לפני כחודש כתבתי כאן הודעה על עצירות של ילד

לפני כחודש כתבתי כאן הודעה על עצירות של ילד

בן 4 וסיבוכים בגמילה מקקי ורציתי לספר לכם קצת על מה שעשינו והתוצאות. קודם כל תודה רבה על התשובות שקיבלתי כאן בפורום ועל המסרים. הלכנו עם יואב לפני כשלושה שבועות להומאופט קלאסי שהרכיב לו רמדי. התחלנו עם פעם ביום ומאוד מהר ראינו תוצאות בכך שיכולנו להימנע ממתן תרופות אחרות מכיוון שהצואה הפכה להיות רכה יותר אבל לא ראינו שינוי התנהגותי. לאחר כשבוע טיפול יואב התחיל שוב לסבול מעצירות חריפה ואז בשיתוף עם ההומאופט עברנו לפעמיים טיפות ביום. השינוי המיוחל הגיע לאחר מספר ימים. הצואה התחילה להיות ממש רכה ובגלל שלא נתנו יותר תרופות כמו פגלקס ואל עצירות שרירי הקיבה התחזקו וגם נפשית היה ליואב הרבה פחות נעים להיות עם קקי בתחתונים. גם הפחד מהשירותים פשוט עבר ואמנם הוא עדיין לא הלך לשירותים בעצמו אבל כשראינו שהוא מנסה לעשות קקי בתחתונים הוא לגמרי לא התנגד כשלקחנו אותו והוא ישב וניסה. אתמול חל המהפך - הילד קם מהשירותים והכריז שהוא לא עוצר יותר את הקקי. והיום הוא פשוט קרא לי שאני אקח אותו לשירותים ולא עשה בתחתונים בפעם הראשונה מזה ח-ו-ד-ש-י-ם !! ואמר לי בפירוש שהוא חיכה לי כי הוא רצה שאני אבוא איתו. כמה אנחנו מאושרים מהשינוי... תודה על התמיכה והעזרה.

Fistandantilos

New member
מזל טוב ברכות ואיחולים

אני יודע כמה זה קשה לראות ילד קטן שסובל מהתופעה

למעלה