לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1862918,629 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
לפורום שמנים וצמחי מרפא
פורום תרופות סבתא
לפורום רפלקסולוגיה
לפורום טיפול משלים לילדים עם קשיים
לפורום הורות טבעית
לפורום עיסוי ותרפיית המסאז
המשך >>

לצפיה ב-'ניקוי רעלים'
ניקוי רעלים
<< ההודעה הנוכחית
22/08/2007 | 19:29
9
5
שלום
אחרי שהחלטתי להפסיק לעשן ולנסות להגמל מסוכרים (קוקיס ומשקאות ממותקים) אני מרגישה שהדבר הנכון עבורי יהיה להקדיש 3 ימי ניקוי רעלים הכוללים הרבה מים ומיצי פירות ולאחר מכן תזונה אורגנית במשך 5 ימים.
יש לי כמה שאלות:
1. האם יש לכם טיפים לתקופת הצום?
2. לאחר מכן הייתי רוצה לנסות להכין את הדברים להם אני מכורה עם תחליף סוכר בריא יותר פשוט ממש ממש בא לי קוקיס ואני תוהה איך אפשר להכין אותם בלי הסוכר, או איזה ממתיק בריא יכול להחליף אותו מבלי לפגוע בטעם הטוב שלו?\

תודה מראש
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'בלי כל כוונה לפגוע'
בלי כל כוונה לפגוע
22/08/2007 | 20:52
1
3
אבל אני מוצאת את עצמי תוהה למה להכנס לצום אם הכוונה היא לחזור אחר כך לדברים להם את מכורה?
בכלופן התחליפים הטובים ביותר לסוכר זה המקור - פירות טעימים. למשל להכין עוגיות שעשויות מתערובת של תמרים, אגוזים וסומסום עם קצת דבש (יש כל מיני סוגים של צירופים שאפשר לראות בחנות טבע) - זה יוצא מתוק וטעים ובלי סוכר,
זה בטח לא מרעיל כמו תחליפי סוכר (שהרבה יותר גרועים בעיני מסוכר)
אבל בקריטריונים של המחמירים בטבעונים (שעליהם אני מן הסתם לא נמנית) זה לא עומד
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'המממממ....'
המממממ....
22/08/2007 | 20:56
איך בדיוק מדבריי משתמע שאני מתכוונת לחזור לדברים אליהם אני מכורה?
האם כתבתי שאחזור לעשן?
בכל מקרה אני מקווה שלא. בסיוע כוח רצון והתמדה, וגם בעזרת הוצאת הרעל מגופי.
התכוונתי לברר האם יש אפשרות לצרוך את הקוקיס בכך שאחליף את הסוכר שבו.

נראה לי דבש יהיה רעיון טוב,
תודה:)
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'צום יכול לעזור אם עושים אותו נכון'
צום יכול לעזור אם עושים אותו נכון
22/08/2007 | 20:57
3
2
ראי כתבה מצורפת על צום רפואי,
נקודה למחשבה
רפואה משלימה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'נקודה אחת'
נקודה אחת
22/08/2007 | 21:12
2
1
קראתי והועלתה בראשי נקודה אחת למחשבה - הצום מוריד לחץ דם. מה קורה אם אני טחת שסובלת מעט מלחץ דם נמוך (בקטנה). בדרך כלל אני מתמודדת עם זה בעזרת כוס קפה אחת ליום בבוקר אבל עם הצום אצטרך להפסיק בינתיים. האם תהיה לי ירידה דרסטית בלחץ דם? האם יש פתרון שהוא מותר לצום?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אני חושבת שככלל פרוצדורות רפואיות צריך לעשות'
אני חושבת שככלל פרוצדורות רפואיות צריך לעשות
22/08/2007 | 23:12
1
תחת השגחה רפואית - בכלל זה צום,
מן הסתם אדם בריא לא ינזק אם מפעם לפעם הוא לא אוכל יום אחד (ובתנאי שהוא שותה כמובן),
כל מה שמעבר לזה או אדם שאינו בריא לחלוטין, אני ממליצה להתייעץ עם רופא שמבין בנושא (בהחלט לא כל רופא מבין בצום - ומי שלא מבין ישר שולל כמובן)
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'זאת בדיוק הסיבה'
זאת בדיוק הסיבה
23/08/2007 | 01:02
לכך שתהליך של ניקוי (ניקוי אינו צום) צריך להיעשות בליווי מקצועי של מטפל.
עניתי לך בהרחבה בפורום צמחי מרפא, ולגבי קוקיס אתן לך מתכון נהדר - אחרי התהליך...

הילה
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'שני מאמרים שלי הרלוונטיים לשאלות'
שני מאמרים שלי הרלוונטיים לשאלות
23/08/2007 | 00:23
1
1
http://brieut.goop.co.il/Web/SiteHomePage.aspx?PageType=0&ItemID=62688

http://brieut.goop.co.il/Web/SiteHomePage.aspx?PageType=0&ItemID=52298

לסיכום, הכוונות שלך טובות ונכונות. הבצוע, כפי שתארת, נראה לי לא נכון. ממליץ לך להתייעץ עם מטפל שמבין בנושא. לאחר שיכירך לעומק, יוכל לכוון אותך לבצע את הרעיון בצורה המתאימה לך.
בצוע לא נכון של רעיונותיך, עלול להזיק, ובוודאי לא ישיג את המטרה המבוקשת.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'דעתי..'
דעתי..
23/08/2007 | 16:18
4
לדעתי צום תמיד צריך להעשות לאחר אבחנה מדויקת של מטפל, ישנם אנשים שצום רק מחליש אותם וגם יכול לגרום לנזקים (עילפון, חולשה וכו'..) בעיקר אם יש נטיה לל"ד נמוך. אני ממליצה לך לפנות למטפל מוסמך בתחום ניקוי רעלים ותזונה.

ישנם אנשים שצום כלל לא מתאים ולכן אני בכלל ממליצה על דיקור סיני, על צמחים מנקים או הידרוקולוניק. אל תעשי זאת כשאינך תחת פיקוח של מטפל, בנוסף, צריך להתאים לך את הצום עבורך, כלומר איזה ירקות, פירות, אולי מאש, ממליצה להתיעץ עם איש מקצוע שילווה אותך לאורך כל התהליך.

אני שמחה שנגמלת (בתהליך..) מעישון ומקווה מאוד שתצליחי!!!

יישר כוח!!

שני

אם יש לך שאלות נוספות, את מוזמנת לפנות אלי במסר ואשמח לענות..
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'אני נוטה להסכים'
אני נוטה להסכים
23/08/2007 | 18:12
2
עם הרוב פה.
רצוי לעשות את זה בליווי של מטפל, מכמה סיבות-
מטפל יוכל להתאים לך תכנית ניקוי באופן אישי, שתתאים לך, ולמצבך הבריאותי.
הוא יוכל גם לתת לך הסברים (ואפילו מתכונים) לגבי תזונה בריאה באמת
(יש לי צמרמורות כשאני שומע על אנשים שכביכול אוכלים "בריא" ופוגעים בעצמם)
והכי חשוב- הוא יוכל לתמוך בך.

בהצלחה,
ויישר כח!
רפואה משלימה >>

הודעות אחרונות

15:33 | 19.01.20 אורחים בפורום
05:27 | 19.01.20 אורחים בפורום
22:04 | 04.12.19 אורחים בפורום
11:33 | 13.10.19 טאוֹ
22:09 | 26.08.19 רוני1955
10:45 | 22.08.19 אורחים בפורום
14:58 | 06.08.19 אורחים בפורום
00:27 | 11.07.19 חבובציק
19:53 | 21.06.19 אורחים בפורום
18:36 | 19.06.19 shlomibe9

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ