לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1875218,752 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
לפורום שמנים וצמחי מרפא
פורום תרופות סבתא
לפורום רפלקסולוגיה
לפורום טיפול משלים לילדים עם קשיים
לפורום הורות טבעית
לפורום עיסוי ותרפיית המסאז
המשך >>

לצפיה ב-' אירוח בפורום: חני לדרמן'
אירוח בפורום: חני לדרמן
<< ההודעה הנוכחית
18/11/2007 | 11:08
37
440
בתאריך 20 בנובמבר (יום שלישי הקרוב), בין השעות 20:00 – 17:00, תתארח כאן חני לדרמן ותענה על שאלות בנושא בעיות פריון, לנשים ולגברים. בשלושת הימים שלאחר מכן היא תהיה זמינה בשעות הערב (אחרי 20:00) לתשובות נוספות.

חני לדרמן היא בעלת תואר שני בביולוגיה .M.Sc, למדה רפואה סינית ב-1990 עם השתלמות בפריון, ומזה 11 שנים מטפלת בבעיות פריון של נשים וגברים באמצעות דיקור סיני, צמחי מרפא ופרחי באך. מנהלת עם ד"ר שמעון סיטרמן את מרכז "בראשית" לטיפול בפריון הגבר והאשה.

אתם מוזמנים לשאול כאן שאלות בנושא הפריון: שחלות פוליציסטיות, איכות זרע ירודה, טיפולי פריון וקליטת הריון וכל נושא רלוונטי אחר, אם מתחום הרפואה הסינית ואם מתחומים חופפים נוספים.

מאחל לכולנו אירוח נעים, מלמד ומעניין.

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'איכות זרע ירודה?'
איכות זרע ירודה?
20/11/2007 | 11:33
2
58
איך בדיוק מטפלים בזה בדיקור סיני/צמחי מרפא/פרחי באך?
זה נשמע לי משהו משהו מערבי לגמרי...

ולא, אני ממש לא סובל מהבעיה הזאת, סתם תוהה.

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'איכות זרע ירודה'
איכות זרע ירודה
20/11/2007 | 17:02
1
56
איכות זרע נמדדת בשלושה פרמטרים: ריכוז, תנועתיות ומורפולגיה (צורה). על פי הרפואה הסינית יכולים לבוא לקליניקה שני פציינטים עם אותה אבחנה על פי רפואה המערבית, וכאשר נעשה אבחנה על פי הרפואה הסינית מקור הבעיה יהיה שונה, לדוגמא: גבר  מסוים בעל צורות לקויות במבנה הזרע יאובחן ע"י הרפואה הסינית  כסובל מעודף חום ולחות, דבר הפוגע ב"פס היצור" באשכים והאחר יאובחן כסובל מעודף קור וזרימת דם איטית, לכן יש לעשות קודם אבחנה מדויקת לשורש הבעיה ולאחר מכן לקבוע אסטרטגיה טיפולית. בדר"כ ע"י מתן פורמולה של צמחיים סינים ודיקור בהתאם לאבחנה.
פירחי באך עובדים על הרובד הריגשי, במידה ובזמן טיפולי פוריות עולים רגשות של תיסכול, חוסר ביטחון, כעס וכו' אפשר לטפל בחוסר איזון זה ע"י התאמת תמצית של פירחי באך ולהקל על הפציינט בתקופה שנחשבת לקשה מימלא.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-''
21/11/2007 | 11:04
4
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
20/11/2007 | 12:29
1
60
יש לי ילד בן שנתיים ושלוש חודשים ועכשיו אני מנסה כבר תקופה להכנס להריון ולא מצליחה .יש משהו שאפשר לעשות?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'מנסה להרות'
מנסה להרות
20/11/2007 | 17:06
96
אם ברצונך לנסות להיעזר ברפואה הסינית, עלייך להשתדל להגיע למטפל בעל ניסיון בתחום. אם יש ברשותך בדיקות שערכת לאחרונה או אבחנה שנעשתה ע"י רופא גניקולוג רצוי להציגם בפני המטפל. תעשה לך אבחנה על פי הרפואה הסינית ואז בעצה אחת עם המטפל תחליטו על אסטרטגיה ותוכנית טיפולית. בשאלתך חסרים פרטים ולכן אין ביכולתי להרחיב יותר.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-''
20/11/2007 | 13:07
3
24
שלום חני,

הגעתי דרך הפרסום בדף הפורומים ואני לא בטוחה שזה ממש קשור לרפואה סינית, האמת שאינ גם לא יודעת אם זה בכלל קשוק לפריון אבל אני שואלת בכל זאת, בתקווה שתוכלי לעזור...

סטאר היה כלב שליווה אותי קרוב ל14 שנים, בעצם רוב החיים שלי. הוא היה כבר זקן אבל בכל זאת מאז שהוא נפטר לפני כמה חודשים, אני ממש בדיכאון. אף חד לא מבין אותי, יש הרבה גם שצוחקים עליי וחושבים שאינ מפגרת שאני מתאבלת על כלב... גם חבר שלי חושב שאני ממש מגזימה, הוא אומר שאפילו על סבתא שלו הוא לא התאבל כמו שאינ מתאבלת על סטאר. יכול להיות שזו הסיבה שמאז אין לי מחזור? יותר משלושה חודישם אין לי מחזור, ולא אני לא בהריון, כבר בדקתי פעמיים.

רופא הנשים שלי דווקא לא צחק עלי אבל גם אמר שאני אצא מהדכאון ושאין לי שום בעיה מיוחדת, הוא מאר לי לנסות דברים שמרגיעים אותי כמו יוגה, מוזיקה או טיולים בטבע... שאלה דברים שאני אוהבת בדרך כלל אבל כרגע ממש אין לי חשק לעשות אותם, בטח לא מאז שסטאר נפטר, וממילא קר מדי בחוץ לטייל בטבע, והכי גרוע זה שקר לי בלב.

חברה שלי אמרה לי שרפואה סינית מטפלת גם בבעיות מחזור וגם בעצב, אבל :

1. לא ברור לי איך, אשמח אם תסבירי.
2. האם הדיקור במחטים כואב? אין לי כוח לכאבים, ואני מפחדת ממחטים ומזריקות.
3. איך מוצאים מטפל או מטפלת שלא יצחקו עליי? נמאס לי כבר לשמוע שאני מפגרת שאני מתאבלת על כלב, הם לא מבינים שסטאר היה ונשאר יקר ואהוב לא פחות מבן משפחה שנפטר.
4. תוך כמה זמן טיפולים כאלה משפיעים?
5. אין לי יותר מדי כסף, ושמעתי שזה טיפולים מאד יקרים. יש כמה סוגים שונים של טיפולים, שחלק מהם יותר זולים?

מצטערת על האורך של ההודעה, ותודה רבה מראש
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'מחזור שאינו מגיע'
מחזור שאינו מגיע
20/11/2007 | 17:17
2
58
קוראת יקרה,
על פי הרפואה הסינית ידוע שיש קשר הדוק בין הלב לבין הרחם (ישנו מסלול אנרגטי המחבר בין השניים). יתכן שהטראומה החזקה שחווית פגעה והשפיעה על הזרימה של אנרגיה ודם במסלול חשוב זה.
הייתי מציעה לך טיפול בשני מישורים: 1. טיפול בתמצית של פירחי באך שתסייע לך  להתגבר על העצב והטראומה. 2.דיקור על המסלולים המתאימים להזרמת דם לכיוון הרחם, והחזרתו לתפקוד תקין.
ניתן לעשות דיקור במחטים מאוד דקות ועדינות.
מטפלים מנוסים בד"כ אמורים לגלות רגישות רבה לפציינט הנמצא במצוקה, הרפואה הסינית מתייחסת בכבוד להשפעת הרגש והנפש על תפקוד מערכות הגוף השונות.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'תודה לך'
תודה לך
20/11/2007 | 18:08
1
26
זו אולי הפעם הראשונה שעונים לי ברצינות ולא מתייחסים אליי כמו אל מפגרת על שאני מתאבלת על כלב...

מה לגבי שאלת הכסף? וגם השאלה על מספר הטיפולים, שכמובן קשורה בשאלה הראשונה (יותר טיפולים = יותר כסף).
או שאם לוקחים מספר גדול של טיפולים, מקבלים הנחה?

סליחה על כל השאלות הכספיות האלה, אבל אני לא ממש בעלת אמצעים וזה שיקול נכבד האם להתחיל בזה בכלל.
האם לדעתך כדאי לקחת טיפולים ככל שאוכל מבחינה כלכלית, או שאם אני לא יכולה לעמוד במספר הטיפולים המינימלי,
עדיף שאני בכלל לא אתחיל?

וכמה טיפולים את מעריכה שאני צריכה כדי להסדיר את המחזור ולצאת מהחושך הזה?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'מחזור שאינו מגיע'
מחזור שאינו מגיע
20/11/2007 | 18:42
60
אני הייתי  מנסה לעשות בשלב הראשון כשישה טיפולים בקצב של פעם בשבועיים בכדי לראות אם יש התקדמות.
בנוגע לנושא הכספי יש היום אפשרות לקבל טיפול בקופות החולים השונות בתעריפים נמוכים, כמובן שיש לקוות שיזדמן לך מפגש עם מטפל מומחה בתחום.
בהצלחה, ותרגישי טוב.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'צעד אחרון לפני אימוץ!!!'
צעד אחרון לפני אימוץ!!!
20/11/2007 | 15:21
9
81
שאלה בשם קרובת משפחה שאין לה אינטרנט:

בת 34 מנסה להיכנס להריון ללא הצלחה, היתה כבר אצל כל הרופאים ואמרו לה שהכל נראה תקין. חשבה לנסות טיפולי הפרייה, אבל היא שמעה שהתרופות שנותנים (קקלומין, אם אני לא טועה) והזריקות ובכלל כל הטיפולים לגרימת ביוץ והפרייה האלה, מגבירים מאד את הסיכון לקבל סרטן (סרטן הרחם או סרטן השד). היא כבר מיואשת ונמאס לה להפסיק לעשן ולהיות בדיאטה (כבר יותר מחצי שנה היא לא מעשנת ועושה דיאטה כי אמרו לה שזה ישפר את הסיכוי להיכנס להריון). לבעלה יש ילד מנישואים קודמים, אז היא יודעת שהבעיה היא בטוח אצלה וכבר נמאס לה, וחושבת גם שאולי זה שהיא עשתה הפלה (לפני כמה שנים) גמר לה את הסיכויים להיכנס להריון. בתור דבר אחרון לפני שהם מאמצים המליצו לה לפנות לטיפול אלטרנטיבי, גם אני אמרתי לה מה כבר יש לך להפסיד. אבל היא פוחדת לבזבז כסף, וזמן, ובעיקר כוחות נפש... אמרתי לה שאני אשאל כאן בפורום ואראה לה את התשובה.

האם יש דרך לעזור לה? אבל באמת? לא רק "ננסה, מה יש להפסיד" אלא סיכוי ממש ממש ממש טוב שהיא באמת תיכנס להריון?

תודה בשמה ובשמי.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'צעד אחרון לפני אימוץ'
צעד אחרון לפני אימוץ
20/11/2007 | 17:27
3
78
לפי הצגת השאלה נראה שאולי אין בידייך את כל האינפורמציה או שהאישה לא עשתה את כל הנדרש לפני החלטה דרמטית כל כך -אימוץ. אני מקווה שקרובתך ביקרה אצל גניקולוג מומחה המנוסה בפיריון ומיצתה את כל האפשרויות, אם אכן כן הוא הדבר והיא נחושה בדעתה לא לקבל שום טיפול ניתן בהחלט להיעזר ברפואה הסינית במיוחד אם היא הוגדרה רפואית כבעיית פיריון בלתי מוסברת. אין לי אפשרות לדעת מעל דפי האינטרנט מה הסיכוי שהיא תיכנס להיריון  בעזרת הטיפול, מכיוון שחסרה אינפורמציה באשר למצבה.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'היא לא רצה לאמץ מחר בבוקר ילד...'
היא לא רצה לאמץ מחר בבוקר ילד...
20/11/2007 | 18:40
2
33
אבל היא בהחלט שוקלת את זה כאפשרות פשוט בגלל שהיא כבר מיואשת מזה שהיא לא מצליחה להיכנס להריון, ומפחדת מאד לחטוף סרטן בגלל טיפולי הפרייה (במשפחה שלה היו כבר כמה וכמה מקרי מוות מסוגים שונים של סרטן, ולכן היא בפניקה מזה). הרופאים אכן אמרו לה שהם לא ממש מוצאים את ההסבר למה היא לא נכנסת להריון, כי לכאורה הכל תקין, אבל בפועל אין תינוק באופק!!!

איזה עוד אינפורמציה חסרה לך? אני אנסה לשאול אותה ולכתוב כאן, או אולי לגרור אותה לכאן מחר שתכתוב בעצמה.

ותודה על התשובות!
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'רגע לפני אימוץ'
רגע לפני אימוץ
20/11/2007 | 18:45
1
42
נראה לי שעדיף שתיהיה תקשורת ישירה בנינו על מנת שאוכל לספק תשובות רלונטיות.
בהצלחה.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'סבבה, אז אני אנסה לגרור אותה לכאן מחר '
סבבה, אז אני אנסה לגרור אותה לכאן מחר
20/11/2007 | 19:03
28
לצפיה ב-'רק הערה אחת קטנה'
רק הערה אחת קטנה
20/11/2007 | 21:46
1
47
זה שלבעלה יש ילד מנישואים קודמים זה לא אומר שעכשיו לא יכולה להיות בעיה אצלו.
ואת זה מבררים בצורה פשוטה של בדיקת זרע.

בהצלחה.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'למאיר72'
למאיר72
21/11/2007 | 01:46
40
כיום בכל ברור ראשוני עושים לגבר בדיקת זרע ונראה שהם מוגדרים כ
UNEXPLAIN INFERTILITY

לילה טוב
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'לא פוחדת מאימוץ אבל פוחדת לבזבז זמן וכסף?'
לא פוחדת מאימוץ אבל פוחדת לבזבז זמן וכסף?
22/11/2007 | 20:47
2
27
"פוחדת לבזבז כסף, וזמן, ובעיקר כוחות נפש" - זה לא מתאים לדעתי להלך רוח היכולת לאמץ.
עד כמה שזה נשמע מוזר, הייתי מציע שהיא (אם אין לה) תיקח בעל חיים הבייתה, אולי חיה שאין לה פיתרון כמו חתול עיוור או בדומה -משהו שצריך לטפל בו או הכול או כלום -  כדי לפרק איזשהו מחסום שמבצבץ מהמשפט שלמעלה -
או שאולי זה היה סתם עניין של ניסוח חריף מדי ואז קבלי התנצלותי
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'לקחת הביתה חתול עיוור??? נסחפת!'
לקחת הביתה חתול עיוור??? נסחפת!
23/11/2007 | 10:29
1
18
אני לא יודעת אם אתה מודע או מבין את המלכוד שבו היא נמצאת, את כל הפחדים ואת כל התהליכים המתישים שהיא עברה ועוברת, ואם זה לא היה ברור מהניסוח הלקוני שלי (מה לעשות, יש גבול למה שאני יכולה להגיד עליה או במקומה, אז אולי זה לא עובר) אז זה גם יישאר ככה. בכל מקרה היא כן מוכנה להוציא כסף, זמן וכוחות נפש על הדרך להביא ילד לעולם - היא רק לא רוצה לבזבז אותם על משהו (=טיפולים אלטרנטיבים) שמבחינתה הוא סימן שאלה אחד גדול. ועל זה היתה השאלה שלי!

חני, לצערי היא לא זמינה כרגע להגיע למחשב, אני אנסה לשכנע לפנות ישירות למרפאה שלכם, בתקווה שהיא תסכים לפחות לשמוע ייעוץ התחלתי או משהו כזה.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'OK כוונתי הייתה משהו שכשלוקחים לא מחזירים'
OK כוונתי הייתה משהו שכשלוקחים לא מחזירים
23/11/2007 | 10:58
10
לצפיה ב-'מבנה הרחם'
מבנה הרחם
20/11/2007 | 18:11
1
30
האם יש משמעות לרחם אחורי בהיבט הסיני?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'מבנה רחם'
מבנה רחם
20/11/2007 | 18:33
45
כאשר האבחנה מראה על נוכחות של רחם אחורי יש לתת תשומת לב מיוחדת יותר לנושא של הזרמת דם לרחם- בדיקור.
מבחינת התאמת פורמולת צמחים או אסטרטגיה טיפולית בכלל נתייחס לכך כמו אל רחם בעל מבנה רגיל.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'רפואה סינית'
רפואה סינית
20/11/2007 | 18:18
1
34
שלום, סתם מתעניין לדעת איך הלימודים של הרפואה הסינית השתלבו לך עם הלימודים בביולוגיה? בכלל איך המודרניזציה עומדת בקנה אחד עם הרפואה הסינית שכ"כ ישנה?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'רפואה סינית'
רפואה סינית
20/11/2007 | 18:37
37
לימודי הביולוגיה הביאו אותי לעסוק בפוריות- אני עובדת במעבדת פוריות למעלה מ 20 שנה, והידע ברפואה המערבית שצברתי במשך השנים מסייע לי מאוד בטיפול בבעיות פיריון ברפואה הסינית.
למרות שהרפואה הסינית מאוד עתיקה- "לא נס ליחה" ויש בשנים האחרונות מחקרים גדולים ומבוקרים שנעשים אפילו ביחידות הפרייה בביתי חולים בעולם המגייסים את הרפואה הסינית כתומכת בטיפולים ברפואה המודרנית, והתפרסמו על כך מאמרים בכתבי עת רפואיים מאוד מפורסמים.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'שלום חני ותודה על הנכונות לעזור'
שלום חני ותודה על הנכונות לעזור
20/11/2007 | 22:36
1
51
אני סובלת מאנדומטריוזיס בת 32 ומנסה להיכנס להריון רציתי לשאול האם ואיך טיפולים מהסוג שאת מציעה כדוגמת דיקור סיני, צמחי מרפא ופרחי באך יכולים לעזור לי? שוב
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אנדומטריוזיס'
אנדומטריוזיס
21/11/2007 | 01:42
52
כאשר יש  למטופלת אנדומטריוזיס ,יש להתמקד בטיפול ברחם.
הדיקור ישפר את זרימת  הצי- האנרגיה  והדם ברחם, ובעזרת הצמחים ניתן לאזן את עודף הלחות ברחם ולשפר את הסיכוי לקליטת הריון.  בהצלחה
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'פוריות ורפואה משלימה..'
פוריות ורפואה משלימה..
21/11/2007 | 10:06
3
43
היי חני,
אני בת 35, אחרי IVF 1 שלא הצליח, לפני החזרת מוקפאים.
לא מצאו אצלי בעיה מיוחדת, אבל אצל הבעל % מורפולוגיה בסביבות 3%,
(למרות שלאחר בדיקות לא מצאו סיבה רפואית למורפולוגיה הנמוכה).

יש לי שתי שאלות:

1. האם במצב זה כדאי להוסיף טיפול ברפואה המשלימה בי או בבן זוגי? ואם כן, איזה סוג של רפואה משלימה?.

2. המליצו לי על מטפלת שמטפלת בטיפול משולב בן שעה (ביואנרגיה+דיקור+רפלקסולוגיה).
    האם טיפול משולב כזה הוא לא חסר טעם? האם אלה הן לא 3 תורות שונות בעצם?,
    האם לא כדאי להתמקד בעצם ולהיות מטופל אצל מטפל המתמחה בטיפולי פריון בשיטה מסויימת אחת?

המון תודות,
שחר
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'לפני חחזרת מוקפאים'
לפני חחזרת מוקפאים
21/11/2007 | 18:08
2
44
ראשית יש להתמקד לדעתי כעת בהחזרת מהמוקפאים שלפנייך:הנסיון וכן מחקרים מבוקרים היטב שנעשו בעולם מראים כי
דיקור וחימום הרחם  בסמוך להחזרת מוקפאים משפר ואף מכפיל את הסיכוי להשתרשות העובר.
באם זה לא יצליח הפעם כדאי לך להתענין בשיטת מיון תאי זרע לקראת הפריה אצל פרופ ב ר ט ו ב
ניתן גם לטפל בבעל עי צמחים

באשר לטיפול המשולש שהזכרת אין לי שום מידע

בהצלחה רבה
חני
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'בהמשך לתשובתך'
בהמשך לתשובתך
22/11/2007 | 09:24
1
19
היי חני,
בהמשך לתשובתך, להתמקד בהחזרת המוקפאים, וכי דיקור וחימום הרחם בסמוך להחזרת המוקפאים משפר ותורם להשתרשות העובר,
אני עומדת לפני החזרת מוקפאים בלסטוציסטים (בני 5 ימים) שיוחזרו רק 5 ימים אחרי הביוץ.
מתי את ממליצה לעבור את טיפול הדיקור, לפני הביוץ או לפני החזרת העוברים?
תודה, שחר
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'החזרת בלסטוציסטים'
החזרת בלסטוציסטים
22/11/2007 | 13:58
36
אני ממליצה לעשות את הטיפול ערב לפני ההחזרה
או אם זה מתאפשר ממש לפני באותו יום
בהצלחה
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'חני, שלום'
חני, שלום
22/11/2007 | 00:05
2
52
אני מטפלת ברפואה סינית, ואשמח אם תספרי קצת על איך הרפואה הסינית רואה טיפולי הפריה. אם ללא טיפולים יש התייחסות למחזור החודשי, למצב בכל זמן בחודש ועוד, הרי שפה המחזור משתבש, ההורמונים מלאכותיים והגוף והנפש רחוקים מאוד מהמקצב והמצב הטבעיים. אם לא די בזה, יש פעמים רבות משטר של זריקות ובדיקות ולחץ נפשי לא יתואר.
אז איך מתייחסים לכל עניין המחזוריות והמצב הפיזי שמשתנה לחלוטין?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'היי מיכל'
היי מיכל
22/11/2007 | 18:07
38
אענה לך באריכות בשעה מאוחרת כשאתפנה
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'רפואה סינית בזמן טיפול הורמונלי'
רפואה סינית בזמן טיפול הורמונלי
22/11/2007 | 20:49
59
אכן מיכל בזמן טיפולים הורמונליים קשה יותר לטפל
יש לקחת 'בחשבון ' גורמים נוספים ; צריך להתיחס לסוגההורמונים שהאשה מקבלת,יש הורמונים שמיבשים את הרחם ויש כאלה שמוסיפים לחות וקור לרחם,זה גורם שיש להתחשב בו בעקר בפורמולת הצמחים
יש להתיחס לאבחנה המערבית כמו רירית רחם דקה או ביציות באיכות ירודה
יש כמובן להתיחס בכובד ראש למצב הרגשי שקיים בגלל ההורמונים עי מתן צמחים המזינים את הלב,אם יש צורך ניתן להשתמש בפרחי באך
את הטיפול בדיקור יש לתזמן לפי מתן ההורמונים ,שאיבת הביציות והחזרת העוברים

בקיצור ,אכן שונה מטיפול על מחזור טיבעי.

מקווה שעניתי לשאלתך

חני
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'כניסה להריון במצב של אנדומטריוזיס'
כניסה להריון במצב של אנדומטריוזיס
22/11/2007 | 12:27
2
197

שלום חני,

יש לי אנדומטריוזיס והידבקויות וציסטות שחלתיות ,
הרופאים הודיעו לי שרוב הסיכויים להיכנס להריון באופן טיבעי די אפסי
והציעו את ה-ivf [מבחינתם זוהי הדרך היחידה שתאפשר לי הריון במצבי]
שאלותי הן:
האם בדיקור הסיני ישנם אופציות אחרות או אולי יכולת לעזור לביצוע הivf
או בקיצור האם דיקור סיני יכול לעזור ולו במעט בנושא?

תודה רבה
אנדי

נ.ב אני בת 24 נשואה ללא ילדים
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אנדומטריוזיס'
אנדומטריוזיס
22/11/2007 | 14:06
77
אם כמה רופאים שבודאי התבוננו בבדיקות שעשית אמרו כך אז כדאי להתרכז בטיפול שיעניק לך את מירב הסיכויים
להצליח בIVF
טיפול בצמחי מרפא הניתן מיד עם לקיחת ההורמונים
ודיקור בסמוך להחזרת העוברים
והתיחסות מיוחדת בטיפול לאנדומטריוזיס
עשויים לשפר את הסיכוי להרות

ב ה צ ל ת ה
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'עם כל הכבוד לרופאים'
עם כל הכבוד לרופאים
22/11/2007 | 15:28
82
הם תמיד שמחים להעלות אנשים לשולחן הניתוחים מהר, את ההדבקויות ניתן לנקות (פרוצדורה ניתוחית , אבל היא נטולת הורמונים), באנדו אפשר לטפל גם ע"י רפואה סינית (כמובן שזה תלוי בגודל האנדו),  גם בשחלות ניתן לטפל בדרך לא הורמונלית (דיקור עושה נפלאות בזה).

את עדין צעירה ויכולה (לדעתי) להמתין עם זה כמה חודשים ולנסות את האלטרנטיבה.

מצורף מאמר על שחלות פוליצסטיות, התרגיל ששם יכול לעזור מעט גם עם ההדבקויות.

בהצלחה.
רפואה משלימה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-' תודה רבה לחני לדרמן'
תודה רבה לחני לדרמן
23/11/2007 | 13:30
1
66
אור ואני מודים לחני לדרמן על הזמן ותשומת הלב שהושקעו במתן התשובות.
חני, נשמח לראות אותך מעבר לאירוח גם בעתיד! זהו פורום פתוח, ואת מוזמנת לבקר ולכתוב בו בכל עת.

תודה גם לשאר המשתתפים באירוח, שואלים ועונים כאחד.

רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'תודה לכם'
תודה לכם
23/11/2007 | 15:47
42
תודה לכולכם

אכן 'אבקר'אצלכם מידי פעם ואשמח לעזור

שבת שלום
רפואה משלימה >>

הודעות אחרונות

22:38 | 06.07.20 גילגיל54
17:56 | 17.06.20 רונן צור2185
12:22 | 05.06.20 כוס אליהו
21:42 | 07.05.20 MAN48
18:12 | 16.04.20 גילגיל54
06:46 | 12.04.20 גילגיל54
06:46 | 12.04.20 גילגיל54
22:13 | 16.02.20 joshgeller4

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ