דרושים מטפלים

עלה לי רעיון - אולי נפתח שרשור הצעות עבודה

מדי שבוע בו כל מיני מעסיקים/מטפלים שיש להם מידע יוכלו לעלות הצעות עבודה למטפלים במגוון תחומי הרפואה המשלימה, אני בטוחה שזה יכול לעזור לכולם אם יהיה משהו מסודר וקבוע. ואולי אפשר גם לפתוח שרשור של שיתופי פעולה בין מטפלים, אני בטוחה שזה גם יכול לסייע ללא מעט מטפלים ומטופלים. אשמח לתגובתכם בנושא אפרת

bluewolfski

New member
הצעת עבודה חיפה.

דרוש עובד לחנות האורגנית חיפה.החנות האורגנית היחידה בחיפה. רצוי סטודנט או בוגר לימודי רפואה משלימה- המשרה היא חלקית-5 פעמים בשבוע- א,ב,ד,ה,ו. לשעות אחר הצהריים.כמעט כל יום שישי. דרישות בעבודה- שירות לקוחות נעים,ידע בסיסי על התרבות האורגנית,עבודה פיזית,אחריות ויוזמה אישית. עדיפות לנטרופתים או תזונאים. נא לפנות עם קורות חיים לפקס מספר-04-8247244 או לגשת לחנות ברחוב אורן 25 בשכונת רוממה. טלפון-04-8256592. לתיאום. המשרה מוצעת לטווח הרחוק.לא עבודה זמנית.

0 אור 0

New member
אפשר לנסות

אני חושבת שבשלב ראשון נתחיל בשרשור אחד להצעות עבודה ולשיתופי פעולה, ואם במקרה יהיה שפע ביקוש שיגרום לצורך בהפרדה לשני שרשורים , אז גם זה יקרה.

yoelnd

New member
נראה לי.....

הי נראה לי מתאים יותר כמעיין לוח מודעות וכד' ולא כחלק מהפורום היות ומודעה "נעלמת" אפילו תוך יום מהמסך הראשי ואז אין אפקט לשבוע אלא אם נועצים אותה בראש. ואגב, רוב המודעות מתפרסמות בלוחות דרושים באתרים אחרים ייחוך כמו אמאדמה, מטפלים וכד'.

yoelnd

New member
הצעת עבודה

היי לפרויקט של קולה וילז באיזור השרון דרושים מטפלים: עדיפות עם מספר שיטות עבודה: עיסוי, רפלקס, שיאצו וכד'. עדיפות למתחייבים לכל התקופה 14.7 עד 20.8 לא כולל ימי שלישי ושישי משעה 10 ועד 7 בערב. ניתן לפנות לליאת מחב' אגרוטיים בטלפון: 0547890337 או 035322117 למסור שיואל הפנה אותכם מפורום תפוז. בהצלחה ונראה שם.....

0 אור 0

New member
יש לפורום סוג של לוח מודעות

אני אשמח אם הוא יתחיל להיות יותר חי, מהנסיון עד כה לא ממש השתמשו בו

העניין עם הלוח מודעות

שכל אחד יכול להוסיף שם גם מודעות משל עצמו ומהר מאוד זה יכול להפוך לבמה פירסומית מה שקורה בהרבה פורומים, והמון מודעות חוזרות על עצמן גם של אנשים שרק מפרסמים אפילו לא בתחום הרפואה משלימה. כל הרעיון הוא באמת להביא מודעות שלא מופיעות בלוחות הדרושים הקיימים (בדיוק כמו שיואל הוסיף) - דרך אגב לוח הדרושים של אמא אדמה 90% ממנו זה מטפלים שמחפשים עבודה והשאר הצעות עבודה. ואולי מכיוון שזה שרשור אולי ניתן גם לנעוץ אותו ל 4-5 ימים, במידה וייתפתח שרשור גדול מהרגיל תמיד אפשר להעביר אותו לעשות קישור. (את זה אני יודעת מפורומים אחרים שעושים) שיהיה לנו בהצלחה אפרת

טאוֹ

New member
זו בדיוק הסיבה שלא אפשרנו את זה עד כה

הרי גם בפורום כל אחד יכול להוסיף הודעות משל עצמו, ומהר מאד זה גולש לבמה פרסומית. מבחינה טכנית, אגב, אפשר לנעוץ שרשור ל-72 שעות בלבד. בכל מקרה טוב שכך, אין סיבה שבראש הפורום יתנוסס באופן קבוע שרשור פרסומי/לוח מודעות. כמו שאמרה אור - ננסה. אם גולש מסוים יפרסם באגרסיביות יתר, הוא יוזהר. אם כלל השרשור יהפוך לתפלצת פרסומית, העניין יופסק. שיהיה לנו בהצלחה

כן, אבל לשרשורים יש נהלים

ובדיוק בשביל זה יש את המנהלות שימחקו הודעות שלא מתאימות. הרעיון הוא באמת לרשום רק הצעות עבודה למטפלים! הייתי ממליצה לפתוח שרשור כזה שבתוכן שלו רשומים כללי השרשור ומטרתו תודה לכן על שיתוף הפעולה אפרת

0 אור 0

New member
מחכים לעוד קצת תגובות

ונראה לי שבאמת נתחיל - באותו אופן שיצרנו את השרשור הפרסומי, שהיום כולם מכירים ויודעים לפתוח גם בעצמם כשרוצים לפרסם ארוע

רעיון מצויין

אז דבר ראשון, מי שרוצה עיסוי שוודי בזיל הזול יכולה לפנות אליי, אני אומנם בתחילת דרכי אבל מבטיחה הנאה מרובה...(למדתי אצל אימאן הראל, מורה מדהים!!) דבר שני, אני מחפשת רפלקסולוגית לברטר מול עיסוי שוודי תודה...

לקי לי

New member
רפלקסולוגיה ורייקי אלו התחומים שלי.

גרה במרכז הארץ, פנויה לעבודה החל מ-20.7 אני רפלקסולוגית בכירה עם נסיון רב בתחום. אשמח לקבל הצעות במסר.

Assaf Feldman

New member
דרוש/ה מטפל/ת ברפואה סינית מבאר שבע

ניסיון קליני של שנתיים לפחות, נייד/ת לטיפולי בית. תנאי תשלום טובים. לשלוח מייל ל [email protected]

0 אור 0

New member
../images/Emo66.gif דרושים מטפלים ../images/Emo171.gif

אפשר לפרסם כאן הצעות עבודה למטפלים, השכרת קליניקה או החלפות טיפולים בלבד (והפעם אני משרשרת לכאן גם את הדיון על הקמת השרשור הזה) עד שהשרשור יברח לעמוד השני יש לשרשר אליו בלבד את כל הצעותיכם המעניינות

לירון543

New member
יוגה גם אפשר?

אם לא אז תמחקו.... בכל מקרה, עקב יציאה לחופשת לידה, דרוש/ה מורה ליוגה לימי שני בערב למושב ניר גלים. קבוצה של 5 גברים מדהימים!! אפשר במסר או במייל [email protected] תודה

0 אור 0

New member
יוגה זה הכי רפואה משלימה - לא?

מציעה לך לפרסם גם בפורום יוגה, אם עוד לא עשית זאת.

למעלה