��

Bad life1

New member
��

העצבים עולים האלכוהול זורם לי בדם מחר יש עבודה עוד פעם לקום עם כאב ראש מטורף ולא להראות שכואב כי צריך לעבוד אין ברירה ואסור לשתות השירות לאומי ואם תבוא הרכזת יעיפו אותי אבל את מי זה מעניין הגוף דורש לשתות...וביום שלישי יש לימודים שבוע שעבר עשיתי את הפדיחה ונכשלתי במבחן אחרי ששתיתי יום לפני...היום באים הניידת של עלם נשב לדבר לצחוק יהיה כיף אבל לפני שנשב איתם נשב לישתות כבר פעם שלישית השבוע ואני לא בן אדם שאוהב אלכוהול אני לר יודעת מה עובר עליי...אני עצבנית רוב היום אני עייפה אני עצובה אני מבולבלת...אני רוצה טיפול אבל לא מוצאת מטפלת שיש לי כימיה איתה...אז פניתי לספורט הלכתי לקיקבוקס אבל לא כיף לי בקבוצה אז פרשתי וגם מהלימודים אני רוצה לפרוש...הכל בעייצי אני לר מוצאת את עצמי...מזל שיש לי את השירות המקום הבטוח שלי המשפחה שלי ישלי שם עם מי לדבר אוהבים אותי ודואגים לי שם...אבל עוד מעט זה נגמר עוד כמה חודשיים השירות שלי נגמר ואני לא יהיה ביום האחרון כי זה יוצא על הסיום של הלימודים וקשה לי אני לא רוצה שייגמר

באד לייף שלנו

היי באד לייף יקרה,
אני שמחה שהצלחת למצא בשירות שלך משפחה ובית. יכולה לשתף אותנו מה בשירות מאפשר לך להרגיש ככה?
אני שומעת שאת מאוכזבת ומיואשת כי קשה לך כרגע אבל את עושה בדיוק את הצעדים הנכונים בשביל לעזור לעצמך כמו למשל העיסוק בספורט והנסיון למצא מטפלת.
זה באמת חשוב מאוד שתהיה כימיה עם המטפלת, אני רוצה לחזק את ידך שלא תתייאשי ותמשיכי לנסות למצא את המטפלת שתהיה לך איתה כימיה ושתרגישי איתה בנוח. האם ניסית לדבר על זה עם הצוות בהפוך? אולי יוכלו לסייע לך למצא מישהי מתאימה?

נויה Y elem

למעלה