התכנסות משפחתית ואולי אירוע פרידה מהבשר

חנהפ

Active member
התכנסות משפחתית ואולי אירוע פרידה מהבשר

כהרגלנו דקה לר"ח אב נפגשת המשפחה לערב בשרים עם בשרים , טוב וגם קצת ירקות כזה שיקל על החסרון בימים הקרובים ועל הדרך חגיגות יום ההולדת של ילדי תמוז. הפעם נסינו בהמלצת צעיר הבנים המבורגר בפיתה -חבל"ז כמה שזה טעים
גם קניתי נתח קצבים שיהיה הסטיק התורן, היה מעולה!
בנוסף חזה עוף בחרדל ורוזמרין,המון צ'יפס ונקניקיות לילדים, השף לא הצליח להתאפק...
אין חגיגה בלי עוגה, אז עוגת שוקולד כמובן פירות וגלידה, נסו לדמיין איך זה נראה שהקטנטנים מנסים לאכול"לבד" את הגלידה (פיספסתי את הצילום)

הבת המתהוללת

Well-known member
מנהל
(הקטנים והגלידה), מזל טוב, ומה ז"א המבורגר בפיתה?

צולים ככה יחד? קומפלט? נראה טובבב!

חנהפ

Active member
מכינים עיסת בשר כמו להמבורגר

היתה שם תערובת של צואר,צלעות ואנטרקוט טחונים עם פטרוזיליה קצוצה, מלח,פפריקה וכמון
בערך 100 גר' לכל פיתה
מברישים את הפיתה מבחוץ בשמן זית וצולים
קודם מעמידים את הפיתה וצולים את הפתח ואח"כ משני הצדדים
חשוב לעבוד בחום נמוך שהפיתה לא תשרף

yela

New member
השם ישמור ! כאלה קטנים עם מסכים קרובים לגוף

הבהלת אותי ! חשבתי שעוד מישהו יורד למפקד הקרניבורים
אז זו רק פרידה זמנית.... אנחנו נעשה בשבת הקרובה תבשיל של אסאדו עם הרבה בשר ופחות שומן, ככה ביקשו.

tzivi1

New member
יעלה, רואים שהילדים שלך גדלו.

גם אני מתבאסת מזה, אבל בן ה-1.8 שלי מתעקש להתעסק עם הפלאפון, יודע להעביר לבד תמונות, להשמיע שירים בשזאם, להפעיל סרטונים, לחייג ולנתק שיחה ועוד... אם אני שמה את הפלאפון על מצב טיסה או נועלת את המכשיר- הוא מתעצבן. ואני עוד מאלה שלא מתעסקים עם הטלפון (במיוחד לידו), ומשתדלת כמה שפחות זמן מסכים (גם טלויזיה ומחשב), וגם אני כמעט ולא מבזבזת זמן על מסכים. משתדלת להחביא את הפלאפון, אבל זה סביבו כל הזמן, וזה המצב, עם כל הבאסה (ויש באסה). זו המציאות שנולדו לתוכה.

עדיקים

Active member
נראה טעים
איזה מתוקים הקטנטנים

רעיון הפיתה נראה מעולה, לדעתך אפשר להכין גם במחבת פסים? מתכננים לקנות מנגל למרפסת אבל יקח עוד זמן עד שהפרוייקט הזה יצא לפועל.

למעלה