אוגוסט פינגווין בזווית קצת אישית

תודה על ההמלצה

אבל אני כבר עובד עם מערכת ניהול תמונות ווב בשם גלריי כמו שתוכל לראות פה פשוט במקרה הזה החלטתי לעלות את התמונות כמו שהן לנוחות כולם לעשות מה שבא להם אולי אח"כ אני אפתח אותם בגלריה שלי

Theherod

New member
חבל שלא יכולתי להגיע...../images/Emo4.gif

איך היה? יש עוד כנסים עד אוגוסט פינגווין הבא?

ezaton

New member
יו! סתם השמצות

התגלחתי, אני בדיאטה, ואין לי כוונה להסתפר!

ילדים בכנס...

נכון היו הרבה ילדים, היה אפילו ילד שהגיע עם סבתה שלו!, שאלו אותי כמה ילדים אם יש הגבלת גיל, ועניתי מה פתאום, ולא ממש הבנתי מאיפה הגיע השאלה, עד שהתחוור לי באמת שכנסים אחרים יש הגבלת גיל, כי רוב הכנסים האחרים הם כנסים שיווקים, ולא קהילתיים, ולדעת מארגני הכנסים הנ"ל ילדים אינם בעלי השפעה או כח קנייה של חברות, מין הסתם לדעתי זו טעות, כי הם העתיד, מה שיהיה מחר, וזה חשוב מאוד אם לא יותר מההוה. אולי אנחנו צריכים בשנה הבאה לפרסם את הכנס גם בבתי ספר תיכוניים ולא רק אוניברסיטאות...

בפעם הבאה אני מביא את עידן שלי ..

ילד שכבר מגיל שבועיים אבא שלו הושיב אותו מול לינוקס. דורון

Theherod

New member
כיף לו../images/Emo98.gif

גם מגיל שבועיים הוא התרגל למערכת טובה (בניגוד אלי, אותי שמו בגיל שבועיים מול מקינטוש ואז התחרטו ושמו מולי ווינדוס
) וגם אבא שלו לוקח אותו לכנס (אני הייתי יכול לבוא רק אם הייתי לוקח מונית שזה איזה 150 שקל לפחות....) רוצה לאמץ אותי

ועוד כמה תמונות

במקום לשרשר אותן כאן, ולסתום את הדיסק לתפוז... אתם מוזמנים להעתיק את התמונות או לעשות להן לינק לכאן, אבל הן תחת הFDL - אני מבקש לפרסם אותן עם קרדיט אלי

למעלה