לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
74287,428 עוקבים אודות עסקים

פורום מבשלים כשר

במשפחת מבשלים כשר אוהבים לבשל, לאפות, לארח. יש המחפשים מתכונים חדשים ונועזים, ויש המשתוקקים לריח ולטעם של תבשיל מבית אמא.

לעיתים מנהלים סיעור מוחות לבניית תפריטים מורכבים, בני עשר מנות (לא כולל סלטים..), ולעיתים מבקשים עזרה בארוחת בזק טעימה.

גם במזון לנפש דנים פה - פרשת שבוע, סיפור על נכד, שיתוף בשמחות ובעצב.

אצלנו תמצאו חברים וחברות שומרי כשרות וגם כאלה שלא מקפידים, טירונים במטבח ובלעבוסטיות מנוסות, ישראלים ויושבי התפוצות.

התכונות המאפיינות את הפורום הן כבוד לזולת, אהבה, סבלנות, סובלנות וסבר פנים יפות לכל אחד. כדי לשמר את האווירה ולסייע לחברים חדשים להשתלב בקלות ובהצלחה, הנה מספר כללים להתנהלות הפורום - נודה לשיתוף פעולה.

תוכלו ליצור איתי קשר דרך מערכת המסרים או במייל: [email protected]

עכשיו, משכולם יודעים את כללי המשחק, הפשילו שרוולים, הדקו סינרים, ישרו מצנפות ולמטבח!

בואו בשמחה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מבשלים כשר

במשפחת מבשלים כשר אוהבים לבשל, לאפות, לארח. יש המחפשים מתכונים חדשים ונועזים, ויש המשתוקקים לריח ולטעם של תבשיל מבית אמא.

לעיתים מנהלים סיעור מוחות לבניית תפריטים מורכבים, בני עשר מנות (לא כולל סלטים..), ולעיתים מבקשים עזרה בארוחת בזק טעימה.

גם במזון לנפש דנים פה - פרשת שבוע, סיפור על נכד, שיתוף בשמחות ובעצב.

אצלנו תמצאו חברים וחברות שומרי כשרות וגם כאלה שלא מקפידים, טירונים במטבח ובלעבוסטיות מנוסות, ישראלים ויושבי התפוצות.

התכונות המאפיינות את הפורום הן כבוד לזולת, אהבה, סבלנות, סובלנות וסבר פנים יפות לכל אחד. כדי לשמר את האווירה ולסייע לחברים חדשים להשתלב בקלות ובהצלחה, הנה מספר כללים להתנהלות הפורום - נודה לשיתוף פעולה.

תוכלו ליצור איתי קשר דרך מערכת המסרים או במייל: [email protected]

עכשיו, משכולם יודעים את כללי המשחק, הפשילו שרוולים, הדקו סינרים, ישרו מצנפות ולמטבח!

בואו בשמחה!

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום מבשלים כשר. אצלנו תוכלו לשאול ולשתף במתכונים כשרים אהובים ומוצלחים.
נשמח אם תצטרפו למשפחתינו וכדי להקל על ההתאקלמות וההשתתפות, הרי מספר כללים לפיהם מתנהל הפורום. בואו בשמחה!

המשך >>

לצפיה ב-'רינת, הכנתי בשישי את העוגה עם הדובדבנים '
רינת, הכנתי בשישי את העוגה עם הדובדבנים
05/07/2020 | 10:53
11
89

הכנתי עם פירות יער קפואים, ושמתי יוגורט במקום שמנת חמוצה. 
העוגה יצאה סבבה. המשפחה אהבה, אני לא עפתי עליה, בתכלס - די חוסלה. 
 אני מתישהו אנסה אותה שוב, כי לדעתי עם כמה שינויים קלים היא תהיה טעימה מאוד. אהבתי את ההכנה הזריזה. תוך רבע שעה העוגה היתה בתנור, ונראית הרבה יותר מושקעת. 

לדעתי אפיתי אותה מעט יותר מדי. הייתי צריכה להוציא 5-7 דקות קודם. היה לה מרקם עוגתי דחוס. לא לחמי בכלל, אבל אני יכולה להבין למה עם עוד 5 דקות אפיה המרקם היה הופך ללחם (אגב, העיסה יצאה לי נוזלית סמיכה). 
שנית, היה חסר לי סוכר. הייתי מוסיפה עוד שתי כפות לעוגה, ואת הפירות יער הייתי מערבבת עם כף סוכר (מניחה שאם מדובר בדובדבנים מתוקים אין צורך, אבל לקפואים החמוצים - צריך). 
נראה לי שגם אוסיף יותר וניל ואחליף חלק מהקמח בקוקוס טחון. 

מבשלים כשר >>
לצפיה ב-'לא. הכנתי עם קמח לבן. '
לא. הכנתי עם קמח לבן.
07/07/2020 | 10:09
23
חשבתי שהכנת עם כוסמין רגיל.
אם הכנת עם כוסמין מלא - זו סיבה מעולה ליציקה שקיבלת. זה לא מתכון שמתאים לכוסמין מלא.
באופן כללי - עוגות שיש בהן רכיב "כבד" כגון שמנת מתוקה, חמאה ואפילו שמנת חמוצה - לא מתאימים לקמח כוסמין מלא/ חיטה מלאה. הם יוצאים כבדים ודחוסים.
בנוסף, כשמחליפים קמח לבן במתכון - בקמח מלא (קמח חיטה מלאה/ כוסמין מלא) - צריך להוריד 2 כפות גדושות מכמות הקמח. 
מבשלים כשר >>
לצפיה ב-'לגבי החלפת בננות בדובדבנים - אל תעשי את זה '
לגבי החלפת בננות בדובדבנים - אל תעשי את זה
07/07/2020 | 10:20
37
ההחלפה לא תצליח.
בננות מועכים לעיסה (הם מעניקים לחות), ודובדבנים לא.

מבשלים כשר >>
לצפיה ב-'אפשר תזכורת לעוגה עם הדובדבנים?'
אפשר תזכורת לעוגה עם הדובדבנים?
<< ההודעה הנוכחית
06/07/2020 | 20:21
7
10
לצפיה ב-'העיקר הבריאות. תרגישי טוב והריון קל '
העיקר הבריאות. תרגישי טוב והריון קל
07/07/2020 | 12:07
12
לצפיה ב-'העיקר שיעבור בשלום ובידיים מלאות'
העיקר שיעבור בשלום ובידיים מלאות
09/07/2020 | 23:55
7
לצפיה ב-'שיהיה הריון קל ובמזל טוב. של מי השמנת ללא לקטוז?'
שיהיה הריון קל ובמזל טוב. של מי השמנת ללא לקטוז?
10/07/2020 | 11:21
1
9
לצפיה ב-'בשעה טובה ובידיים מלאות'
בשעה טובה ובידיים מלאות
10/07/2020 | 13:00
5

הודעות אחרונות

23:56 | 14.07.20 הבת המתהוללת

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ