עצות למפגש נשים

tzivi1

New member
תודה לכולן

אז ככה:

יתכן והייתי צריכה לתת נתון רקע נוסף... כל מה שיוגש - יוגש קר. האכילה תהיה בחוץ (ובשעות האלה כבר קר מאוד), כשעתיים לאחר היציאה מהבית. לכן, על אף שאני מאוד אוהבת את הרעיון של מרקים בכוסיות אישיות - בעייתי, גם לשינוע.

לגבי אגס מאפינס ופשטידות אישיות - יש למישהי מתכון שטעים גם קר?

חשבתי על רעיון נוסף, שנראה לי מדליק: יוגורט + גרנולה + פרי חתוך. את היוגורט אפשר לשים בחד"פ עם מכסה, ולהוסיף כבר את הפרי + גרנולה באותה הרגע להוסיף. מה דעתכן?

גברת ע

New member
לגבי אגס מאפינס

לדעתי כל סוג שתכיני יהיה טוב קר, גם אם תכיני אותם יחסית ברגע האחרון זה לא יהיה מאוד קר עד שתאכלו.
אני לפעמים מכינה לי כמות לכמה ימים , שומרת במקרר וכל פעם לוקח 2-3 לעבודה , אני לא מחממת רק חותכת ירקות טריים או פרוסת לחם עם ממרח ליד

tzivi1

New member
עצות למפגש נשים

אני משתתפת בקורס מדהים להעצמה נשית. אנחנו 15 נשים, מפגשים של כמה שעות בשעות הערב (יוצא בדיוק על ארוחת ערב).
בכל מפגש יש שתיים שמכינות נשנושים משביעים. היות וכולן עובדות ואמהות, הכיוון הוא דברים שלא מצריכים השקעה מרובה מדי (עד כה הכיוון היה לחמים, קרקרים, סלטי חסה ועלים, מגש גבינות ומשהו מתוק).

במפגש הבא - אני ומשתתפת נוספת צריכות להכין.
זה מפגש שיהיה בחוץ - מפגש עם אתגרים ספורטיביים, ויימשך כ-4 שעות בשעות הערב המאוחרות.
המשתתפת הנוספת הציעה ללכת על אותו הסגנון שהכינו עד היום, אבל לי זה לא נראה מתאים בכלל. לא נראה למישהי יהיה כיף לאכול סלט ומגש גבינות בשמונה וחצי בערב, על הדשא בחוץ כשקר.

בקיצור, צריכה רעיונות.
רעיון ראשוני שעלה לי -
1. סנוויצ'ים מושקעים מלחמניות קטנות,- לחמניות ביס (חשבתי על סלט טונה, גבינת שמנת עם פלפלים קלויים וזיתים, וטחינה עם חציל אנטיפסטי, ביצה ומלפפון חמוץ).
2. מגש ירקות.
3. מגש פירות.
4. משהו מתוק (אולי עוגת שמרים, או משהו אישי שנראה לי יותר מתאים לסיטואציה. חשבתי גם על בראוניז, שאפשר כבר לחתוך מראש למנות אישיות).

יש רעיונות נוספים מתאימים? כיוון פשוט ומהיר (נניח, לא לביבות).

tzivi1

New member
אהה, ועוד משהו -דברים לא משמינים (בורקסים וכאלה לא אוכלות)

rinatpol

New member
אם את עושה סנדביצונים, אז חברה שלי ספרה לי על רעיון גאוני

לוקחים בגט מורחים ושמים בכולו את כל מה שרוצים, מגלגילים בניילון נצמד,
ואז חותכים לגודל הרצוי.
על אותו עקרון טורטיות ממולאות.
מאפינס קטנים מלוחים - ככל שזה יותר קטן -יותר נאכל- גם מי ששומר על הגזרה :)
מיני לזניות - מכינים במאפינס אבל צריך לבשל קודם את העלי פסטה
מרק בתרמוס- נשמע לך הגיוני.? ושותים אותו בכוסות של קפה שחור קטן.
מגש ירקות,ומגש פירות סבבה
בראוניז/עוגיות /עוגת שמרים. עם שתיה חמה ליד נשמע מושלם

גברת ע

New member
את יכולה להכין אגס מאפינס

קל להכנה, טעים, בריא, משביע, לא חייב לחמם.
&nbsp
בתבנית של מאפינס משמנים טוב ושמים מגוון ירקות (כשאני מתעצלת אני קונה לקט נורמדי של סנפרוסט ושמה), אפשר בחלק לשים קצת טונה או קוביה של גבינה בולגרית.
&nbsp
בקערה נפרדת מערבבים ביצים 10 בערך (לפי גודל התבנית וכמות המאפינסים), שמים מעט שמן זית ותבלינים לפי הטעם, מערבבים טוב ואז שופכים מעל הירקות.
&nbsp
מכניסים לתנור על 180 לכ20 דקות
&nbsp
קל טעים בריא
&nbsp

אמרלדה

Active member
אהבתי את הסנדוויצ'ונים מלחמניות שלך, ואהבתי את ההצעה

&nbsp
למרק חם בתרמוס.
&nbsp
גם ירקות ופירות חתוכים הולך.
&nbsp
לי חסר עוד משהו חם (אולי בגלל שאני ירושלמית, והגעתי הרגע מבחוץ...).
במיוחד אחרי פעילות בחוץ.
&nbsp
מה לגבי סיר חם של מג'דרה ששומרים אותו באחד הבגז'ים בתוך צידנית
או שמיכה או גם וגם? או משהו דומה... ?
תיהנו.

ר ח לי

New member
בתור ירושלמית , אני יכולה לחשוב רק על מרק חם בגזיה

מוגש בכוסות לשתיה חמה .

למעלה