טיפול יעיל לפטרת צפורנים- עובד!!!

deedee31

New member
טיפול יעיל לפטרת צפורנים- עובד!!!

יש פיתרון יעיל לפטרת ציפורניים פיתרון שאכן הוכח על הרבה מאוד אנשים שלא הצליחו להיפטר מהפטריה לא דרך לק ולא דרך שמן עץ התה וגם לא דרך כדורים ומישחות, עד שהכירו את הערכה של שתי מישחות שפותרות באופן סופי וחד משמעי את הציפורן עם הפטריה הערכה מורכבת משתי משחות: האחת לבוקר - משחה זו עושה פילינג לציפורן וחודרת לעומקה והמשחה השניה שמורחים בערב, היא מישחה אשר מורכבת מנוסחה הומאופתית ומטפלת בפטריה עצמה. כבר אחרי שבועיים רואים שינוי בציפורן, תוצאות יש בין שלושה חודשים לחצי שנה, לאחר שצומחת ציפורן חדשה אין צורך להמשיך ולטפל אלא להיות מרוצים שהציפורן חדשה ובריאה! אני בעצמי ניסיתי ונוכחתי לראות תוצאות מדהימות בציפורן שלי ולכן אני ממליצה לכל מי שרוצה להיפטר מהפטרת.. יש איך! הערה: חובה להתמיד בטיפול ויש תוצאות מדהימות! לפרטים נוספים : [email protected]

yoelnd

New member
פיתרון או לא????

היי כך כתוב - ואולי לא הבנתי: "וגם לא דרך כדורים ומישחות, עד שהכירו את הערכה של שתי מישחות שפותרות באופן סופי וחד משמעי את הציפורן עם הפטריה הערכה מורכבת משתי משחות" אז בלי כדורים ומישחות או עם משחות? זה ממש לא משכנע!

deedee31

New member
אתה לא חייב להישתכנע

שורה תחתונה זה עובד וזה מה שחשוב מי שניסה נוכח לדעת שזה היה שווה את הניסיון כך גם אני והרבה קרובים אלי, גם פדיקוריסטיות ברחבי הארץ וגם אנשים פרטיים ובנתיים זה לא איכזב איש וזה מה שמשכנע אותי ורבים כמוני וזה ידידי מה שחשוב!

ינוקא1

New member
בפטרת ציפורניים

יש בעיה מאוד פשוטה - לוקח זמן רב עד אשר רואים שינוי. ויתכן ומתרחש כזה ויתכן ולא. בכל זאת המדובר בציפורן. לכן אינני יודע מה היעילות של דיקור , מעולם לא ניסיתי לטפל בפטרת ציפורניים בעזרת דיקור בלבד. קשה לקבל אינדיקציה על יעילות הטיפול. אם היית קורא את ההמלצה שלי קודם , לא כתבתי שם לגבי דיקור , כתבתי שם לגבי לק עם חומרים כימיים שכנראה עוזר. ואני בעד להשתמש בהם - כשצריך. פטרת ציפורניים שאיננה מטופלת יכולה לגרום להדבקות של ציפורניים אחרות ולדברים לא נעימים , לכן אני במקרה הזה לא בעד "לחפש את הרגשות שגרמו לפטרת" , אלא לטפל בדרך המהירה ביותר.

0 אור 0

New member
מי שלא מכיר אותך עלול לחשוב שאתה מושתל מטעמי

אני כל הזמן טוענת שהבעיה הגדולה של קופות החולים היא נושא הרופא הממיין. נשגב מבינתי איך מתוך אבחון מערבי של בעיה , הרופא הממיין יכול להחליט איזה טיפול הוליסטי מתאים. לו הוא היה עושה את זה ברמה שאנו עושים פה בפורום, כלומר ממליץ לך על סוגי טיפול שמנסיונו יכולים לסייע, ומאפשר למטפל ההוליסטי שבחרת לבצע את האבחון בכלים שלו ומשם להמשיך - ניחא. אבל לא - הוא קובע לך מספר טיפולים ומכתיב למטפל מה יעשה בטיפולים האלו, בלי לאפשר לו את מלוא הכלים של הידע ההוליסטי שלו . מטפלים טובים מצליחים להתגבר על המגבלה כי הם פשוט "מרמים" - מבצעים איכשהו אבחון מהיר, ועשים מה שמתאים. עכשיו אישית למה שקרה אצלך. התשובה היא פשוטה - בנושא של פטרת צפרניים הטיפול המתבקש הינו שילוב של 3 רמות: תזונה, טיפול ממוקד בפטרת באמצעות שמנים ו/או צמחי מרפא וטיפול עומק שמטפל במקור הבעיה. 2 הרמות הראשונות שהן חשובות במיוחד לבעיה זו, אינן כלולות במסגרת חלק מהמרפאות המשלימות ולכן הם לא יכולים להציע זאת כחלק מהמיון.

קיימת תזונאית במסגרת שירותי הבריאות המשלימה

במאוחדת ירושלים. מה הרקע שלך ברפואה משלימה?

לא הבנתי את הקשר לרקע../images/Emo13.gif

של מי שאתה שואל ברפואה משלימה. רפואה משלימה בתזונה אינו תזונאית של קופת-חולים, שבקנדידה לא מבינה את ההיבט ההוליסטי, כולל תוספי מזון וצמחי מרפא... אלא אם למדה שיטת תזונה הוליסטית, המחברת בין בגוף לנפש, תזונה לפי סוג דם וכדומה... או תזונאית שיודעת לתת לך מענה לבעיות רפואיות ברמה הקונוונציונאלית, מה שטוב עבורך, אך אין זה שייך לרפואה משלימה. ואז תעבור לפורום רפואה , תשאל אותם איך לפתור בעיית פטרת, יאמרו לך כמו שאמרו לשכנה שלי: " לכי לכירורג, יוציא לך את הציפורן" או טיפול תרופתי, או משחות... שפוגעות בכבד. שמקור הבעיה בפטרת, הוא במעיים... רק שהיא פורצת לכל מיני מקומות.. בריאות אריאלה

התכוונתי לרקע ל המשיבה

אני מתלבט אם לסמוך על הרופא הממיין ולהציע למדקר את הרעיונות שעלו כאן. מצד שני, אני חושב על "מיון עצמי", קביעת תור אצל תזונאית "משלימה" ורכישת משחה מתאימה

אני אנסה בעדינות לענות

מאחר ואני לא מכירה את הממיין המסויים. ולא את המדקר.... בקופות חולים ,אין אפשרות לתת מענה הוליסטי לבעיה. ברוב המקומות הממיין מנתב עבודה לבעל מקצוע, שפנוי. אם הבנתי נכון, המליצו לך ללכת למטפל באופן פרטי, בסופו של דבר זה יעלה אותו דבר, כי אין אפשרות במסגרת קופת חולים לתת מענה אישי.. יש מקומות שמטפלים בכמה מטופלים בעת ובעונה אחת, יש מטפלים ברפואה סינית עם ידע רחב, ויש מדקרים, עם ידע בסיסי... אז הבחירה היא שלך, מי יטפל בך, והיכן. שוב טיפול בפטריה, אפשרי לפתור עם משחות ,כדי להתחיל במשהו... אבל, כדי להבין את מקור הבעיה כדאי מטפל הוליסטי. אפשרי לפנות לתזונה נכונה, מה שטוב בכל מצב. בריאות טובה אריאלה

רופא ממיין של הקופה ,וטשסקי אליק

הפנה לאקופונקטורה,קונין רומן גם כן של הקופה. האם מטפל הוליסטי זו הגדרת התפקיד היחידה או שיש שם נוסף?

השמות שאתה כותב לא אומרים

לאף אחד כאן כלום. מטפל הוליסטי זה רפלקסולוג, זה מטפל באנרגיות, זה מטפל בטיפולי גוףשונים ... זה אותו אחד שמכיר את המשמעויות של כל בעיה. תראה נושא שהעלית כטיפול בפטריה הוא מורכב, לוקח כמה חודשים, אולי תבדוק הומהופטיה - כמשחותמקומיות, וחיזוק מערכת חיסונית, זה חלק מהמקור של הפטריה. אני בעד משטח לפטריה , לאבחון יותר מדוייק, לפעמים יש טעויות באבחון... בהצלחה בריאות אריאלה

פטריה

יש מעבדות שעושות בדיקת רמת פטריה בגוף ויש בקופת חולים, בדיקה מקומית, לבדיקה . אולי זה לא פטריה אלא משהו חיידקי או ויראלי. לא יודעת איך זה במקום שהינך גר, אך בקופת חולים אפשר לבדוק איך ניתן לעשות זאת, בריאות טובה אריאלה

מה רופא ממיין, אני מנסה לעזור..

רופא ממין הוא לא רופא משפחה. זכותך המלאה לבקש אבחון קונוונציונלי, ואחר כך להחליט באיזו שיטה טיפולית לבחור. מאחר וזה לא עניין של חיים או מוות, חלילה, רצוי לעשות משטח . זו דעתי. ותפסיק לצפות ... אחרת תשלם מיטב כספך לריק. ואם תאובחן פטריה,אז חפש את הדרך לטיפול. בריאות אריאלה

למעלה