רעיון למתנה לדירה חדשה

חנהפ

Active member
רעיון למתנה לדירה חדשה

המחותנת שלנו עברה דירה ואני מחפשת מה אפשר לקנות לה.. כאשר ברירת המחדל -עציץ יפה.. או??

rinatpol

New member
אני גם צריכה רעיון למתנה - דודה שלי סיימה לשפץ

ומסיבת חנוכה אצלם..
לגיסתי קניתי ערכת ללין, סבון + קרם ידיים לשירותים, ומפיצי ריח.

דווקא לא הייתי קונה עציץ. הדברים שהכי שימחו אותי

כשעברתי לדירתי החדשה, היו משני סוגים -
א. חידוש חפצים ישנים שכבר לא היו במיטבם, וכאן קשת האפשרויות רחבה מאד בהתאם לתקציב - החל מסירים איכותיים דרך מצעים, מגבות וכיו"ב. אלה דברים שתמיד כיף לחדש. סתם דוגמה אמיתית - סידרתי במקום את הסירים והוצאתי שניים שממש היו במצב ישן וגרוע אבל התקשיתי להיפרד מהם. החלטתי שאני לא מכניסה למקום אלא זורקת, וליתר ביטחון, לקחתי אותם החוצה וזרקתי למכולת האשפה העירונית. כשעליתי למעלה מצאתי ליד הדלת שלי את בנה של חברה שהביא ממנה חבילה ובה שני סירים חדשים. זאת מבלי שתיאמנו את הדבר.
ב. כמו שהציעו - דברים מתכלים. גם כאן יש הרבה אפשרויות. הייתי מסתכלת על הבית שלי ושואלת את עצמי מה הייתי שמחה לקבל, וזה מה שהייתי קונה לה.

ובמחשבה נוספת - כשהיו אצלי הנכדים (והוריהם) בשבת האחרונה, נזכרתי בחברה לעבודה שהביאה לי במתנה עם הולדת הנכד הראשון, שני צעצועים חמודים ואמרה: זה עבור "ארון סבתא" שעכשיו תתחילי ליצור.
היא כבר הייתה סבתא ותיקה.
שווה לברר מה מצב ארון הסבתא אצלה, ולקנות משחק/ים נוספים על
מה שכבר יש לה.
אגב, הוותיקות כאן זוכרות בוודאי שקיימתי 4 אירועי חנוכת בית, אחד
מהם לחברות הפורום, ועד עכשיו יש כאן משחק כיפי שסמדרה הביאה במתנה לנכדים.

יפנית35

New member
מפה יפה לשולחן?

כלי הגשה יפה ולא כבד עם עוגה/עוגיות מעשה ידייך.

rinatpol

New member
זה בד"כ מה שאני עושה

אבל מאחר וזה מסיבת חנוכה ואני גם ככה מביאה עוגה מטורפת..
אז נראה לי קצת כפול..
פעם הבאתי למישהי קנקן זכוכית לתה , עם צנצנות קטנות שבפנים תה מקוביות ג'לי פירות. ועוגיות שעשיתי עם פקאן וג'ינג'ר, ונשיקות..
היא ובעלה גרים בבית.
אבל עכשיו אני חושבת על הקנקן גם להוסיף שני מאגים יפים .

yela

New member
רק לא מפות וכלים... ברוב הבתים יש המון

שרובם לא בשימוש.
מניחה שהיא חיסלה חצי בית כשעברה דירה.

לאחרונה קיבלנו מקשישה שעברה לדיור מוגן, 2 ארגזים עם מפות ומפיות כי אמרה שתשמח רק אם זה יהיה אצלנו בשימוש. הורדתי 2 דברים קטנים למזכרת וכל היתר הועבר לכל מיני אנשים צעירים ואחרים.
יש לי ערימות מפות משל עצמי וזה לא לעניין להוסיף עוד.

לכן, אני בעד משהו אישי עבורה. לנשמה...
אני שמחתי מאוד בשנה שעברה כשקיבלה מתנה נהדרת, אגרטל ישר (מהסוג שיש במסעדות/מלונות), זכוכית שקופה, היו בו הרבה צבעונים / טוליפים סגורים עם הפקעות והם שרדו 10 ימים.
אח"כ זה חייב אותי לקנות כל החורף, מדי שבוע או שבועיים אירוסים גבוהים או טוליפים כשמחירם היה נוח.
מתנה שגרמה לי המון אושר.

ראיתי אצל מישהי שקנתה את הבלנדר עם הכוס ההפוכה שמאפשר להכין שייקים פירות ואז לסגור המיכל ולתת לקנטים לשתות ישירות מזה. הם נורא מאושרים כי זה מוזר כזה.

יפנית35

New member
חוזרת בי

הבלנדר האישי רעיון נחמד וגם שימושי.

גם לי יש המון מפות שלא בשימוש,
עוד בערך כשנה ,כנראה שאצטרך לוותר עליהם במעבר לדירה חדשה .
(גם עם נוף יפה ופתוח יותר לים....
).

yela

New member
חסר לך שלא....
שמחה לשמוע בשורות חביבות

שיהיה בשעטו"מ
מקווה שתחזרי אלינו קצת יותר ונוכל להינות מהנוף החדש.

לאה סי

Active member
כשעברנו דירה קיבלנו ברכת הבית יפה מאד. מאד הערכתי

את זה. גם מזוזה מקורית יפה קיבלנו.

אמרלדה

Active member
לא יודעת אם לא מאוחר מדי, אבל אם כן - רעיון מקורי לכולם

&nbsp
אני מכירה מישהי במודיעין שהיא צורפת, ומכינה מזוזות אמנותיות מכסף או מתכות בציפוי זהב. יפהפיות. יש לה אתר והיא שולחת לכל הארץ. אם יש למישהו עניין - שייצור קשר בפרטי.

למעלה