לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1862518,625 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואה משלימה

ברוכים הבאים לפורום רפואה משלימה!הפורום נועד לדיון על כל תחומי הרפואה המשלימה. מטרתנו היא לתת במה חופשית למתעניינים, תלמידים ומטפלים ברפואה המשלימה על כל תחומיה, ולהוות מקור מידע מגוון ואמין ככל האפשר.אתם מוזמנים לשאול שאלות בנוגע לטיפולים ובעיות בריאות. מומלץ לעשות חיפוש קצר במאמרים על מנת לקבל רושם ראשוני. נשמח לנסות לעזור, אולם חשוב לזכור שהיכולות הטלפטיות שלנו מוגבלות, ולכן יש לקבל כל אבחנה שתינתן כאן בעירבון מוגבל או בספקנות. הפורום אינו מחליף התייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע; בכל מקרה של ספק, יש להתייעץ עם רופא!את רשימת מטפלי הפורום תוכלו למצוא בלוחות, שם גם המקום לפרסום ואיתור מטפלים, השכרת חדרי טיפולים ועוד. דיונים על מכללות והתחלת הדרך בעולם הטיפולים ניתן למצוא בטאגליינס, תחת הכותרת "בתור התחלה". הפרסום בפורום אסור, מלבד פרסום אירועים, קורסים וסדנאות בשרשור הפרסומי בלבד. אזהרה נוספת, כללית לגלישה בפורומים, שתקפה גם כאן - יש סכנה ביצירת קשר עם אנשים זרים דרך האינטרנט. גם אם קיבלתם הצעה מפתה לעיסוי, מתנה מפנקת וכדומה, אין להעביר פרטים אישיים במסרים! אין לתת את הטלפון ו/או כתובת הבית ובוודאי לא לקבוע פגישות. כשאתם מקבלים המלצות על מטפלים שכותבים בפורום, הדרך היחידה לבדוק מיהם אותם מטפלים, היא לבדוק אחורה בפורום את היסטוריית ההודעות שלהם, ולהתרשם דרכן; וגם זה בערבון מוגבל.אתם מוזמנים לשאול שאלות ולהשתתף בדיונים, אבל אנא הקפידו על עשרת הדברות שלנו: 1. אין להמליץ לפונים בפורום, על לקיחת תרופה / צמח / תוסף מזון / רמדי הומאופתית ו/או כל מוצר אשר אמור להילקח דרך הפה ו/או בהרחה ו/או מריחה על העור.מתן ייעוץ וירטואלי מסוג זה, עלול לסכן את הפונה. אפשר ורצוי לתת מידע על טיפולים אפשריים, אבל לציין בצורה ברורה שלא כדאי לקחת שום מוצר בלי להתייעץ עם מטפל ו/או רופא לפי השימוש במוצר.2. מותר ורצוי להציע אבחנות משוערות בפורום, עם הדגשה שמדובר בהשערה בלבד, ובכדי לקבל אבחון מדוייק יש לפנות למטפל באופן אישי ולא וירטואלי.דיונים כאלה מעשירים את הידע של כולנו, ובשביל זה הפורום קיים.3. שמירה על סדר - אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. כל הודעה ראשית דוחקת דיון אחר מחוץ לדף הראשי, ואילו הודעות משורשרות אינן עושות זאת. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 4. אנחנו מבקשים להימנע מפרסום בגוף הפורום! לפירסום מיועדים הלוחות, אליהם אפשר להגיע דרך הקישור המתאים בשורה הכחולה, בחלקו העליון של הפורום, וכן במסרים אישיים באמצעות הכרטיסים האישיים. 5. אפשר לציין תארים (נטורופת, מטפל בשיאצו וכו') בפורום, אבל כחלק מהודעה ולא כפירסום, כלומר: "לדעתי, כנטורופת, שמן עץ התה טוב ל..." אפשר, אבל "אני נטורופת מצויין, פנו אלי!" - אסור. הודעות כאלה יימחקו!אם אתם רוצים להציע שירות, טיפול או מוצר לפונה מסויים בפורום, מותר לעשות זאת דרך המסרים האישיים בלבד.6. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום - השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק לפני שבוע... 7. כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 8. שפה נקיה - אין לקלל או לנקוט בשפה בוטה. גם רמיזות לגבי רמתם האינטלקטואלית או המראה החיצוני של חברי פורום אחרים לא יתקבלו בעין יפה. 9. אנחנו מבקשים להימנע מציניות והודעות פוגעות! אנא שימרו על דיון ענייני, והתייחסו לנושא ההודעה ולא לכותב.10. ניתוח מקרים בפורום: אם את/ה רוצה להפנות לפורום שאלות הקשורות לעניינים אישיים רגישים, אולי כדאי לעשות זאת עם שם-משתמש אנונימי. כשאתם עונים לשאלות הקשורות בנושאים כאלה, כדאי להזהיר על כך את הפונה, ולשקול אפשרות להשיב באמצעות המסרים האישיים ולא בפורום.בריאות ואושר!
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
לפורום שמנים וצמחי מרפא
פורום תרופות סבתא
לפורום רפלקסולוגיה
לפורום טיפול משלים לילדים עם קשיים
לפורום הורות טבעית
לפורום עיסוי ותרפיית המסאז
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה שקשורה יותר לגישה ההוליסטית'
שאלה שקשורה יותר לגישה ההוליסטית
<< ההודעה הנוכחית
11/08/2007 | 11:03
18
1
מקווה שמתאים או מישהו יוכל לפחות לענות.

אם בעקבות מחשבות מגיעים רגשות (כלומר זה החלק של נפש)
אז איך זה הולך בנשמה? היא מרגישה? היא רואה הכל אובייקטיבית? איך אני יודעת?
אני יודעת שהנשמה זה אור שלנו, הניצוץ. זה מה שאני יודעת.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'זאת שאלה שקשורה יותר למיסטיקה'
זאת שאלה שקשורה יותר למיסטיקה
11/08/2007 | 11:37
5
1
אני לא חושב שכדאי לך להתעמק בעיניין הזה. לפעמים שיודעים יותר מידי בתחום הזה, זה עלול להזיק.
כמו כן, ישנם מעט מאד אנשים שבאמת מבינים בתחום הזה וחיים אותו. כך שצריכים לדעת את מי לשאול שאלות כאלה.

האם את מוכנה לספר מדוע זה כל כך חשוב לך הנושא הזה?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'זה לא מיסטיקה'
זה לא מיסטיקה
11/08/2007 | 12:01
4
1
זה רוחניות, ואין דבר מזיק אם מבדילים בין הגיון לדימיון.
כנראה שאתה עוד לא מוכן לזה.

אשאל את מי שקשור. תודה.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'נושא הנשמה לא שייך לדימיון'
נושא הנשמה לא שייך לדימיון
11/08/2007 | 12:11
3
1
נא ללמוד את הנושא מהתחלה.
מיסטיקה וכל מה שמעל ומעבר לחומר אכן שייך לרוחניות.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'לא'
לא
11/08/2007 | 12:54
2
1
לא היתכוונתי שהנשמה זה דמיון....
יש שרוצים להיות רוחניים ובהתחלה לא מבדילים מה דמיוני יותר, כאן זה מסוכן. לזה היתכוונתי.

תראה, אני לומדת רפלקסולוגיה ואנחנו לומדים את כל השיטה ההולסטית,
אנחנו בנויים מ - 1. גוף חומרי  2. נפש (בתוכה יש שכל מחשבות רגשות)  3. נשמה

לי נראה שאתה מיתעלם מחלק מהדברים. זה הכל.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'את שאלת על הנשמה-הנה הציטוט'
את שאלת על הנשמה-הנה הציטוט
11/08/2007 | 13:05
1
1

עניתי לך בתשובתי הראשונה למה שייך הנושא הספציפי הזה.
ואני ממש לא מתעלם מיתר הדברים. כבודם במקומם מונח.
ויופי שאת לומדת רפלקסולוגיה. זה מקצוע מאד מועיל אם יודעים להשתמש בו נכון.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'הממ...'
הממ...
11/08/2007 | 13:30
את ציני משהו...גם לגבי שאלות של אנשים אתה ציני הא?!, והבנתי שאתה מטפל...

אני לא ממשיכה לענות לך מכאן, לא באתי לפה בשביל זה...באמת.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'ברוכה הבאה כוכב קטן'
ברוכה הבאה כוכב קטן
11/08/2007 | 18:06
2
העלית שאלה מאד מורכבת שאין לה תשובה פשוטה,
יש המון השערות לגבי הנשמה, אבל אין מי שיודע הכל, ואין תשובה אחת - לאסכולות שונות יש תשובות שונות לגבי הנשמה, היכן היא יושבת, מתי היא נוצרת ומה קורה לה עם המוות.
לשאלה השניה על הרגשות, אני חושבת שהמדרג אינו היררכי - אלא יש משולש (או אם תרצי מעגל) : זה לא שתמיד המחשבות משפיעות על הרגשות - לפעמים הגוף משפיע על הרגש, לפעמים הרגש על הגוף, לפעמים המחשבה משפיעה על הרגש, אך לעתים קרובות הרבה יותר הרגש ישפיע על המחשבות - מעין מעגל שבו כל גורם משפיע על משנהו.
כמי שלומדת רפלקסולוגיה את לומדת לטפל דרך הגוף בפן הרגשי והנפשי, אבל לפעמים תטפלי גם בגופני דרך הנפש - זאת מהות הטיפול ההוליסטי
ובפן אחר: צר לי על שזכית לקבלת פנים כל כך לא נעימה, אשמח אם תישארי פה ותמשיכי לשתף במחשבות שעולות בך מתוך לימודיך.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
11/08/2007 | 19:59
1
אשמח מאוד, נראה לי כמו פורום שבאמת אפשר לקבל ולתת הרבה על הנושא, למרות קבלת הפנים הראשונית, אבל זה בסדר.

זה באמת משולש שפועל יחד, וחייב אחד השני רק מעניין טיב כל אחד.

את בהחלט צודקת - גוף-נפש משפיעים אחד על השני לא רק מחשבות על גוף.
(כמו נגיד אם חסר משהו בגוף אז יש עייפות/דיכאון וכו')

יש לי את התאוריות שלי על הנשמה, פשוט מחשבות של שבת :)

תודה על התגובות, קוראת ומפנימה. מצטערת אם זה לא היה קשור לגמרי לפורום זה. תודה
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'להיפך, הנושא קשור מאד לפורום'
להיפך, הנושא קשור מאד לפורום
11/08/2007 | 23:59
אם גופנפש לא קשור לרפואה משלימה, אז אני לא יודעת מה כן.
רק שהנשמה זה נושא לא פשוט, קשה לקבל תשובות מהשרוול כך סתם.
נשמח אם תשתפי במחשבות שיש לך בנושא, ואולי זה יעורר ויפרה את הדיון
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'גופנפשרוח והקשר ביניהם'
גופנפשרוח והקשר ביניהם
11/08/2007 | 18:46
8
גוף,נפש,רוח הם 3 הבטים של אותו האחד.  אני לא חושבת שאחד משפיע על השני, אלא יותר שאחד משתקף בתוך השני. זה לא אומר שבו זמנית נוכל לחוש בשינוי בשלושת ההבטים, כי לגופנפש שלנו יש את העדפות שלו.  יש כאלה שמוכנים לסבול כל כאב רק לא כאב רגשי, ולכן לא פעם אצל אנשים כאלה הכאב יבוא קודם ברמה הפיזית יש כאלה שמתעלמים מתחושותיהם ואז חוסר האיזון יבוא לידי ביטוי במקומות להם הם כן מודעים.
אני פחות או יותר יכולה להבחין בין הגוף והנפש.  הרבה יותר קשה לי להבחין בין הנפש והרוח.  נראה לי אפילו שזה מאוד הגיוני שיהיה כך כי אם אני מביטה על הצאקרות, הצאקרות הראשונות - הן מאוד ברורות מבחינת האיפיון שלהם, הצבעים, התנועה... ככל שאנחנו עולים הצאקרות מתחילות להיות יותר מעודנות, יותר מורכבות, אנשים שונים רואים בהן צבעים שונים,תכונות שונות...חוסר בהירות הוא מקום שמזמין אור.  המשיכי לחקור וכשתגלי משהו אשמח אם תחזרי ותספרי גם לנו.

מאיה
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'המורכבות היא גם גדולה יותר בעצם המושגים של'
המורכבות היא גם גדולה יותר בעצם המושגים של
11/08/2007 | 19:02
7
הרוח: שימי לב שהיא שאלה על מחשבה ונשמה, את ענית לה על רוח ונפש - ולא במקרה, כי בעברית יש לנו קושי עם חלק מהמילים של אלמנט האוויר.
בכל פעם שאני קוראת ספקים בנושא יש הערות של המתרגמים לכך שיש מילים שלא קיימות כמו ה MIND
וגם בעברית עצמה, אין הרוח זהה לנפש, אין הרגש זהה למחשבה ואף אחד לא זהה למשנהו, ואף אחד בכלל לא יודע מה זו הנשמה
כולם הם אספקטים שמושפעים מהגוף ומשפיעים עליו, ואת המורכבות העדינה שאת רואה בצ'אקרות, וחשה בעת התרגול והטיפול קשה לנו ליצוק לתוך המילים שאינן מדוייקות ואינן מגדירות את כל התוכן
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'מסכימה שקשה להגדיר במדוייק'
מסכימה שקשה להגדיר במדוייק
11/08/2007 | 19:24
1
תחושות ומחשבות, אבל השוני העקרוני בדרכי החשיבה שלנו הוא שאת רואה במרכז את הגוף הפיזי ואת האינטראקציה שלו עם הנפש והרוח.  לדעתי הגוף הוא לא במרכז ההוויה, הוא הבט אחד, חשוב ככל שיהיה, אבל  עדיין רק הבט אחד.

מאיה
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'יש נושאים בהם אנחנו ללא מסכימות'
יש נושאים בהם אנחנו ללא מסכימות
11/08/2007 | 19:30
בנושא הזה אני דוקא מסכימה אתך - תגובתי אליך היתה כדי לחזק ולהאיר אספקט מסויים בדברייך , לא כדי להתווכח אתם .
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'למאיה ואור, אתן לא עונות לה על השאלה'
למאיה ואור, אתן לא עונות לה על השאלה
12/08/2007 | 11:31
4

זה מה שהיא שאלה. היא מתמקדת בנשמה.
אשמח לקרא מה יש לכן לספר על נושא הנשמה.
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'האמת?'
האמת?
12/08/2007 | 13:23
2
היה נחמד אם  היה ניתן "לעשות  סדר " בכל  המונחים האלו
נשמה, נפש, רוח , soul,spirit,mind  (ט.ל.ח אם  שכחתי  משו)
אה וגם רוחניות, הוליסטי,מיסטי ו...
נראה  לי  שכמו  שיש כל  מיני  תורות  ריפוי/ אורח  חיים כך  הפרושים  שכ"א נותן  שונים  לחלוטין . ואולי  נתחיל מלהגדיר
את  מושגי  היסוד בשפה ברורה לכולם(עיברית?)

לא?
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'בהחלט היה נחמד'
בהחלט היה נחמד
12/08/2007 | 16:17
1
אבל השאלה הפשוטה והקטנה פה העלתה נושא שאפשר לעשות עליו כנס שלם, לדיון על מהות המשוגים ומה המשמעות של כל אחד מהם לפי מספר שיטות בהשוואה ביניהן וכן לפי תפיסה אישית ...
באחד מספרי היוגה הראשונים שקראתי הם ניסו לתרגם את ה MIND כ"מחשב" (מ' בסגול) - זה היה לפני כמעט 40 שנה, ולמרות שמאז התפתח התחום מאד בארץ, וכל הניו אייג' פרץ עלינו בשטפון, עדיין לא תפס הביטוי הזה וגם לא באו אחרים במקומו שזכו להסכמה נרחבת.
אם מישהו פה בפורום רוצה להרים את הכפפה, אנחנו יכולים להציע תרגום ופרשנות משלנו לכל אחד מהמושגים
(אני קצת חלשה בהגדרות, ומספיקה לי הבנה אינטואיטיבית של הדברים, אז ברשותכם אהנה מממאציכם האינטלקטואליים יותר מאשר אתרום)
רפואה משלימה >>
לצפיה ב-'את ממש נשמה... '
את ממש נשמה...
13/08/2007 | 09:24
לצפיה ב-'לאף אחת אין מה להגיד בעיניין?'
לאף אחת אין מה להגיד בעיניין?
13/08/2007 | 15:22

הודעות אחרונות

22:04 | 04.12.19 אורחים בפורום
11:33 | 13.10.19 טאוֹ
22:09 | 26.08.19 רוני1955
10:45 | 22.08.19 אורחים בפורום
14:58 | 06.08.19 אורחים בפורום
00:27 | 11.07.19 חבובציק
19:53 | 21.06.19 אורחים בפורום
18:36 | 19.06.19 shlomibe9
19:29 | 02.05.19 נטע....

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ