בעיה בנגן פלש של אדובי בדפדפן סלימג'ט

בעיה בנגן פלש של אדובי בדפדפן סלימג'ט

בערוץ 2 משודרת תוכנית בשם "שאלה משפטית", ופרקים מוקלטים שלה מצויים באתר של הזכיינית רשת.
עד אתמול יכולתי לצפות באותם סרטונים, בנגן הפלש של אדובי, בדפדפן Slimjet (המבוסס על כרומיום). אך אתמול שדרגתי את גירסת הדפדפן מ- 8.0.5.0 ל- 10.0.5.0, ומאז הסרטונים אינם נטענים כלל, או שהם נטענים לפעמים, אך נצפים במקוטע ונתקעים. הצרה היא, שהבעיה נמשכת גם אחרי שמחקתי את גירסת הדפדפן החדשה, לרבות התת-תיקייה שבתיקיית הבית (שאינה נמחקת אוטומטית עם הסרת הדפדפן), וחזרתי והתקנתי את הגירסה הקודמת.
אציין עוד, שסרטונים של יוטיוב נצפים בלי דופי באותו דפדפן, שהנגן של אדובי מובנה בו, כמו בדפדפן כרום, ואין צורך להתקינו בנפרד.
עברתי על כל ההגדרות של הדפדפן, שיניתי כמה מהן לניסיון, אך דבר לא הועיל.
מערכת ההפעלה היא לינוקס, xUbuntu 14.04.
אודה לכל מי שיבהיר ויסייע לפתרון הבעיה (בכוונתי לשאול גם בפורום דפדפנים).

הופאק

New member
עובד לי על כרומיום ופיירפוקס

למה להשתמש בדפדפן איזוטרי?

בדפדפנים אחרים (אצלי) הבעיה חמורה יותר

פיירפוקס מלכתחילה אינו מציג סרטוני וידיאו כהלכה.
ובכרומיום, שבו הנגן של אדובי אינו מובנה, הצלחתי להתקין את הנגן פעם אחת, אבל אחרי שהסרתי פעם את הדפדפן והתקנתי אותו מחדש, את הנגן כבר לא יכולתי להתקין.
ולא מצאתי גירסת כרום, המתאימה למחשב שלי (32 ביט).
ניסיתי דפדפנים שונים, וסלימג'ט בסופו של דבר הוא הטוב ביותר שמצאתי, גם אם אינו מושלם.
תודה לך.

נ"ב

הופאק, האם ניסית לצפות יותר מפעם אחת באותו סרטון או בכמה סרטונים, ובמשך זמן סביר?
אצלי, בדפדפן סלימג'ט, בפעם הראשונה (אחרי אתחול המחשב) הסרטון נטען, אך הוא מוצג במקוטע (אחרי כל כמה משפטים, נתקע לשנייה או שתיים), ואחרי שאני סוגר אותו, הוא (או סרטון אחר) אינו נטען בשנית (כך בסרטוני "שאלה משפטית" באתר רשת בלבד).
בדפדפן פיירפוקס הסרטונים בכל אתר נטענים, אך הם מוצגים במקוטע לכל אורכם, ואין התאמה בין הקול לתמונה.

עדכון: הבעיה כנראה בדרייבר של כרטיס המסך

מערכת ההפעלה אינה מאפשרת להתקין את את הדרייבר המקורי לכרטיס המסך של Nvidia, אך היא מספקת דרייבר חלופי במקומו.
על כל פנים, אחרי שהוצאתי מהמחשב את כרטיס המסך החיצוני וחיברתי את הצג לכרטיס המסך הפנימי, המובנה על לוח האם, נפתרה הבעיה חלקית: כעת פיירפוקס מציג את הסרטונים כהלכה, אך בסלימג'ט נותרה הבעיה כשהייתה (אולי היא תיפתר אם אשדרג שוב לגירסה המתקדמת, ולחלופין, אם אמחק ואתקין מחדש את הגירסה הנוכחית).

למעלה