הבן בן 20. סטודנט עתודאי. חברה שניה

אני קוראת אותך לא מעט זמן...

אני בטוחה שגם האבא מעורב בזה :) אבל את אמא טובה, רגישה וקשובה.
אין לי ספק שהחוסן שלו הגיע גם ממך.
&nbsp
את צריכה להיות גאה בעצמך.

תודה. בנתיים מתברר שלא ממש קל לו

. שהוא די מתגעגע. שהיא לא ממש יודעת מה היא רוצה. שזה כן מפריע לו בלימודים אז הדאגה התחילה ממשהו אחד ועכשיו זה משהו אחר.

כרגע הוא בבית. נראה ומתנהג כאילו כלום אבל זה לא פשוט. מקווה ממש שזה לא יפגע לו בלימודים מפני שתיכף המבחנים.

תודה יקרה על התמיכה

באמת אין בעד מה...

אולי יחזרו ויפרדו, אולי יתחתנו...אין לדעת מה העתיד יביא...
&nbsp
הוא עוד צעיר ואני בטוחה שיהיו עוד חברות עתידיות, ממליצה לא להיקשר :)

על מה? הילדה מבולבלת. לא יודעת מה היא

רוצה. היה בשבת בבית. יצא. בילה אפילו הלך לחבר שגר באותו ישוב. לא קל לו. אבל הוא יהיה בסדר. בעלי בדיעה שאם לא הולך אז לא צריך למשוך. ולהתקע ולסבול ולהקשר וכולו וכולו.

אני באמת לא יודעת אם הוא אמר לו משהו. אולי בשתי מילים והאמת שהילד לא היה מדבר איתי על זה אם לא הייתי שואל מה שלומו. הוא מדבר עם אחותו הקטנה (14) אבל ממש בצמצום.

היא אמרה לו שהוא צריך ליהיות יותר פתוח איתה
... הוא חושב שאולי היא צודקת. מי היה מאמין. לפני חצי שנה הוא היה מוכן "להרוג" אותה.

אחשוב על הצעתך....במיוחד אם השבוע הבא לא ישתפר הריכוז בלימודים .

כבר דיברנו על זה

הוא מסכים.

האבא לא איש דיבורים אם הייתי צריכה לחכות שהוא ידבר על הילד על יחסי מין ואמצעי מניעה הייתי עדיין מחכה.

מי אמר לו לא להשאיר את התיק עפ הקונדומים בבגאג' בחום של קיץ? האבא? מי הזהיר אותו שהוא לא יכול לחכת עם קונדום בכיס האחורי כי הוא ישחק והוא לא ידע מתי ניהיה בו חור...

אין לי זמן לחכות לאבא. לאבא יש תפקידים אחרים

מתוך 6 קורסים הוא חוזר על שלושה

מבחנים וקורס קיץ אחד. רק סיים את המבחנים ולמחרת יצא ל-3 שבועות סדרה בצבא ועכשיו חוזר לקורס קיץ.

מבחן אחד היה ממש גרוע.... הוא בסדר .... לא מתייאש. זה הכי חשוב, אומרים לשמור על ההתלהבות בין כשלון לכשלון

תודה ששאלת

למעלה