חריקת שיניים ביום ובלילה

חריקת שיניים ביום ובלילה

אני בת 25 וחצי ונטלתי ציפראלקס כחצי שנה ואז הופיעה לי תופעה של חריקת שיניים ביום ובלילה בצורה מחרידה הפסקתי לקחת את הציפראלקס ועכשיו אחרי שנה וחצי עדיין יש לי תופעת לוואי שלילית הזו , הרופא אומר לי שזה לא נראה לו מהתרופה אולי זה השפיע אבל לא יכול להיות שעד עכשיו זה תופעת לוואי וכנראה שזה משהו מעבר לזה כמו לחץ וחרדה וכאלה, הוא אמר לי לקחת קלונקס 0.5 מג בערב+רמוטיב תרופה חדשה טבעית נגד דכאון וחרדה, ואני חוששת מהתרופה הזו כל כך כי זה גם כימי וזה גם ממכר מה עליי לעשות? לקחת את זה ולקוות שזה ירפה שרירים ויעזור להעביר את החריקה או לנסות בלי כדורים ולקוות לטוב? אני ממש אובדת עצות אנא עזרו לי והציעו לי מה עליי לעשות

חריקת שיניים.

הרפואה הסינית והרפואה היפנית, יודעות לתת מענה יעיל מאוד לבעיה שממנה הינך סובלת. אני ממליצה לך בחום, לגשת למטפל העוסק באחת מהשיטות, רצוי כזה שמשלב גם טכניקת נשימות והרפיה, כגון צ'י קונג, טאי צ'י וטכניקת מגע כטווינא או שיאצו. מנסיוני, במקרים רבים ניתן לראות שיפור, כבר לאחר כחדשיים-שלושה ולפעמים אף פחות מכך, אך כמובן שכל מקרה הוא שונה ולכן קצב הריפוי עשוי להשתנות מאדם לאדם. עם זאת, חשוב להבין, שדרושה כאן, גם עבודה מצידו של המטופל. אני באופן אישי, מאמינה גדולה בשילוב של דמיון מודרך או מדיטציה, יחד עם רפואה סינית לטיפול בבעיות מסוג זה, אני מוצאת שזהו שילוב מנצח. הרגישי טוב. שירי.

אני גרה דרום וזה קצת בעייתי

את מתכוונת לחוג כמו יוגה וכאלה? אני חייבת לומר שאין לי קשר בכלל לדברים האלה ונראה לי שיהיה לי קשה להשתלב לא?

0 אור 0

New member
מה הבעיה בדרום?

יש בבאר שבע 3 מקומות ללמוד יוגה ו 3 ללימודי טאי צ'י שאני יודעת עליהם בלי לחפש, ואני מניחה שאם אחפש בטח אמצע עוד 6 בישובי האיזור גם כן יש פעילות לא קטנה ומטפלים בכלל יש בלי סוף

הבעיה איננה-

חריקת שיניים...אלא הבעיה שהביאה אותך לטול את הציפראלקס. בה צריך לטפל. בהחלט ייתכן שהציפראלקס העלה על פני השטח את הסימפטום המעצבן. עליך להבין כעת שיש צורך לטפל בכל טווח הבעיות שאת סובלת מהן ולא בסימפטום בודד. אני מסכימה איתך מאד שתרופות כימיות הן בעייתיות ואגב-גם בתרופה "טבעית" יש חומר כימי..... אז מה לעשות?-אני יכולה להציע טיפול הומאופתי, שאיננו כימי ולוקח בחשבון את שורש הבעיה. כל טוב עירית

היתה לי בעיה

של בלבול בזהות מינית אבל עכשיו יש לי חבר שנתיים והבעיה פחות או יותר דעכה עדיין יש לי פחדים מזה לפעמים אבל לא כמו בעבר יש כל מיני דברים שמפריעים לי ושפגעו בי אבל לפני כן לא היה לי חריקה ורק אחרי הציפראלקס זה קרה לי לקחתי רק 5 6 חודישם ולפני כן לא לקחתי שום תרופות בחיי וגם לא אחרי. אני ממש לא יודעת לאן לפנות אין אף אחד שעוזר לי אני ממש במצב נפשי קשה

מתוקה

יש הרבה אנשים שיכולים לעזור לך, אנשי מקצוע כמובן. את פשוט צריכה לקחת אחריות ולגשת למישהו לטיפול. יש אנשים מקסימים בפורום הזה שיוכלו להמליץ לך (במסר) על מטפל/ת באזור מגורייך אם את לא רוצה סתם לגשת למטפל/ת דרך מודעה. ברגע שתחליטי שאת רוצה, הכל ישתנה. חזקי ואימצי, האמיני בעצמך וביכולות שלך להתמודד, להתפתח ולצמוח.
הילה

שלחתי לך לפני כמה ימים המלצה על מטפלת בדרום

אם לא קיבלת אותה, כתבי לי ואשלח לך שוב.

למעלה