה זה יכול להיות ? אני מאוד מוטרד ודואג שאולי מתחילה לי דלקת פרקים או ניוון שרירים. אני חייב לציין שעשיתי תנועה לא נכונה עם האמה והקמיצה של כף יד שמאל ומאז התחלתי להרגיש כאבים באצבעות ואז זה המשיך לידיים,לרגליים ולכתפיים - אך אין סימנים בכלל באזורי הידיים והרגליים - נראות בסדר גמור , כמו כולם. קבעתי תור לרופאה הכללית שלי ביום שני הקרוב ורציתי לדעת אם מומלץ לעשות צילומי רנטגן בכל חלקי הידיים כדי לראות מה הסיבה לכאבים ? מה אפשר לעשות בינתיים - באזורים הכואבים כדי להפחית את הכאב ? עד לפני שלושה חודשים אני עשיתי בדיקות דם והכול היה תקין פרט לתיפקוד הכבד ,שבו יש לי תיפקוד חלש - עד כמה שהבנתי. אשמח אם אחד משני הרופאים שמנהלים כאן את הפורום יוכל להשיב לי על בעייתי ,עד שאלך לרופאה שלי בשבוע הבא. תודה ושבת שלום

0 אור 0

New member
אין צורך בצילומי רנטגן

אם אתה רוצה לצאת מהמעגל של דכאון וניוון פיזי, חשוב מאד להתחיל להיות פעיל מבחינה גופנית - גם בטיולים והליכות (רצוי במסיבה מעוררת נפש כמו שפת הים, או פארק ירוק) וגם פעילות גופנית שתפעיל את גופך בצורה מלאה ותחזיר את מערכות הגוף לתפקוד - כמו יוגה או אומנויות לחימה או אפילו פילאטיס. כמובן, אתה מוזמן גם להיעזר בטיפול באח משיטות הרפואה המשליה ורצוי שית מגע -עיסוי, רפלקסולוגיה, שיאצו ועוד

באופן כללי

אני מסכים עם אור, פעילות גופנית תשפר את מצבך הגופני והנפשי. באופן כללי ביותר, מבחינת הכאבים, ידיים קשורות לעשייה ורגלים למקום בו אתה נמצא, "לעמוד על שלך" וכמובן פחד להתקדם, הכתפיים קשורות להרגשת אחריות. ניתן לטפל בדיכאון וכאבים במגוון שיטות, אני משתמש בביואורגונומי ותטא הילינג. אשמח לעזור

אסתר84

New member
הי

לדיכאון יש אין סוף תסמינים פיזיים... העצמות שלנו זה העצמי שלנו. העצמות שלנו בכלל זה מה שמחזיק את הגוף שלנו בצורה שלו ומעליו יש את הבשר והעור.. הידיים זה העשייה שלנו הרגליים לוקחות אותנו למחוז חפצנו הכתפיים זה התמיכה שלנו. הדיכאון כשמו כן הוא מדכא את העצמי וגורם לאדם לחוש כאב וסבל. אין בעיה שתעשה בדיקות מקיפות.. זה אף פעם לא מזיק. יחד עם זאת.. נראה לי שכדאי שתפנה לעזרה בתחום הנפש. דיכאון זאת מחלה מאוד קשה. בריאות אסתר

רפואה סינית+שחייה

שלום רב! אתה מתאר מצב שיכול להעיד על הצטברות רעלים /עודפים במפרקים תפקוד לקוי של הכבד-האחראי על ניקוי הדם,חוסר פעילות גופנית וזרימת דם וכאבים חזק המסמלים עודף. לשם אבחנה מדוייקת ושלמה כדאי לך לפנות למטפל-המלצתי מתחום הרפואה הסינית. ובמקביל להתחיל באופן סדיר ומדורג בפעילות גופנית-מזרימת דם,המלצתי:-שחייה!!! פעילות ללא משקל גוף וללא השפעתו השלילית של כוח הכובד על זרימת הדם הורידי . למיים השפעה מצנת,מרעננת,מרגיעה שיתכן ותהנה ממנה מאוד,סביר שתקל עליך . ערן

כאבים בידים וברגלים

שלום, אני מכיר את המצב של כאבים בגפיים, ידים ורגלים, זה מצב שיכול לקרות אחרי הדבקות בוירוס או החלשות מכל מיני סיבות של המערכת המטבולית בגוף, הטיפול בד"כ פשוט הפרעות בספיגת מזון, או דלקת כרונית ברמה נמוכה בגוף יכולות לגרום לתופעות של דיכאון ,חולשה וכאבים

למעלה