חלומות קשים אחרי נטילת רמדי

חלומות קשים אחרי נטילת רמדי

הי חברים לפני שבועיים בערך לקחתי רמדי CIMIC 200 (להומאופתים כאן אולי זה יאמר משהוא, לי לא) וישר התחילו חלומות קשים תמיד אצלי מהרמדייש סרטים, מספיק שאעצום את העיניים לשניה ויש לי סרטים אז אחרי כמה ימים שתיתי קפה כדי קצת להרגיע את המצב אבל החלומות הקשים ממשיכים יכול להיות שעקב הטראומות שהיו לי מהניתוחים אז החלומות עוברים על הטראומות ? אשמח מאוד לשמוע את הדעות שלכם בנושא

vca

New member
האם פנית לנותן הרמדי?

זה יכול לעזור. אינני הומיאופת אך משיחות עם קולגות המצב הזה בהחלט ייתכן. שבוע טוב. ש.

"נותן הרמדי" היא ההומאופתית שלי

כבר 5 או שנים אני בקשר טלפוני איתה וגם באי מיילים אבל התענינתי לשמוע את הדעות כאן אחפש גם בגוגל את הקשר בין הומאופתיה קלאסית וחללללומות

vca

New member
אפשר לכתוב את החלומות

גם דרך הכתיבה מתקיים עיבוד והקשר עם החלום ותוכנו מתחזקים. ייתכן כי לך ולהומאופטית שלך (נותנת הרמדי
)יהיה נוח לעבוד עם חלומות כתובים במקום שאת תצטרכי לזכור אותם. שבוע טוב. ש.

freearth10

New member
אין ספק

שהטראומות האלו הן משהו שמבקש עיבוד. וכשאת חולמת את מעבדת את החוויה הזאת, אז אל תלחמי בו, בחלום, רק בקשי להבין אותו טוב יותר. דברי עם ההומיאופתית שלך, זה נראה לי הדבגר הכי נכון לעשות.
מאיה

Deosette

New member
מסכימה ומחזקת

חלומות הם ברוכים בכל מצב ובכל זמן. לא משנה אם הם מסוייטים או לא, חלומות זה תמיד דבר טוב ורק כשהם נעדרים זה רע. אין ספק שהחלומות מאותתי לך נואשות לטפל במתב תת תודעה שמתרחש לך או אפילו במודע ישירות. הבעיה היא לא החלומות אלא מה שקורה לך במציאות. החלומות רק מדווחים לך מה שאינך יודע.... כמו שאומרים "אל תהרוג את השליח" :) אם תצטרכי עזרה בחלומות מבחינת תון וייעוץ, תוכלי לפנות אליי במסרים. זה תחום חזק אצלי:)

בטח שיש קשר....

את עברת טראומות קשות ביותר לגוף וגם לנפש. אחת הדרכים הברורות של הנפש לעבד טראומות היא חלומות. אז אם החלומות התחילו בסמוך לנטילת הרמדי אין ספק שזה קשור. רשמי את החלומות וכך תוכלי גם את לראות התפתחות ובטח שכדאי לדווח להומאופתית (את זה את כבר יודעת). כל טוב עירית

למעלה