אף אחד

Bad life1

New member
היי

כן זה קורה גם עכשיו כל לילה אותו סרט של מחשבות...העצבים שלי כבר הגיעו לסף שבירה ובימים האחרונים אני כמו פקעת עצבים אני קמה עצבנית הולכת לעץשירות עצבנית וחוזרת הבית לישון עצבנית כל דבר משגע אותי כל דבר מפריע לי כל דבר מעצבן אותי אי אפשר לחיות ככה זה מחרפן...אני כל היום מחפשת מישהו לדבר איתו להתעייץ לפרוק אבל אין אף אחד כזה אני לבד...

Bluryface

New member
מ

אני מרגישה כמוך.
אני רוצה לתקן ולשנות. נשבעת. הקטע הוא שאין אף אחד שמבין שמוכן להקשיב. אני עשיתי כל מה שאני יכולה. די.התיאשתי

Bad life1

New member
אף אחד

אף אחד לא יודעת מה קורה אצלי בפנים אף אחד לא יודע שזה כמו הר געש שעומד להתפוצץ באלי לצעוק לכל העולם מה קורה מה עובר עלי אבל זה לא יקרה אף פעם...אני מחכה שמישהו ישלח הודעה יתקשר לשאול מה קורה אם הכל בסדר אבל זה לא קורה כי אין מישהו כזה...הכל בפנים עומד להתפוצץ אני מרגישה את זה אני לא יכולה להסתיר יותר אני לא יכולה להראות לכולם שהכל בסדר כשכולם לא בסדר זה מתפרץ לבד פתאום הכל מתהפך פתאום באות מחשבות פתאום אני בוכה שלפני רגע צחקתי והכל היה בסדר ואני מפחדת מפחדת שזה יתפרץ ולא תהיה לי שליטה על זה מפחדת שאני לא יצא מזה שאני ישאר ככה כל החיים שזה לעולם לא ישתנה אני כבר בת 20 זה אומר שכבר 4 שנים זה ככה 4 שנים וכלום לא השתנה לטובה 4 שנים שניסיתי כל מיני מטפלים כל מיני כדורים כל מיני שיטות טיפול וכלום לא עזר ואנשים שהכי היו קרובים אליי עזבו או פשוט נעלמו פתאום וזה קשה...כבר 4 שנים מאז שהשתניתי מאז שהפכתי להיות חמודה לא אלימה לא פוגעת באף אחד מתנצלת על כל דבר למרות שאני חושבת שאני הייתי בסדר אבל כדי שלא יכעסו עליי אני פותרת את הכל בהתנצלות אבל אני לא כזאת אני משקרת לכולם ולעצמי אני בן אדם עם פתיל קצר מאוד וזה שאני לא מתפרצת על מישהו שמעצבן אותי זה לא אומר שאני רגועה זה אומר שאני דוחפת את הכל חזק פנימה כדי לא להתפוצץ וזה מצטבר ומצטבר אבל כבר הגוף והנפש לא יכולים לסחוב יותר לא יכולים להכיל יותר...אני בתקופה לא טובה למרות שלכאורה הכל נראה מצויין אני לומדת ואני בשירות לאומי ויש לי מסגרות שטוב לי בהן שאני נהנת בהן שנותנות לי הרבה ויש שם אנשים שאוהבים אותי אבל שבפנים לא טוב אז כלום לא טוב....

(שלא תבינו לא נכון שכתבתי שאני מפחדת שזה יתפרץ ולא תהיה לי שליטה על זה לא התכוונתי במובן של פגיעה עצמית אני יודעת שעברתי את השלב הזה ואני לא יחזור לשם)

פנים וחוץ

שלום יקרה,
את משתפת בכזאת פתיחות וכנות נוגעת ללב. אני מודה לך על שאת מכניסה אותנו פנימה ומשתפת במה שעובר עליך.
את מתארת סתירה מבלבלת וקשה לתחזוק בין הפנים לחוץ. בין החיוך והתפקוד הטוב בחוץ לבין הסערה שהולכת וגדלה מבפנים.
אני חושבת שאת כותבת על משהו שהרבה יכולים להזדהות איתו.
על הגבול והשוני בין הפנים לחוץ.
רק שהרבה פעמים אנחנו יכולים לחוות אותו כצביעות או כשקר.
הרבה סופרים ומשוררים מנסים לתאר את הפער הזה שהופך את החיים שלנו למורכבים ואנושיים כל כך.

אני לא בטוחה שאפשר או אפילו צריך לנטרל אחד מהצדדים האלה. אולי הדבר היחיד שאפשר לעשות הוא לא לדחות את עצמנו על שאנחנו מחזיקים שני סטים של עצמנו. כזה שאנחנו מקרינים החוצה ומה שאנחנו מרגישים בינינו לבין עצמנו.
להבין שהאמת לא נמצאת בצד אחד. גם האופן שבו אנחנו בוחרים להציג את עצמנו לעולם זה לא רק מסיכה. זה מייצג את מי שאנחנו יכולים ורוצים להראות.
האמת מחולקת גם בזה וגם בזה.
התפקוד והנחמדות והחיוך- זה את.
הסערה הפנימית- גם חלק ממך.

לא צריך לוותר על אחד מהחלקים האלה.

זה לא סותר את זה שצריך להיות בקשב לסערה הפנימית. איך אפשר להפחית את עוצמתה כך שלא תכאב. פחות לפחד ממנה ויותר להיות בקשר איתה דרך כל הכלים שצברת בארבע השנים האחרונות, דרך כל מי שסייע לך,דרך הפורום שלנו, הצ'ט וכל מה שיכול לעטוף אותך כשהסערה מרימה ראש.

כל התקדמות שהשגת בארבע שנים האלה היא התקדמות יקרה ומשמעותית. הרבה השתנה לטובה, הרבה השתנה ויש גם דברים שעוד לא השתנו.
את בדרך.
בדרך נכונה.
כזאת שכוללת עליות וירידות, התקדמות ונסיגה והתקדמות.
מחכה לשמוע מה שלומך ומה דעתך,
שלך,
שחר
את מוזמנת להמשיך לשתף

Bad life1

New member
היי

אצלי זה לא עובד ככה אצלי זה או זה או זה אי אפשר להות בסדר עם שתי הצדדים...מה שקורה בפנים פשוט משגע אותי כאילו הלב שלי מתפוצץ כל פעם מחדש כל פעם באותה שעה בלילה אני חושבת על מה שעבר עליי במשך כל היום וכל מה שעשיתי היה טעות בכל דבר טעיתי אבל בעצם לא טעיתי כי כלפי חוץ זה משהו אחר אני מתנהגת אחרת אני מדברת אחרת אני ראה משהו אחר...טוב אני יפסיק לכתוב פה זה יותר מידי אמיתי ויותר מידי חשוף וקשה לי זה משהו שאף אחד לא יודע ולאף חד לא סיפרתי אז תסלחו לי

שיתוף

שבוע טוב לך יקרה,
מה שלומך?
כתבת על כך שבלילות הלב שלך מתפוצץ והמחשבות מנתחות את מה שעבר עליך.
האם זה כך גם עכשיו?
את מוזמנת לכתוב כל מה שיכול להקל על הלב ועל המחשבות.
לשתף אותנו בכל מה שתרצי ובעיקר כל מה שיכול לעשות לך קצת סדר ורגיעה מהתרוצצות פנימית.
לפעמים כתיבה על תהליכים שמתרחשים אצלנו פנימה יכולה טיפה לעזור לנו להבין מה קורה לנו.
זה לא בהכרח פותר את הדברים, אבל לפעמים נותן לנו אפשרות להתבונן על הדברים מנקודת מבט מעט שונה.
מחכה לשמוע ממך,
שלך,
שחר

למעלה