לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
70067,006 עוקבים אודות עסקים

פורום Yelem תמיכה לנוער

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה!
שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד

Y elem הוא אתר מידע ותמיכה לצעירים בו אפשר לדבר, לשאול, לדעת, להתייעץ, לכתוב, להציץ, להכיר…

Y elem הוקם ע"י עמותת עלם – עמותה לנוער במצבי סיכון (ע"ר)

האתר והפורום נולד מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל הצעירים המבקשים זאת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום Yelem תמיכה לנוער

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה!
שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד

Y elem הוא אתר מידע ותמיכה לצעירים בו אפשר לדבר, לשאול, לדעת, להתייעץ, לכתוב, להציץ, להכיר…

האתר והפורום נולד מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל הצעירים המבקשים זאת.

x
הודעה מהנהלת הפורום

אנחנו מאד שמחים שקפצתם אלינו והצטרפתם למי שכבר פה. כאן אפשר לדבר או לשתוק... לבכות או לצחוק... אפשר לבוא רק להגיד שלום... ואפשר פשוט להיות פה! שימו לב: הפורום מיועד לבני נוער עד גיל 21 בלבד. הכנסו גם ל Y elem- אתר התמיכה והמידע המלא שלנו.

האתר והפורום נולדו מתוך רצון להשתמש בכלי המדהים של האינטרנט כדי לתת במה לכל מה שחשוב לכם – גם מידע עשיר ומגוון בכל התחומים החשובים לנוער, וגם תמיכה ומענה לשאלות ובעיות המציקות.

ב-Y elem פועלים עשרות מתנדבים מכל מיני סוגים: אנשי מקצוע, יועצים, מומחי אינטרנט, בני נוער – כולם לרשות הגולשים באתר. אנשים שמקדישים מזמנם ומניסיונם האישי והמקצועי על מנת שיהיה פה מקום טוב, עשיר, מהנה, חוויתי ובעיקר לתת מענה לכל מי שמבקש זאת.

המשך >>

לצפיה ב-'אני פשוט מפחדת שזה יקרה שוב'
אני פשוט מפחדת שזה יקרה שוב
<< ההודעה הנוכחית
03/07/2019 | 11:19
111
היי,
אני יודעת שהפורום כמעט ולא פעיל היום,
אני זוכרת שהייתי בפורום מאז שהייתי בת 11 ,
רציתי לשמוע על בעיות של אחרים ובעיקר לעזור.
אבל מאז קרו כמה דברים:
בערב יום העצמאות יצאתי עם כמה חברות שלי לחגוג , הכל הלך טוב , באמת שנהנינו. אבל בסביבות חצות שני ילדים באו אלינו והתחילו לרסס עלינו חומר מסוים (לדעתי זה היה חומר ניקוי - לפי הריח) ואז אחד הילדים תפס אותי מאחורה כך שידו סגרה על גרוני. לא נחנקתי אני חושבת שזה היה יותר בשביל להצמיד אותי אליו. כשזה קרה הסתכלתי על חברה שלי ואני לא בטוחה אם אמרתי לה 'אני צריכה עזרה' או לא אבל אני בטוחה שהמבט שלי אמר את זה. וכל מה שהיא עשתה זה להסתכל עלי במבט נורמלי ולהגיד לאלה שעשו לי את זה 'יאאא גם אני יודעת רוסית' אין לי איך לתאר כמה נבגדת הרגשתי אז אבל אחרי מחשבה החלטתי לוותר על העימות איתה , לא היה לי כוח כבר.
בשניה שהרגעתי הביתה הלכתי להתקלח הרגשתי מחוללת שהידיים הגועליות שלו נגעו בי זה הגעיל אותי כל כך. בזמן שהתקלחתי גם בכיתי ואני יודעת שעכשיו תבואו ותגידו 'היא מתנהגת כאילו היא נאנסה, ילדה קצת פרופורציות בחיים!' ואני יודעת שלקחתי דברים יותר מידי קשה ושהיו אנשים שעברו דברים יותר מידי קשים אבל זאת הייתה התגובה שלי לאירוע , לא יכולתי לשלוט בה.
כל פעם שאני נזכרת בזה אני מתחילה לבכות.
ובלי קשר גם אם הייתי רוצה להגיש תלונה במשטרה הדבר היחיד שאני יודעת זה שהם בהירים עם שיער בלונדיני/שטני והם דוברי רוסית.
אחרי שהם תפסו אותי שחררתי אותם בכל הכוח לבד כי חברה שלי לא חשבה על לעזור לי בכלל וגירשתי אותם , צעקתי עליהם עם דמעות (שאני מקווה שאף אחד לא שם לב שיש לי אותן) והם הלכו ואז חברה שלי (אחרת) אמרה לי שהם הלכו לבנות אחרות. אני לא יודעת מה עבר עלי ולמה לא הלכתי לבנות האחרות , לא ראיתי אותן. אבל עד היום אני אוכלת את עצמי על זה שלא עזרתי להן!
ועד היום ה3 ביוני 2019 לא עברה לי ההרגשה שהרגשתי האותם רגעים.
ואני מפחדת מהרבה אנשים ברחוב שהולכים לעברי למרות שהם צריכים להגיע לחנויות שמאחורי.
ואני מצטערת שאני עושה מזה ביג דיל אבל זה מה שאני מרגישה.
אני פשוט הייתי צריכה לפרוק.
(בת 14)
Yelem תמיכה לנוער >>

הודעות אחרונות

22:57 | 11.11.19 אורחים בפורום
18:37 | 10.11.19 שימרית סגל
19:38 | 06.11.19 אורחים בפורום
18:41 | 20.10.19 אורחים בפורום
15:00 | 17.10.19 אורחים בפורום
15:38 | 04.10.19 אורחים בפורום
20:46 | 08.09.19 אורחים בפורום
23:30 | 31.08.19 אורחים בפורום
00:32 | 24.08.19 אורחים בפורום
21:25 | 29.07.19 אורחים בפורום
09:39 | 24.07.19 אורחים בפורום
05:10 | 14.07.19 אורחים בפורום
11:19 | 03.07.19 אורחים בפורום
11:10 | 03.07.19 רעות10101

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ