בזמן האחרון

Bad life1

New member
בזמן האחרון

בזמן האחרון,קצת קשה לי להגיע,
אני הולך ומתנשף ומתחיל קצת להזיע
כי בזמן האחרון,גם קשה לי להשביע,
את הרצון המקולל,לשרוף הכל בלי להודיע

כי בזמן האחרון,אני נוגע לא נוגע
ואם נגיד את האמת,אני הולך ומשתגע,
כי בזמן האחרון, קצת חשוך אתה שומע,
אז תדליק כבר את האור,תעשה מה שאתה יודע

בזמן האחרון, אנשים מוחאים כפיים,
הם מסתכלים עליי קרוב,בלבן של העיניים,
אז בזמן האחרון, נהייתי ביקורתי
ויצא לי קצת לחשוב,עד כמה הייתי אמיתי

כי בזמן האחרון,אני נוגע לא נוגע
ואם נגיד את האמת,אני הולך ומשתגע,
כי בזמן האחרון, קצת חשוך אתה שומע,
אז תדליק כבר את האור,תעשה מה שאתה יודע

בזמן האחרון

באד לייף יקרה,
אני מבינה שבחרת לשתף אותנו בתחושותיך בזמן האחרון באמצעות השיר הזה... השיר מדבר על קושי וחושך. האם גם את מרגישה ככה? תרצי לספר קצת על הקשיים שאת חווה?

שתהיה שבת נעימה ושקטה

נויה

Bad life1

New member

השיר הזה מתאר בדיוק מה אני מרגישה...הכל חשוך הכל מוזר הכל מבולבל אני לא מבינה כלום אני לבד...אני נזכרת כל הזמן באקס שלי כלכך מתגעגעת וגם כלכך כועסת ולא מבינה מה עבר עליו שהוא אנס אישה מבוגרת כדי להיכנס לכלא....אני נזכרת במה שאמרו לי עליו שהוא מנצל אותי שכל פעם שהוא היה נכנס להפוך זה הרגיש כאילו הוא חפש את מי "לצוד" וגם איתי זה היה ככה הוא היה מדבר בצורה שגורמת להתאהב בו ואני עם הערכה העצמית הכלכך נמוך שלי נפלתי בפח שלו כי חשבתי שאף אחד לא ירצה אותי ופתאום הוא בא...היינו ביחד כל הזמן עברנו הרבה ביחד בכינו ביחד צחקנו ביחד אני לא יודעת להסביר מה אני מרגישה אליו כלכך בא לי לחבק אותו ואנשים חושבים שאני סתומה למה אני עדיין חושבת עליו בכלל אחרי מה שהוא עשה אבל אני פשוט מאוהבת...אין לי הרבה חברים יותר נכון ישלי שתי חברות טובות אחת בצבא ואחת בהוסטל ואני נשארתי לבד...

באד לייף יקרה,
את מספרת על בחור שאהבת וכמו שכתבת - עברתם הרבה ביחד. זה בלתי אפשרי לקום יום אחד בבוקר ולשכוח מהקשר שהיה לכם ולכן זה מאוד מובן לי מדוע את עדין חושבת עליך. אין לי ספק שאת תתגברי עליו בסוף...
זה בסדר גמור להיות לפעמים למטה אבל כשאנחנו שם אנחנו צריכים לתכנן איך מטפסים חזרה למעלה. מה למשל היית מייעצת לעצמך לעשות על מנת להתגבר עליו?
&nbsp
איתך

נויה

Bad life1

New member

היי נויה...כבר עבר הרבה זמן מאז שהמקרה קרה אני לא מפסיקה לחשוב עליו...נמאס לי הכל לא טוב בתקופה הזאת אני לא רואה משהו שיכול להחזיק אותי הכל מתפרק אני חייה ולא חייה אני לא מוצאת את עצמי בחיים האלה...

להיעזר

היי באד לייף,
את מספרת שעבר הרבה זמן מאז המקרה ולא קל לך לחזור לשגרה. האם שקלת אולי להיעזר במישהו ולקבל עזרה? מה דעתך?
האם ניסית פעם לדבר איתנו בצ'אט האישי?
&nbsp
נויה

Bad life1

New member
ניסיתי

ניסיתי הכל הייתי נכנסת לצ'אט פעם בשבוע אבל המתנדבת שהייתי מדברת איתה עזבה...
הייתי בטיפול העלתי את הנושא הזה כמה פעמים זה לא עזר... אני מדברת על זה בהפוך בניידת בכל מקום שרק אפשר ובכל מקום שמכירים אותו ואותי וכלום לא עוזר...
התקופה האחרונה נורא קשה בשבילי מבחינת הכל...אני קורסת

לא להתייאש

יקירתי, אני רואה את המאמצים הגדולים שאת עושה ואני רוצה לחזק אותך שלא להתייאש. מה גורם לך להרגיש שאת קורסת?
האם את עדין בטיפול? מדוע הרגשת שזה לא עזר?
אני מזמינה אותך לנסות להיכנס שוב לצ'אט האישי, יש עוד מתנדבים רבים שישמחו לסייע לך

&nbsp
איתך,
נויה Yelem

למעלה