חדשות, כתבות ומאמרים

טאוֹ

New member
להתחיל לחיות בריא יותר

טרנד המזון האורגני משתלט על קמעונאות המזון ואפילו הרשתות הגדולות לא מוכנות להישאר מאחור. הם אנו בדרך להוזלת מחירים של עד 15% בתחום ומה עושים מוצרי מילקי, יופלה ואפילו קולה על מדפי האורגני. כתבה מצולמת עם עדי דברת

טאוֹ

New member
אילמות סלקטיבית: כשהילד שלך לא מדבר

לילד אוצר מילים רחב, עם ההורים הוא מדבר כל הזמן, אבל כשיוצאים מפתח הבית הוא שותק. גם לכם זה קורה?

טאוֹ

New member
לא רק מלח: גם סוכר מעלה את לחץ הדם

מחקר אמריקאי מצא כי כמו המלח, גם צריכה מוגברת של דברי מתיקה עשירי פרוקטוז מעלה הסיכון ליתר לחץ דם.

טאוֹ

New member
אין לי זמן לחיות את חייהם של אחרים

הצלחתי לאסוף את עצמי ולחשוב קדימה. שאלתי מה עושים עכשיו עם ה-ALS והתשובה הייתה: עכשיו עושים. המרוץ שלי הוא מול יריב אכזר והמטרה שלי היא לשמור על כמה עקרונות בחיים החדשים – לתרום, ליהנות, להשפיע ולהישאר אופטימי. עכשיו זה הזמן שלי

mic26

New member
בריא כמו שור, בדרך להתקף לב קטלני

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1177714.html מאמר מעניין, שמזכיר לי דיונים שניהלנו פה לא פעם, וגם במסגרות אחרות. אצלי זה עורר שתי מחשבות. האחת בנוגע לאנשים שאף פעם לא חולים ותמיד מרגישים מצויין, ועל המיתוס של הגברים שבריאים כמו שור ומתים מהתקף לב בגיל ארבעים. השנייה על אנשים שנולדו באמת מאוד חזקים. ברפואה הסינית אומרים שיש להם כליות חזקות. אנרגיה מולדת חזקה. הרבה מאותם אנשים עושים הכל כדי להרוס לעצמם את הבריאות, אם זה על ידי ספורט אתגרי, סיגריות, סמים ועוד. אולי כי הם מרגישים כל כך חסונים, שסף הרגישות שלהם לרעלים ולרגשות כמו פחד הוא גבוה מידי.

למעלה