שלום לכולם אשמח שתקראו

DOCTOR W H O

Member
מנהל
שלום לכולם אשמח שתקראו

מצטערת שלא הייתי זמינה פה בשבוע האחרון.
עומס מטורף של כל החודשים האחרונים עם החגים, פרוייקט שאני עובדת עליו דרך השיקום שאני מקווה יצליח (בנושא המודעות לאוסידי), חזרה ללימודים, מצב כלכלי לא קל, בן זוג מדהים שפעם ראשונה מופיע בחיי והכל ביחד המון המון דברים שצריך לעשות, אז מצטערת שוב אם לא הייתי זמינה (תמיד מוזמנים לפנות אלי במסרים אם יש משהו דחוף וחשוב שמציק לכם).
ועכשיו אחרי ההקדמה המעיקה הזאת, הינה ההודעה

הפורום הוא מקום בטוח לכולם, לכולם!!
כולם רשאים לפרסם כאוות נפשם מבלי לבקש רשות, בין אם זה תוכן שיווקי או פירסומי או אישי, בתנאי שאין זה דבר אשר יפגע או יטעה את שאר משתתפי הפורום.
לכל אדם יש זכות להתייעץ, לדבר, או סתם לקשקש על כל דבר מה שמציק לו בין אם זה נחשב לדבר נוראי וגדול או חסר משמעות בעיני אחרים.
אתם מוזמנים לפתח סתם דיונים ושאלות, ולדבר על דברים גם שאינם קשורים לנושא הפורום, העיקר שתרגישו כאן בבית.
אך!
אני לא ארשה הודעות פוגעניות, גם אם אתם מרגישים שאתם חייבים להתנגח ראש בראש זה בזה ולומר את המילה האחרונה.
אני לא ארשה שהפורום יהפף לשדה קרב וההודעות הבאות לא רק שימחקו אלא יגרמו לכותב ההודעה להיות מורחק מהפורום.
גם אם אתה אדם אשר במצוקה, ובין אם אתה האדם אשר רוצה להציע את עזרתך, אין זה אומר שמותר לך לדבר בחוסר רגישות/טאקט/לכפות את דעתך/או להטיח עלבונות.
הודעות שכאלו ימחקו מיידית ואם הן יחזרו על עצמם הכותב לצערי יחסם מהפורום.
הפורום הוא מקום ובית בטוח לכולנו וגם עבורי.
בואו ננסה ליצור אווירה אוהבת ותומכת ולא משנה באיזה מצב אנחנו.
אנחנו כאן אחד בשביל השני.

נ.ב- אם אתם מרגישים שחבר פורום אחר מציק/מטריל/פוגע/מטריד אתכם בפרטי, מוזמנים לפנות אלי ישירות ואטפל בעיניין.

שלכם כהנא-DOCTOR W H O

למעלה