איך????

Bad life1

New member
איך????

"אני בוכה לילות שלמים עלייך ועלי
על איך שפעם ועל איך שלא עכשיו
כשמתנפץ חלום של סתיו
על איך רציתי ואתה לא
על איך שהיא ואיך אני לא"

ושוב זה חוזר אליי שוב אני נזכרת ברגעים שלנו ביחד איך כולם אמרו ועדין אומרים שניצלת אותי שאני עיוורת לא רואה אבל אני חושבת על כמה כיף היה לי איתך זה היה התקופה הכי יפה בחיים שלי. אתה בחרת להיפרד ללכת למרות שהכל אני נתתי לך ואיפה אתה עכשיו? בכלא... 8 שנים אתה הולך לבלות שם על אונס...ואני חושבת איך הגעת למצב הזה איתי הייתה כלכך חמוד כלכך מתחשב כלכך מבין אז מה קרה? למה עשית את זה? אני כלכך רוצה לראות אותך לשאול אותך לדבר איתך אבל אני מפחדת מפחדת להתאהב שוב...ראתי אותך בחדשות מחייך ממה בדיוק אתה מחייך? מזה שפגעת באישה מבוגרת? אני רואה אותך ולא מבינה איך יכולת לעשות את זה...אני נזכרת שרצית שנחזור ובאותו יום שבאתי אלייך שרצית להציע לי נישואים רבנו והחלטנו להתק קשר ובכית מול הפנים שלי...איך יכול להיות שפגעת במישהי זה היה גבול בשבילך...

באד לייף

באד לייף יקרה, אני שומעת את הכאב ואת הצער על החבר שפגע במישהי, את הניסיון להבין מה יכל לגרום לו לעשות דבר כזה?
נשמע שקשה לך לקבל את זה שהשקעת כל כך הרבה ביחסים שלכם ופתאום ביום בהיר את מגלה שהוא לא האדם שחשבת שהוא.
אני מניחה שהיתה סיבה מסויימת שגרמה לך להיפרד ממנו ושיש דברים בזוגיות שלכם שהפריעו לך. מתי זה קרה? האם הצלחת מאז לחזור לשגרת החיים שלך? לצאת עם חברים או דייטים אחרים?
תרצי לספר מעט יותר על מה שעובר עליך עכשיו?
&nbsp
מחכה לשמוע ממך,
חג אורים שמח

&nbsp
נויה Yelem
&nbsp

Bad life1

New member

אני לא נפרדתי ממנו בפעם הראשונה...הוא בחליט שזה לא מתאים שהוא מחםש משהו אחר ולא יכולתי לשכוח אותו נפגעתי הדיכאון חזר ובכל היה נראה שחור ואז הוא רצה שנחזור הוא רצה להציע לי נישואים ובאותו יום רבנו והחלטנו לנתק קשר אבל זה לא באמת קרה כי אני לא יכולה בלעדיו...כל זה קרה שנה שעברה אבל אני לא מצליחה לשכוח אותו אני אוהבת אותו וכואב לי לחשוב על זה שהוא בכלא ואני בחוץ...עוש לא הצלחתי לחזור לשגרת החיים ולא יצא לי להכיר מישהו אחר נורא קשה...אני לא בן אדם מתחבר ואני לא בן אדם פשוט והוא פשוט הצליח לחדור את כל השכבות שלי עוד בפגישה הראשונה שלנו...אני בן אדם בלי ביטחון עצמי בכלל ונורא קשה ככה להכיר אנשים...
אני כל יום חושבת עליו כל יום רוצה ללכת לבקר אותו אבל אני יודעת שזה לא ייגמר בבעקור...אנשין אומרים לי שהוא ניצל אותי ואולי זה קצת נכון אבל עדיין אני אוהבת אותו הוא קונה אותי במילים שלו ואולי אני עיוורת...הוא כלכך שמר עליי והוא העה רב עם כל מי שהיה פוגע בי...כשנפרדנו מישהו מהבניין שלי הטריד אותי וכשסיפרתי לו את זה הוא פשוט השתגע הוא התקשר אליו רב איתו וזה כמעט נגמר במכות אז אני לא יודעת אם זה חלק ממשחק שלו כדי להמשיך לנצל אותי כמו שכולם אומרים או שזה מתוך אהבה ורצון שיהיה לי טוב....אני מבולבלת מאוד וחוץ ממנו יש לי עוד מלא דברים בראש ואין לי כוח פשוט אין לי כוח

באד ליף

באד ליף יקרה, אין לי ספק שאהבת אותו מאוד ושהוא היה יקר לך. האם יכול להיות שאת מפחדת להרפות מהאהבה אליו כי את חוששת שלא תצליחי לאהוב או להיאהב ע"י מישהו אחר?
כתבת שאת מרגישה שחסר לך ביטחון עצמי ושקשה לך להכיר אנשים. האם יש משהו שלדעתך יכול לעזור לשפר את הביטחון? איך אפשר לדעתך לעזור לך להכיר אנשים וחברים חדשים?
&nbsp
נויה Yelem

&nbsp
&nbsp

Bad life1

New member

אני בטוחה שאני לא יצליח לאהוב או להיאהב זה ברור לי ואולי יש קשר בין הדברים אבל עדיין קשה לי עם כל העניין הזה...כלום לא יעזור לי לשפר את הביטחון כי זה האופי שלי אני בן אדם ביישן בן אדם מאוד פגיע בן אדם שלא אוהב להתערבב עם כולם אני מעדיפה להיות בצד לבד...זה מעצבן עוד יותר כי לא הייתי כזאת אני הייתי בדיוק ההפך ממה שאני עכשיו הייתי מסתובבת כל היום בחוץ עם חברים מכירה אנשים חדשים כלום לא היה פוגע בי או מפריע לי הייתי חייה פשוט ככה ופתאום הכל כבה אצלי ואני כלכך רוצה לחזור להיות כמו שהייתי למרות שהייתי ילדה מאוד קשה ועושה הרבה שטויות ומסתבכת תמיד אבל אהבתי את זה זה עשה לי טוב...אני מתוסכלת מזה שהכל נשאר בפנים שאני לא יכולה בדרך שלי להוציא את כל הכעס את כל הרגשות ואת כל מה שיש בפנים הבעיה היא שהדרך שלי זה במכות....זה אולי נשמע קצת פסיכי אבל הדרך הזאת הכי משחררת אותי...אני אוהבת את כל מה שפיזי אני אוהבת להרים להזיז לשבור להרוס זה נותן לי הרגשה טובה (אל תחשבו שאני משוגעת כי אני לא) ואני לא מוצאת פעילות כלשהי שתדמה לי את ההרגשה הזאת...אני יודעת שיש כל מיני ענפים בספורט שיכולים לתת תחושה כזאת (אומנויות לחימה,קיקבוקס וכו') אבל אין לי איך לממן את זה ואין לי כלכך זמן לזה....

היי באד לייף

היי באד לייף,
את מספרת שהיית רוצה לחזור להיות הילדה שהיית פעם.
יכולה לתאר במילים את אותה הילדה? אילו דברים היית רוצה לחזור אליהם ואילו דברים את שמחה שהשארת מאחור?
מה לדעתך מונע ממך להיות אותה ילדה?
לגבי מה שכתבת על הספורט, אני חושבת שזה רעיון מדהים למצא ענף ספורט שמעניין אותך. יש הרבה דברים טובים בכושר ובספורט (כמו למשל הדברים שכתבת, הוא מרגיע ועוזר לפרוק ולשחרר מתחים, הוא בונה ביטחון עצמי ועוד...). תוכלי אולי לנסות לחשוב על ענף ספורט שלא נדרש לו מימון? (אולי ריצה? או שחיה כשמזג האוויר קצת יתחמם?) שווה גם לבדוק במקום המגורים שלך, לפעמים יש פעילויות בחינם או עם סבסוד מטעם העיריה.
&nbsp
מתנצלת על העיכוב בתשובה,
מחכה לשמוע ממך

נויה Yelem
&nbsp

Bad life1

New member
היי נויה

הייתי ילדה שמחה ילדה צוחקת שובבה מאוד מוקפת בחברים כל היום מסתובבת משחקת נהנית...הייתי משאירה מאחורה את האלימות את כל ההסתבכויות כל העצבים...כשאובחנתי כסובלת מדיכאון קליני כל השמחת חיים ירדה לי לא הייתי יוצאת מהבית אז כל החברים שלי נעלמו כי מה הם צריכים חברה שלא יוצאת איתם לא מדברת איתם לא כלום...זה כואב לי וקשה לי לראות את הפער שנוצר ואיך הכל נעלם לי ולרצות לחזור להיות הילדה שהייתי אבל אין לי את היכולת הזאת לחזור לשם וכל זה גורם לי להיות עצבנית מאוד...הייתי מעדיפה לשכוח את התקופה הטובה שהייתה כדי לא להיות מתוסכלת מזה שעכשיו אין וכנראה גם לא יהיה...

באד לייף

באד לייף יקרה, מתי קרה שאובחנת בדיכאון? האם את יודעת להצביע על משהו ספציפי שגרם לדעתך לדיכאון?
נשמע שאת מאמינה שהמצב לא יכול להשתנות וזה מלחיץ ומתסכל אותך. אני יודעת שכרגע קשה לך לראות את זה אבל אין לי ספק שדברים בעתיד עוד יראו אחרת. החיים הם דינמייים ויחד עם טיפול טוב ועבודה עצמית אין לי ספק שאת תרגישי אחרת.
דוקא הייתי ממליצה לך שלא לשכוח את התקופה הטובה שהיית בה כי זו הוכחה ניצחת לזה שיכול (ויהיה) אחרת. רק תאמיני ואל תתייאשי. תאמיני שמגיעים לך חיים טובים יותר ותעבדי על מנת להשיג את זה. אין לי ספק שגם תצליחי ואנחנו כאן נלווה אותך בדרך הזו

&nbsp
נויה
&nbsp

למעלה