היום הגמר הגדול!!

gOLDqUIN

New member
היום הגמר הגדול!!

סוף סוף.

טוב אז, יש להם משימה אחת שצולמה עוד באי כנראה ואז טקס הגמר. ( שכבר כתבתי קודם שנראה כאילו צולם כבר מראש.)
הבוקר התארחו המתמודדים אצל אורלי וגיא ( חוץ מאלי ). ועכשיו מראיינים אותם אצל גיא פינס.
מה זה הוורוד המזעזע בשיער של זואי? ומי הספרית ש'הכינה' ליסמין את התסרוקת? רק רווית ואבי נראים נורמלים.

מקווה שיהיה מהנה והזוג שיזכה יהיה זה שראוי באמת. ( כלומר , אבי ורווית
)

gOLDqUIN

New member
זהו נגמר

&nbsp
ברכות לרווית ואבי על הזכיה.
&nbsp
נראה לי שעבדו עלינו בעיניים, התוכנית הוקלטה מראש. בשום מקום לא היה כתוב שזה שידור חי.
&nbsp
ולמרות שאני מאד רציתי שאבי ורווית יזכו יש לי טעם לא טוב כאילו משהו שם לא היה בסדר.
&nbsp
ולמרות הכל הגענו סוף סוף לסיומה של התוכנית שלא יהיה לה המשך.
&nbsp
&nbsp

אוקי עכשיו הבנתי:

קראתי הרגע באווי נט,שצילמו מראש 3 סופים אפשריים.
&nbsp
לכן רוית ואבי לא נראו נרגשים. בזמן ההכרזה ש'הם המנצחים',הם ידעו שזה לא בטוח בכלל. צילמו את 2 הזוגות האחרים גם כן מוכרזים 'לכל מקרה'....
&nbsp
עשו את זה,ודאי,כדי להמנע משידור ישיר.האמת?- זה בסדר גמור. אם השידור (לא ראיתי הכל... אני מודה.... רק חלקים ממש ממש קטנים) לא חייב שום אינטרקציה עם הצופים 'בזמן אמת',אז יותר זול,לצלם הכל מראש,ולא לעשות שידור חי.
&nbsp
גם אני שמחה שאבי ורווית זכו. יותר מזה- אני שמחה שהמון המצביעים,השכיל לראות מי עומד מולו: זואי הילדותית,שלא היתה אמורה בכלל להגיע לתחרות כזו, (כרגיל,היא יללה כמו ילדה קטנה לפני המשימה האחרונה)
&nbsp
ואלי חמום המח,שאני מהמרת-עוד 'יפתח את הפה' בראיונות של אחרי הכרזת הזכיה.
&nbsp
פרס הסבלנות מוענק ל: דניאל,שלא איבד את העצבים,למרות צווחות הפאניקה של זואי.
&nbsp

gOLDqUIN

New member
הבנתי

&nbsp
ומבחינתי זה לא ממש בסדר. זה היה אמור להיות שידור חי עם כל ההתרגשות והמתח.
זה היה ממש פלסטי ומזוייף.
&nbsp
מסכימה עם ההתייחסות שלך למתמודדים.
ואף מילה על הזוגות שישבו שם עם רעל בעיניים
פרט לזוג אחד שלא הגיע.

מעניין איך יצאו מזה... אני חושבת

שהחוזים להשתתפות בתוכניות האלה,מחייבים להגיע לתוכנית הסופית. אני בטוחה שהרבה פעמים,משתתפים שכעסו או מאוד התאכזבו,לא רוצים לבוא למפגש בו מכתירים כמנצחים אנשים שהיו ממש אויבים שלהם (לריאליטי יש נטיה לסכסך בין המתמודדים)
&nbsp
אבל עד כמה שידוע לי,זה מאוד נדיר שלמפגש הסופי,לא כולם מגיעים. אפשרות אחת: חלילה מקרה חירום עם אחד הילדים שלהם.
&nbsp
אבל בגלל שנטלי רצתה לפרוש,אני מנחשת שפשוט נמאס עליה כל העניין,והיא לא רצתה שום חלק בסידרה הזו. אם אכן היה סעיף שחייב אותה להגיע,מסקרן לדעת איך היא הצליחה 'לצאת' מזה....

kukii im buzuki

New member
לפעמים להפקה עדיף לוותר אם יש איזה מישהו שממש לא רוצה להגיע

הרי הם יכולים להגיע ולהגיד כל מיני דברים שיכולים לפגוע בהפקה וכו'
אז אם זה המקרה לעיתים עדיף פשוט לוותר, הרי זה לא שהנוכחות שלהם כזו חשובה, אנחנו אפילו לא זוכרים איך קוראים להם

אני לא אתפלא אם החוזה כולל גם

'לא להגיד דברי גנאי בתוך צילומי התוכנית על התוכנית'.
היו לנו משתתפי ריאליטי,שאחרי שהתוכנית נגמרה, 'הוציאו קיטור'.
&nbsp
בנוסף... היות וזו לא תוכנית חיה,אלא אחת שעוברת עריכה, תמיד אפשר לחתוך דברים שההפקה לא מעונינת בהם.
&nbsp
אם למישהו יש מידע מה קרה שם מאחורי הקלעים בעניין ההגעה שלהם,בבקשה תכתבו,מסקרן אותי לדעת :)

kukii im buzuki

New member
כן אבל תשכחי את מקרה סער מהאח הגדול למשל

להפקה עדיף לא לקנות אויבים אלא לסיים יפה

אבל מצטרפת לבקשה שאם מישהו יודע מה יקרה נשמח לשמוע

מצד אחד,הגיוני שלא ירצו

לקנות אוייבים,מצד שני- לא מתוכננת עונה שניה,כך שיתכן שהטווח הקצר, (פרק גמר ש'עושה רושם טוב'),היה במקרה הזה חשוב מהטווח הארוך (כי כאמור,לא מתוכננת עונה שניה)
&nbsp
דווקא לדעתי ההעדרות שלהם,היא זו שמעלה תהיות,האם הם יצאו עם טעם כ'כ מר,שאפילו לטקס הגמר לא רצו להגיע?...

gOLDqUIN

New member
קראתי בפייס

&nbsp
שבגלל שהם פרשו מרצון לחלוטין הם כנראה ביטלו את החוזה וכך הצליחו להתחמק.

הגמר היה טוב

אמנם, כצפוי, כמות פרסומות בלתי אפשרית, ואמנם אביב עדיין ניסה לגרד לכלוך מכל אחד בשביל עוד תגובה ועוד מנת אקשן, אבל אני שמחה שלא מרחו את זה עם ראיונות עם הילדים/משפחה והלכו על תאכלס - משימות גמר, הצבעות מתמודדים, הצבעות קהל וזהו.
יסמין נראתה כמו אמא של החתן/כלה עם התסרוקת שלה והוורוד בשיער של זואי מטופש.
לפחות הילה הייתה בשקט...
כשרווית ואבי עשו את המשימה האחרונה, רק חשבתי שמעניין איך זואי הולכת לעבור את זה...
מסכן דניאל, ואיזה סבלנות! גם לו המשימה הייתה קשה, מן הסתם, אבל הוא דיבר איתה ברוגע כמו לילדה בת 3... הוא נראה כ"כ מאוכזב אחרי שידור המשימה שלהם.

היו 9 זוגות מתמודדים (שוקי ונטלי לא היו), ואביב אמר ש 8 זוגות מצביעים. מי לא הצביע, ולמה?

gOLDqUIN

New member
אורנה ואייל לא הצביעו

&nbsp
בגלל שהם פרשו באמצע המשחק (מטעמי בריאות כזכור)

למעלה