איך אתם חברים עם כל מה שקורה במצב הביטחוני?

DOCTOR W H O

Member
מנהל
איך אתם חברים עם כל מה שקורה במצב הביטחוני?

מוזמנים לדבר ולשתף מה עובר עליכם.

מתגוררת במרכז כך שההתרעות די נדירות כאן

ליבי יוצא אל תושבי הדרום.
יותר מוטרדת מהמציאות הפוליטית בה אנו בוחרים ובוחרים ואף אחד לא נבחר...

DOCTOR W H O

Member
מנהל
מבינה אותך לגמרי

דודה שלי גרה במרכז וזה מפחיד היה לשמוע שכן הגיעו לחלקים בעיר.
הלוואי ויגמר זמן.

זה כי השילטון של הערב רב מתחיל לאט להתפורר

ולהראות סדקים. אחיזתו בישראל מתרופפת ושילטונו מתקרב לקץ ימיו.
ובעזרת השם נזכה לראות את שילטון הממשלה נופל סופית בקרוב מאוד

הממ לא ממש הבנתי

למה את מתכוונת ב'ערב רב'?
האמת שאני מצביעת ליכוד ומייחלת לבחירות שלישיות בהן נתניהו יצליח להרכיב ממשלת ימין.
מאוד מוטרדת מהמשפטיזציה במדינת ישראל ומכך שהיא הופכת להיות פחות דמוקרטית: בג"ץ, הפרקליטות, המשטרה והתקשורת פועלות ביחד על מנת להפיל ממשלות ימין שניבחרו על ידי הציבור ע"י תפירת תיקים, הדלפות וסחיטה. אני מפחדת שאולי עברנו את נקודת האל חזור.

יש כל מיני פירושים הפירוש שלי

או יהודים או לא יהודים אבל שלא מעוניינים לקדם את האינטרסים ואת טובתו של העם היהודי ומאחורי הקלעים דואגים לפגוע בו בצורות שונות גם דרך הזנחה (למשל להבטיח לדאוג לעניים סתם לדוגמא ובפועל לא), וגם דרך אמצעים אחרים שכאן לא המקום לההנס לזה.
התכוונתי שאת צופה כרגע בניצני ההתפוררות של השילטון של האנשים האילו . אני לא ארחיב אבל הרבה מהם הם בונים חופשיים במיוחד אילו שבממשלה

הממ לדעתי נתניהו דווקא שירת את האינטרסים של העם

אני חושבת שהוא יכול היה לעשות יותר אם בג"ץ לא היה בולם כל מהלך. אני חושבת שהאקטיביזם השיפוטי ופקידי הדיפ סטייט השתלטו פה ולכן צריך ממשלה עם רב שתעשה רפורמה במערכות האלה.
במי לדעתך הבונים החופשיים שולטים ומה הם מנשים להשיג?

הי אני מעדיפה לא להכניס אותך לחומרים

האילו כי הם שליליים וגם אני מנסה ומצליחה להדיר רגלי מהם.
הם ריצים כל מיני דברים ובעיקרון הם לא רוצים מדינה יהודית ולא ממש אכפת להם מה יעלה בגורל העם היהודי וחלקם אף עוזרים במימון הטרור.
מי שמימן את בניית בגץ וכל מה שיש בבגץ זיעק בונים חופשיים לשמיים (הסמלים האנשים וכולי). ואכן רואים שבגץ לא ממש מנסה לתמוך בעם היהוגי ובעיקר מנסה לסכל לו את הדרך.
את צריכה לההין שמאז שעם ישראל התיישב בארצו האוייבים לא היו רק מבחוץ אלא כם מבפנים ימה שטוב בגאולה ובמשיח זה שלא יהיו יותר אוייבים טבעיים לעם היהודי לא מבוץ ולא מבפנים ולבפנים אני כוללת גל מי שבממשלה כמובן

למעלה