עידכון לגבי המעבר לפלטפורמה אחרת של תפוז

הבת המתהוללת

Well-known member
מנהל
עידכון לגבי המעבר לפלטפורמה אחרת של תפוז

אני מקבלת שאלות מאחורי הקלעים ורוצה לעדכן בהנחיות הנהלת הפורומים נכון להיום בערב-הפורום החדש עדיין לא מוכן לגלישה ולכן אנחנו טרם עוברים לפעול בו. כשיהיה אישור לכך, אעדכן בע"ה.

חנהפ

Active member
בפורום החדש אפשר לכתוב, אבל כל התוכן עדיין לא שם

הבעיה שלכאן אני לא תמיד יכולה להכנס, לפעמים הקישור שלי לפורום מוביל אותי ישר לאתר החדש

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
הבעייה היא שהפלטפורמה הנוכחית בחירחורי גסיסה

&nbsp בימים האחרונים ניתן להכנס לפה בממוצע חצי שעה נטו ביום. &nbsp רוב הפורומים כבר בשלבי התארגנות בשרת החדש ואין שום בעייה לפעול משם. &nbsp צריך לנצל את הזמן כדי ללמוד את המערכת החדשה ולפתור בעיות כי אחר כך לא יהיה איך.

עדיקים

Active member
סופסוף הצלחתי להכנס עם הניק שלי ובכלל לכאן

אתמול והבוקר לא הצלחתי להכנס בכלל ולפורומים החדשים אני גם לא מצליחה להכנס עדיין. לא מבינה למה....

חנהפ

Active member
למעשה כל היום לא נפתח לי הפורום

ישר לאתר החדש... עכשיו סתם ניסיתי לראות לאן אגיע... אז הי לכולם, די משעמם שם בלי אף אחד.

אמרלדה

Active member
ניסיתי להיכנס לפי הקישור ששמו כאן, ולא מצאתי אותנו. רק את

פורום אוכל כשר שנכנסתי ורשמתי בו הודעה בטעות...
&nbsp מתהוללת, יש לך את כתובת האימייל שלי. אם איעלם, תוכלי לשלוח לי קישור? תודה. &nbsp

הבת המתהוללת

Well-known member
מנהל
אני שומעת אתכם, חושבת כמוכם, בודקת כמעט כל יום אם אפשר

לעבור לחדש. התשובה החוזרת ונשנית היא שלא. שעדיין בבדיקות. גם אני לא הצלחתי להכנס אתמול. אבל לא יכולה, כמנהלת מטעם תפוז, לכתוב בחדש ללא אישור. מצטערת.

עדיקים

Active member
בוקר טוב מתהוללת

אני כמעט לא מצליחה להכנס לפה ולחדש בכלל לא. כשיהיה מעבר לחדש תשלחי לי בבקשה מייל עם קישור שאוכל להצטרף אליכם. תודה רבה

למעלה