תגידו...

0 אור 0

New member
נשמע נהדר

אפשר אצלי, ואז לא יהיה לי סיכוי להבריז הפסדתי יותר מדי מפגשים (מתי בכלל יוצא סוכות?)

0 אור 0

New member
יש איזשהו אירוח משפחתי של מישהו שמגיע מחול

אבל אני מניחה שיום אחד לא יהיה קריטי אם אני אעדר, מה גם שהוא לא אמור ללון אצלי. אני רק על תקן של הנהג הובלות לכל הזקנים ... בכלאופן לא מתוכננת סוכה אמיתית, אבל יש זולה בגינה, יש מרפסת , יש דשא וגם הבית די גדול, אם רוצים לעשות איזו הדגמה של משהו בתנועה, אני בטוח אוכל לקבל את הדוג'ו -- אפשרות נוספת היא בבאר שבע, אפשר לארגן סטודיו עם מזרונים ואני די בטוחה שגם מיחם נקבל.

yamit23

New member
בכיף!

זה יהפוך את מפגש סוכות למפגש מסורתי של הפורום
בחג הסוכות בשנה שעברה נפגשנו אצלי, אין סמלי מלהדרים השנה וליצור את הקו המחבר בין הצפון לדרום.

אני מאד אשמח! אולי בתל אביב?

יש למישהו מקום בתל אביב? או אולי פארק הירקון?

מה, זהו?../images/Emo10.gif

אין עוד נרשמים? אף אחד לא שואל מה זה מפגש פורום? כאילו, זו כל האנרגיה שהענין מייצר?

שבת בוקר, יום יפה ../images/Emo39.gif../images/Emo42.gif

יש אנשים שעדיין ישנים בשעות אלו לא לכולם יש השכמה (תינוקת) טבעית בבית אז גם אני נרשם בשמחה

טאוֹ

New member
נשמע מצוין ../images/Emo13.gif

באופן אישי אני יכול להגיע לכל מקום בין אילת לביאריץ, אבל אשמח אם המפגש יהיה הפעם בדרום. כבר שנים שאור מבטיחה לפנק אותנו עם שוקולד מברילוצ'ה, ודוד עם למבאס, אם נגיע לדרום... הגיע הזמן לממש את ההבטחות האלה.

0 אור 0

New member
אופס

אני יכולה להבטיח לפנק אותך בכל מיני דברים, אבל שוקולד מברילוצ'ה ממש כבר לא ביניהם, אלא אם כן נזיז את המפגש לדרום ארגנטינה - צפון פטגוניה - יכול להיות נפלא להחליף עיסויים על גדות האגמים המדהימים שם ואחר כך לשוט בין חנויות השוקולד אם אתם מזמינים את הכרטיס - הגלידה והשוקולד עלי

למעלה