לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
71307,130 עוקבים אודות עסקים

פורום Yelem תמיכה לנוער

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה!
שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד

Y elem הוא אתר מידע ותמיכה לצעירים בו אפשר לדבר, לשאול, לדעת, להתייעץ, לכתוב, להציץ, להכיר…

Y elem הוקם ע"י עמותת עלם – עמותה לנוער במצבי סיכון (ע"ר)

האתר והפורום נולד מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל הצעירים המבקשים זאת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום Yelem תמיכה לנוער

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה!
שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד

Y elem הוא אתר מידע ותמיכה לצעירים בו אפשר לדבר, לשאול, לדעת, להתייעץ, לכתוב, להציץ, להכיר…

האתר והפורום נולד מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל הצעירים המבקשים זאת.

x
הודעה מהנהלת הפורום

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה! שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד. הכנסו גם ל Y elem- אתר התמיכה והמידע המלא שלנו.

האתר והפורום נולדו מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל מי שמבקש זאת.

המשך >>

לצפיה ב-'אני חושבת שעושים עליי חרם'
אני חושבת שעושים עליי חרם
<< ההודעה הנוכחית
11/02/2020 | 23:48
58
אז הייתה לי חברה הכי טובה שהיא הייתה ממש כמו אחותי במשך 13 שנים (זאת אומרת כל החיים) והיא בכיתה ב עברה לגור בארהב ל4 שנים וגם ב4 שנים האלה שמרנו על קשר ודיברנו בסקייפ ובמסנגר ונשארנו חברות הכי טובות והיא גם באה לביקור בארץ כמה פעמים והיא ישנה אצלי הרבה פעמים ואפילו כשהיא כבר חזרה לארץ בכיתה ו כשהם רק חזרו עדיין לא היה להם את הבית שלהם והם גרו בבית של דודה שלה שהייתה בחול עם הילדים אז נתתי לה לגור אצלי והיא ישנה לי אפילו בבית החדש כשעברתי דירה עוד מלפני שאני ישנתי בו כי הייתי בטיול וכשהיינו תינוקות כבר אני ישנתי אצלה וזה מוזר להגיד אבל אפילו ינקתי מאמא שלה והיא משלי... בקיצור עם כל מה שאני אמרתי פה זה רק כדי להסביר עד כמה חברות טובות אנחנו היינו, והיא אחת שרבה כל הזמן וכשאין לה עם מי לריב היא רבה איתי, ואני יותר גדולה ממנה בחודש ואני גם יותר בוגרת ממנה בהבנה ודברים כאלה אז אני לא באמת התייחסתי לריבים האלה כי תמיד אני הייתי זו שביקשה ממנה סליחה והשלמנו בסוף. וגם תמיד כשהיא רבה עם מישהו היא פשוט מתחילה להתעלם ממנו והיא לא אומרת שהיא כועסת עליו או משהו ולא מדברת איתו ולא אומרת מה הוא עשה, ולי ולה יש גם את אותם חברים ואנחנו באותה החבורה ואני והיא רבנו על כמה דברים וזה התפתח לריב ממש רציני ועכשיו אנחנו כבר בריב כמעט שלושה חודשים ואני כבר לא רוצה להיות חברה שלה כי נמאס לי כל הזמן להיפגע ממנה שוב אז אני כבר לא מבקשת סליחה כי אני גם לא עשיתי שום דבר שאני צריכה להתנצל עליו, ולפני כמה חודשים אני ארגנתי מסיבת הפתעה והזמנתי אותה מן הסתם כי היא חברה של הילדה של היומולדת וכל אחד היה צריך להביא לי 4 שקלים בשביל זר וכולם החזירו לי חוץ ממנה ועוד ילד שהחזיר לי יום אחרי ואני כשלקחתי את הזר מהחנות לא הספקתי לקחת מכולם את הכסף והיה חסר לי חצי מהסכום אז שילמתי מהכסף הפרטי שלי שהייתי צריכה בכלל בשביל אוטובוס הביתה מהבצפר והיא הייתה אחר כך היחידה שלא החזירה לי את הכסף כמו שאמרתי כבר ואני חפרתי לב בקבוצה וזה ולשאר הילדים שנשארו להביא לי להביא לי כבר כי אני באמת צריכה את הכסף ובשלב הזה כבר עברו שבועיים מאז המסיבת הפתעה ובשבועיים האלה היו ימים שהייתי צריכה לחזור ברגל הביתה מהבצפר לבית שלי שזה צד שני של העיר... והיא התחילה לצאת עליי בקבוצה ולהגיד שהיא לא מביאה לי הכסף ושאני לא יכולה להחליט לה על הכסף ושאם אני רוצה כל כך את הכסף זה אני יכולה ללכת לחפור לאמא שלה כמו שאני תמיד עושה (מה שלא נכון כי אני כבר לא מדברת גם עם אמא שלה מאז תחילת הריב וכבר לא באה אליהם) והתחילה לרדת עליי שם ולקלל אותי בוואטסאפ מול מלא ילדים וחברות שלי יצאו עליה טיפה וזה והכנו עליי והיא התחילה גם טיפה לרדת עליהם ולהגיד שהיא לא מאמינה עליהם שהם בצד שלי ולא שלה וזה... ואז גם אחרי שאני יצאתי מהקבוצה היא המשיכה ושלחו לי צילומי מסך של הדברים שהיא כתבה והיא אמרה שהיא הבינה איזה חברה חרא אני ודברים כאלה ואני בכלל לא עשיתי לה כלום ויום אחרי זה בבצפר כמעט כל מי שהיו בצד שלי והגנו עליי המשיכו להיות חברה שלה למרות כל הדברים הנוראיים שהיא אמרה עליי וזה.. והחבר הכי טןב שלי התרחק ממני וכבר בקושי מדבר איתי ועבר מאז האירוע הזה בערך חודשיים ועוד כל החבורה שלנו התפצלה סוג של ואני דיי לבד עכשיו וסיפרתי את זה ליועצת ולמחנכת שלנו (כי אנחנו גם באותה כיתה והיא עברה השנה לכיתה שלי) והן לא באמת עשו עם זה כלום והראתי להן גם צילומי מסך שהיא מדברת עליי מגעיל ומקללת אותי והן רק דיברו איתי וזהו למרות שבכיתי להן בפרצוף והתפרקתי מולן. וילדים התרחקו ממני וכבר יש כמה שלא ממש מדברים איתי... אני חושבת שזה חרם ואני לא בטוחה.. זה רחם? וזה גם לא פעם ראשונה שזה קורה וזה כל הקטע.. ואמא שלה גם בקושי ניסתה לעזור לנו וזה ולפתור את זה כאילו שכבר לא איכפת לה ממני, כאילו לפני שניה אני הייתי הבת השניה שלך ועכשיו אני כלום בשבילך?! היה לנו הצגה של הבית ספר וזה היה עם הורים והיא הגיעה ואני בקושי רציתי לתת לה חיבוק ופשוט נתתי לה חיבוק קצר והלכתי ממנה כי כל ההתנהגות הזאת ממש הגעילה אותי... ושתבינו שגם אמא שלי ואמא שלה (של הילדה שעושה עליי את ה׳חרם׳ הזה) הן היו החברות הכי טובות מלפני שאני והילדה נולדנו ועכשיו הן גם התרחקו אבל לא ממש בגלל הרחב שלנו, כאילו גם אבל לא ממש.. לא רק...
בקיצור אני רק רוצה שתגידו לי אם זה חרם? ומה אני יכולה לעשות עם זה?
Yelem תמיכה לנוער >>

הודעות אחרונות

03:23 | 31.03.20 אורחים בפורום
22:20 | 24.03.20 אורחים בפורום
12:59 | 21.03.20 אורחים בפורום
20:59 | 16.03.20 אורחים בפורום
18:13 | 11.03.20 אורחים בפורום
12:02 | 04.03.20 אורחים בפורום
22:57 | 27.02.20 אורחים בפורום
15:21 | 24.02.20 אורחים בפורום
19:27 | 23.02.20 אורחים בפורום
20:33 | 18.02.20 אורחים בפורום
18:49 | 17.02.20 אורחים בפורום
22:48 | 11.02.20 אורחים בפורום
21:05 | 11.02.20 אורחים בפורום
21:40 | 29.01.20 אורחים בפורום
21:38 | 29.01.20 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ