איפה כדאי לחפש שמלת "אמא של החתן"?

רזאי

New member
איפה כדאי לחפש שמלת "אמא של החתן"?

בשבוע הבא אוכל להגיע ליום חיפוש שמלות בתל אביב, והייתי רוצה לדעת לכוון את החיפוש כדי לא להגיע לתל אביב פעם נוספת.
מחפשת שמלה שמרנית עד הברך ועם שרוולים, כך שנראה לי שברוב חנויות המעצבים בצפון דיזנגוף כנראה לא אמצא את מבוקשי.
חשבתי גם על חנויות בבני ברק, אבל נראה לי ששם השמלות יהיו צנועות הרבה יותר ממה שאני מכוונת אליו.

BrightEye

New member
אני מאוד אהבתי לקנות ב macys.com

שמלה לאמא של כלה/חתן
מחירים שפויים, מידות שפויות ושמלות ממש יפות שאפשר למצוא לכל טעם (כמעט).
מגיע מהר עם שליח עד הבית, ואם לא מתאים, השמלה קלה (במשקל) אז המשלוח חזרה ממש לא סיפור יקר (לקחתי את זה בחשבון, ופחות מ 2 קג משלוח זה לא יקר).
אני קניתי והחזרתי (כי לא הבנתי לגמרי את המידות שלהם ובגלל שבארץ מגזימים עם המידות קניתי גדול מדי), וקניתי שוב, והיה מעולה ויותר זול מכל מה שהייתי מחפשת כאן.

רזאי

New member
תודה. לפני יומיים חזרתי מארה"ב.

הייתי בטוחה שאמצא שם שמלה, ולצערי לא הצלחתי.
באמת היו במייסיס כמה שמלות שאהבתי, אבל לא מצאתי את ה"אחת".
אני מנסה להגיע לפשרה מאולצת בין שמלות שאני אוהבת ומחמיאות לי, לבין דרישות הצניעות של ההורים שלי.
אני לא רוצה לקנות שמלה שלא תאפשר להם להראות תמונות משפחתיות מהחתונה לחברים ושכנים.
אם לא הייתי מנסה למצוא שמלה בערך צנועה, כבר הייתי מסתדרת (כנראה שבאמת במייסיס).

BrightEye

New member
נראה היה לי שיש שם הרבה אפשרויות צנועות

כל מיני שמלות עם חלק עליון שמאפשר ללכת עם ולהרגיש בלי.

רזאי

New member
בדיוק מה שאני חשבתי.

הזמנתי שמלה אחת מראש לבית של החברה שלי בקליפורניה, וחשבתי שלא אצטרך לבלות יותר זמן בחיפושים. לצערי היא היתה קצת קצרה מידי, וממש כאב לי הלב להחזיר אותה.
אח"כ הייתי בארבעה סניפים שונים של מייסיס, וכמובן גם בחנויות אחרות. הכל היה נוצץ מידי, או פשוט מידי. בלי שרוולים, או עם שרוולים אבל הכתפיים חשופות. לא רציתי שמלה סגורה עד הצוואר, בגלל שהיא חייבת להיות ארוכה ועם שרוולים. נראתי לעצמי חרדית, ולא אהבתי את המראה הזה עלי. כנראה ששמלות בלי מחשוף בכלל מאוד אופנתיות בימים אלו.
מדדתי ומדדתי, וחזרתי בידיים ריקות.

mykal

New member
אז ככה,

היום גם בבני ברק יש חנויות של מעצבות.
דגמים יפים, לא צנועות מידי, וגם לא יקרות מידי.
חיתנתי לפני קצת יותר מחודש, ומצאנו דברם נעימים לעין.
אם ארוך מידי, אפשר לקצר, גם אורך שרוול ניתן לקצר.
נראה לי שיש חנות מסוימת שתענה לך על הדרישה,
אולי של המעצבת גלית ששון, --לטעמי שווה נסיון.

רזאי

New member
תודה, אני אנסה.

איפה ממוקמת החנות של גלית ששון? לא איתרתי אותה.

mykal

New member
אנסה להסביר,

אם זה לא יספיק, תבקשי אתן אתמספר הנייד שלי ואדריך
בדיבור.
כשמגיעים מרחוב ז'בוטינסקי פונים לרחוב השומר,
ממשיכים עד רחוב ר' עקיבא, , די בהתחלה תמצאי חניה.
החנות ממוקמת,בכיוון הנסיעה לתוך רחוב רבי עקיבא,
מצד שמאל. יש כותרת על החנות "גלית ששון"
כשהבת שלי תהיה בבית, אבקש עם האריזה עדין בידה אולי כתובה כתובת.
מיד אחרי, יש מעצבת שנקראת מלכה כהן,
אבל שם לבוש יותר "דוסי" אנחנו עשינו שילובים שהמוכרות לא העלו בדעתן.
וזה יצא מיוחד ממש.

רזאי

New member
אם החנות על רחוב רבי עקיבא

לא תהיה לי בעיה למצוא. תודה רבה.

adif11

New member
רזאי באת לי כל כך בזמן עם השאלה הזאת

הבת של הבעל מתחתנת בחודש הבא, מאוד בקשה שנשות המשפחה תגענה בשמלות מקסי. נו טוף......התחלתי לחפש. אין לי כח וסבלנו לזה. שלשום בערב ביליתי שעתיים באיזו חנות בכוכב יאיר שהשמלות בה נראו נהדר באתר (אבל לא עלי לצערי...)
אני על סף יאוש.
גם אני אשמח לקבל המלצה על חנויות רלוונטיות ולא יקרות. לא חייב להיות נורא צנוע ואין בעיה ללא שרוולים אבל לא מאוד חשוף כי אני לא אוהבת.
באזור המרכז.
תודה

adif11

New member
וגם ממליצה לך על

שדרת המעצבים יש סניף בפ"ת ובנתניה. אני מתכוונת לקפוץ בקרוב לפ"ת. שם קניצי את השמלה לבר המצווה של הצעיר. בתקווה למצוא שם פתרון גם לחתונה.

רזאי

New member
קיבלתי בנתיים כמה שמות של חנויות

בדרום. אתחיל בהן בתקווה שלא אצטרך לנסוע רחוק. אם לא אמצא , אנסה גם שם.
יש לי זיכרון עמום של חנות בשם דומה בקניון בפתח תקווה, מול בית החולים. לפי המפה החנות לא בקניון, או שאני טועה?

adif11

New member
לא בקניון

אלא ברח' הסיבים ליד יכין סנטר.
איזה שמות של חנויות קיבלת בת"א ?

רזאי

New member
חרשתי את כל צפון דיזנגוף.

התרשמתי מאוד מחנויות שליד שמלת ערב בחלון הראווה הציבו פתק קטן ועליו תו מחיר צנוע של 9500 ש"ח. זה כמובן נועד לסנן קמצנים כמוני, שסתם יבזבזו להם את הזמן.
מצאתי שמלה שאהבתי, אבל כמו שציינתי קודם, אני קמצנית ולא מעוניינת להוציא 3500 שקלים על שמלה חד פעמית.
הלכתי גם לבית טפר, ואהבתי שמלה של מאיה נגרי. היא היתה באמת יפה וסולידית ואפילו במבצע, רק 400 ש"ח. אבל היא לא היתה ממש חגיגית.
בקיצור, אין לי המלצות.

adif11

New member
גם אני לא מעונינת להוציא

סכומים כאלה. אלפי ש"ח ממש לא באים בחשבון. בנתיים קניתי שמלה מקסימה לטעמי, של רונן חן. השקעתי 780 ש"ח. זה נראה לי יותר ממספיק. היא לא מקסי ולא ממש שמלת ערב אבל יושבת עלי יפה ונראית חגיגית ואלגנטית וזה מה יש.

למעלה