צרה צרורה ושמה וסטיבוליטיס

2צילי

New member
צרה צרורה ושמה וסטיבוליטיס

שלום, אני פשוט נואשת. יש לי וסטיבוליטיס (דלקת פתח העריה) וקיום יחסי מין פשוט בלתי אפשרי, בשל הכאב הנורא. לשמחתי, בן הזוג שלי תומך ומבין, אבל למשך כמה זמן? מבירורים שעשיתי עולה שלעיתים מדובר בעניין כרוני. אני פשוט מיואשת. האם יש טיפול כלשהו? האם מישהו יודע בוודאות על טיפול מוצלח? ואם כן, מה מתאים? הומאופתיה? דיקור? אני מסתובבת תקופה ארוכה מתוסכלת וכואבת ופשוט מרגישה חסרת מוצא. מאוד אשמח אם תוכלו לשתף אותי בנסיונכם או בעצותיכם. תודה:(

harduf9

New member
שלום לך

אני מניח שאת כבר יודעת שהבעייה העיקרית בטיפול בוסטיבוליטיס היא שלא יודע מה הגורם, אם "אין סיבה" לכאורה אין במה לטפל. לכן, דווקא במיוחד במקרים כגון אלו, יש לרפואה הטבעית הרבה מה להציע. הכיוון הטיפולי של הרפואה הטבעית הוא לחקור אחר הסיבה ולא משנה אם הבעייה "ידועה" מראש או לא. בטיפול הטבעי אנחנו מתחקים אחרי מתי ומה גרם לתופעה להופיע, כי יתכן שזו הסיבה, ומתחילים לפתוח את הקשר הזה שיוצר אי איזון שברפואה הקונבנציונלית נקרא מחלה X או Y. לרפואה הטבעית יש אפשרות לטיפול סימפטומטי וטווח הקצר ויש טיפול אמיתי לטווח הארוך. בנוסף לכך, הטיפול הטבעי, מטפל בכל רמות הגוף, כגון: פיזי, נפשי, רגשי ועוד. אחרי שירת ההל עדיין לא עניתי לשאלתך, הסיבה לכך שאין תשובה אחת. כל השיטות טובות, ישנם מטפלים טובים בכל שיטה. את צריכה ללכת למה שמתאים לך. למשל אם את כמוני ולא אוהבת שדוקרים אותך, אז דיקור לא מתאים לך, אם את אוהבת שלוחצים עלייך שיאצו יכול להיות פתרון טוב. וכו'. אישית הייתי ממליץ על שינוי תזונתי + ג'ין שן דו (שזה דומה לדיקור אבל בלי מחטים) בתוספת דמיון מודרך. אבל אולי זה לא מתאים לך. בריאות שלמה גיא הרדוף

צרה צרורה שאפשר להפטר ממנה.

באמת שאפשר ואני יודעת את זה מניסיון. היאוש לא משרת אותך כרגע. עזבי אותו ולכי לטיפול. מנקודת מבטי המשוחדת מאד-הומאופתיה זה כיוון מצוין. קראי קצת וקבעי זמן לטיפול ותצאי לדרך אופטימית. כל טוב עירית

hal767

New member
הניסיון מצביע על רפוי מוצלח של הבעיה

בדרך הטבעונית ההיג'יניסטית, בשילוב של תזונה צמחונית אורגנית, בעיקר לצורך ניקוי הגוף מפסולת, ועבודה בתחום המנטלי. בעיקרון גורם הבעיה הוא זהום בדם, אבל לדעתי יש כאן אלמנט נוסף שמשחק תפקיד ומקורו בנפש.

למעלה