הכנתם משהו טעים מפירות יבשים?

אמרלדה

Active member

הבת המתהוללת

Well-known member
מנהל
הכנתם משהו טעים מפירות יבשים?

אני התעצלתי לחלוטין, ובכל מקרה לא אוהבים אצלי..
אז אכלתי לעצמי תמרים, שקדים, מנגו מיובש ואננס מיובש.
אבל מעניין מה הכנתם אתם..

הבת המתהוללת

Well-known member
מנהל
אני מנסה שוב ושוב להכין חטיף בריאות מתמרים, אגוזים וקקאו

ולא יוצא לי כמו שטעמתי פעם (משהו קנוי של מה מה מה ).
אז קיוויתי שמשהו הכין משהו בריא שכזה..

אמרלדה

Active member
לא השנה, אבל לפני שנה או שנתיים גלגלתי כדורי משמש מיובש

&nbsp
שטחנתי והוספתי שקדים קצוצים. בחרתי בהם כי אני אוהבת חמצמץ. יצא נפלא.

פ הילה

New member
טובלרון תמרים לפי המתכון של מרילין איילון

מצרפת מתכון
מצרכים
חבילה של תמרים מגולענים (500 גרם)
1 כוס אגוזי מקדימה קצוצים גס
1 כפית קליפת תפוז מגורדת
2 כפות קקאו

הכנה
מכניסים לקערה בינונית את התמרים ומחממים אותם מעט במיקרוגל כדי לתת להם גמישות, בערך דקה. מוסיפים את שאר המצרכים לקערה ומערבבים תוך כדי לישה כדי ליצור תערובת הומוגנית. מחלקים את העיסה ל- 4 חלקים, מעצבים בעזרת הידיים 4 פירמידות מאורכות (זה גמיש כמו פלסטלינה) עוטפים את החטיפים ושומרים במקרר. כשרוצים להתפנק חותכים ומגישים.

הערה: מרילין איילון - כדי ליצור עניין ויזואלי קיצצתי את המקדמיה בצורות שונות. חלק חציתי לשניים, חלק פרסתי דק, חלק חתכתי לקוביות.
אני הילה- השתמשתי באגוזי מלך. גלגלתי בקוקוס. לא לוותר על קליפת התפוז.

עדיקים

Active member
גם אצלי אין ביקוש לבישול/אפיה בפירות יבשים

אני האכלנית העיקרית שלהם, קניתי קצת במוצ"ש לאורחים שבאו במפתיע וממשיכה לזלול לאט ממה שנשאר יחד עם אגוזים שתמיד יש לי במקרר לאפייה וסתם לנישנוש שלי ושל האיש.

tzivi1

New member
כלום
וגם מה שקניתי - חולק, ולא נשאר בבית.

אבל אני אכין את העוגת פירות יבשים, מהסוג עם כמה כפות קמח שפורסים דק. חנהפ העלתה מתכון שאני זוממת עליו.

הבת המתהוללת

Well-known member
מנהל
(עונה לליטל, עדיקים וציבי גם יחד)- זהו, שפעם לא אהבתי פירות

יבשים וכל מה שקשור אליהם, ובתקופה האחרונה מחפשת דברים עם תמרים ואגוזים (מאכלי בריאות ואנרגיה כאלה).
אוכלת כל יום תמרים "סתם" ומתה עליהם (גם משהו חדש עבורי) אבל אוהבת גם תרכובות של פירות יבשים ואגוזים.

עדיקים

Active member
אני תמיד אהבתי

לחדר לידה קיבלתי עוגת פירות יבשים ואגוזים אלוהית שליוותה אותי גם בבית בימים הראשונים, הכניסה לי אנרגיות מטורפות. ביקשתי מתכון נתנו לי בערך ולא הצלחתי לשחזר את המתכון אף פעם עכשיו את מזכירה לי שמזמן לא טעמתי ממנה והיא באמת אגדית. אנסה לבקש ממי שהביאה לי את העוגה את המתכון אם היא עדיין זוכרת ומכינה אותו זה היה ממש מזמן.
שילוב של תמרים עם אגוזים אפשר לעשות סוג של כדורי שוקולד אבל עם תמרים זה משולב עם ביסקוויטים, אני מכינה את זה כרולדה ומקפיאה מכינה בעיקר לראש השנה ואחותי שממש אוהבת את זה תמיד מקבלת ממני צידה לדרך. אין לי מתכון מדוייק כל פעם מחפשת מתכון מתאים ברשת שעונה לי על הדרישות בטוחה שיש גם כאלה בלי ביסקוויטים מעולם לא ניסיתי.

אמרלדה

Active member
תערובת: חופן שקדים, חופן אגוזי מלך, חופן אגוזי פקאן

&nbsp
וחופן או שניים לפי מה שאת אוהבת, של אוכמניות מיובשות ללא סוכר או חמוציות מיובשות ללא סוכר. מערבבים ושומרים בקופסה. מזון אנרגיה זמין ונפלא.

למעלה