סתומה

Bad life1

New member
בעיה

היא לא חברה שלי היא המנהלת של הפוך על הפוך והיא עשתה בשבילי כלכך הרבה...הלכתי לשם היום כדי לדבר איתה אבל היא לא הייתה היא בחופש או משהו כזה עכשיו זה יאכל אותי עד שבוע הבא חשבתי שזה יגמר היום אבל לא

Bad life1

New member
סתומה

אני כזאת סתומה איך יכולתי לצעוק עליה ככה...נכון הייתי עצבנית נכון אני לא זוכרת שצעקתי בכלל אבל אחרי שנרגעתי חברה שלי אמרה לי שפשוט צעקתי עליה שאני לא רוצה לדבר איתה...איך אני יכולה היא הבן אדם שהכי דואג לי ואכפת לו ממני...אני אוכלת סרטים אני כועסת על עצמי וזה פשוט ישגע אותי עד שאני יראה אותה...באלי לבכות...אני לא יודעת מה לעשות עכשיו....שלחתי לה הודעה היא אמרה שהכל בסדר אבל עדיין מרגיש לי לא בסדר באלי להרביץ לעצמי איזה מטומטמת אני

לסלוח

היי יקרה,
לפעמים נראה לי שהמשימה הכי קשה היא לדעת לסלוח לעצמנו.
טעית, התנצלת, אולי תרצי להתנצל שוב ואז להמשיך הלאה...
לא נעים, אבל קורה. כולנו עושים טעויות...
רותם

אמיתית9

New member
התפרצות

היי,
איך יכולתי לצעוק עליה ככה?
לכולנו יש רגעים של חוסר שליטה. לפעמים אנחנו מצטערים וממשיכים הלאה בהבנה, ולפעמים אנחנו מרגישים אשמה גדולה ומתחילים להלקות את עצמינו.
מניסיון שלי הלקאה עצמית לא הכי עוזרת, יותר עוזר לבוא ולומר אני מצטערת, אפילו מס פעמים, ולו בשביל עצמך...
לפתח סובלנות זה דבר שלוקח חיים שלמים, או לפחות שנים,
קחי אורך רוח ונשימה עמוקה, ותחייכי שאת לפחות רוצה להיות אחרת. זה לא דבר מובן מאליו. הרבה פשוט נוטים להצדיק את עצמם. זה שאת מכירה בזה שטעית, ובזה שהחברה שלך חשובה לך, זה דבר גדול שלעצמו.

למעלה