מאכלים מכילי יוד

ד א ק

New member
מאכלים מכילי יוד

שלום לכם, אשמח אם תציינו בפניי סוגי מאכלים המכילים יוד לטיפול בתת פעילות של בלוטת התריס. אני לא רוצה להתחיל בטיפול תרופתי של אלטרוקסין ואשמח לשמוע על טיפול הומיאופטי בבעיה זו של תת פעילות של בלוטת התריס. האם הרפואה הסינית יכולה לעזור בבעיה זו? האם אתם מכירים הומיאופט טוב באזור השרון שמטפל בבעיה ? אשמח לחוות דעתכם ובמיוחד לתגובות של אנשים עם בעיה דומה שטופלו דרך הרפואה המשלימה ולא היו צריכים את הטיפול הקונבנציונאלי. תודה רבהההההההההההה.

יוד

יש בעיקר המאכלים מהים, בעיקר פירות ים ואצות. עם זאת, שינוי תזונתי כדאי לעשות בעזת מישהו שיכול לתמוך בך, הן מבחינה תזונתית (כולל תוספי מזון, במידה ויש צורך), והן מבחינת מעקב. מעבר לשיטות שציינת, הייתי ממליץ לך לפנות לנטורופת. בהצלחההההההההההההה.

על טיפול הומאופתי-

הטיפול ההומאופתי בבעיה הזאת זהה לטיפול בכל בעיה אחרת. ז"א-יש להבין את האדם ואת הבעיה כמערכת אחת ולהתאים רמדי אחת למכלול. קימות 54 תרופות הומאופתיות המטפלות במצב ויש למצוא מתוכן אחת שמתאימה לאדם באופן אינדיבידואלי. הבנה מדויקת והתאמה מדויקת יכולים להחזיר את האדם לאיזון ואת הבלוטה לפעולה מלאה יותר. אתה יכול לחפש בהיסטוריה של הפורום את מה שכתבה רויטל א ב בנושא במשך תקופה ארוכה-על ניסיונה הטוב בטיפול הומאופתי בבעיה הזאת. למיטב הבנתי מזונות מכילי יוד אינם דרך לטפל בבעיה מכיון שהבלוטה לא עובדת מספיק טוב. אין לכך קשר לאספקת יוד לגוף בדרכים אחרות. כל טוב עירית

0 אור 0

New member
הטיפול בתת פעילות בלוטת התריס

הינו טיפול מורכב ובהחלט לא מתמצה באכילת יוד, יש לשלב שינוי תזונתי עם טיפול "ממש"

ד א ק

New member
תודה על התשובות

לאור- מה כוונתך בטיפול "ממש"? האם את מתכוונת לטיפול הקונבנציונאלי ( האלטרוקסין) בשילוב שינוי תזונתי? או התכוונת למשהו אחר...

0 אור 0

New member
חס ושלום

התנאי להצלחת הטיפול הטבעי הוא שעושים אותו לפני התחלת האלטרוקסין - תחפשי בפורום ותמצאי כמה עדויות על הצלחות בטיפול נטרופתי משולב רפלקסולוגיה ובטיפול הומאופתי,

מאיר72

New member
הערה קטנה לדברי אור

לאף מטפל אסור להגיד (ולהמליץ) על הפסקת תרופה שניתנה ע"י רופא (אלא אם כן הוא ממש רוצה להפסיד בתביעה משפטית). בכל אופן ניתן לטפל באדם השלם הסובל מהבעיה ע"י הרפואה המשלימה (אני משוחד לגבי הסינית), בין אם הוא נוטל תרופה ובין אם לאו.

0 אור 0

New member
השאלה היתה על מישהו שעדיין לא התחיל

בטיפול תרופתי, אך כמובן שאני מחזקת את הערתך: כל הפסקה של טיפול, הורדת מינון או דחיה בהתחלת טיפול צריכה להיות בהסכמה של הרופא המטפל

hal767

New member
אין בעיה לקבל יוד

דרישת הגוף ליוד היא קטנה ביותר, ובאמצעות אכילת פירות וירקות ניתן לקבלה. שיבושים בפעילות הבלוטה אינם נובעים בהכרח מחוסר יוד בתפריט. ישנם גורמים רבים אחרים שמשחקים תפקיד כגורמי בעייה. תזונה טבעית נכונה הינה דרך ריפוי יעילה בהרבה מקרים.

למעלה