עדכון על שנה אחרונה

עדכון על שנה אחרונה

היי
לא הייתי פה זמן מה ויש לי כמה דברים לספר
לקראת סוף שנה שעברה היה נסיון המיני הראשון והשני שלי ויום עצמאות האחרון נסיון שלישי. זה היה עם אקסית מלפני 10 שנים (אני בן 31) שחזרתי לדבר איתה קצת לפני הנסיון.
לא שכבנו אז והיא רצתה להשלים מעגל . כמוני היא לא מנוסה, היא שכבה לפני זה עם עוד בחור אבל לא הרבה פעמים.
למען האמת , היה רע . אם אפילו לשים בצד פדיחות מתחילים שלי . לא הרגשתי שום הנאה מזה , ממש התקשתי לגמור. בכל שלושת הפעמים (פעם שלישית הייתה הכי נוראית , גם קצת פצעתי אותה שם לא בכוונה ) . כל האקט הרגשתי רע פיזית .
זה גרם לי לדאוג . אין לי בעיה לעשות את זה לבד , אני לא גיי (אני כן נמשך לנשים).
מה שכן לא אהבתי איך זה התנהל . לא הייתה רומנטיקה, לא היו נשיקות צרפתיות (היא לא אוהבת), אפילו לא קיבלתי חיבוק או כרבול ,בלי סיבה סתם ככה . אולי זאת הסיבה שלא נהנתי מזה . האופן מילולי , לא הרגשתי כלום , לא פיזי ולא נפשי .

זה כל העניין . אני מרגיש שאני חיי בקרחון ,הייתי רוצה להרגיש קצת חום , חיבוק ספונטני , נשיקה ספונטנית מהצד שלה. לדעתי זה מה שעושה את ההבדל, לא סקס.
יכול להיות שזה רק אני.
רק להסר ספק אלה היו סטוצים. אנחנו לא יוצאים , היא גרה רחוק והיא עסוקה כל הזמן ומחפשת חבר קבוע

יש עוד לספר אבל ... בפעם אחרת

בברכה
סתם איש ידידותי

cancer3009

New member
תודה על השיתוף

הרגשתי שאני מזדהה קצת עם מה שכתבת
\אני זוכר שבחלק מההתנסויות הראשונות שלי הרגשתי בדיוק ככה.. וזה גרם לי קצת לחשוש מזה שאני יותר נהנה מסקס בצורה שבו הכרתי אותו עד אותו יום, או איך שהוא נבנה לי בראש
וזה גם לא עזר שההתנסויות הראשונות היו עם בנות שלא לגמרי נמשכתי אליהן ב100 אחוז, אלא יותר סוג של התפשרות
&nbsp
אבל אני יכול גם להגיד לך שזה השתפר עם הזמן, כשהייתי עם מישהי שבאמת הייתה בעניין שלי זה הרגיש הרבה יותר מהנה

LonelyCow

New member
ההתחלה תמיד מדשדשת, אנחנו לא חיים בסרט

ההתחלה מלווה בלחץ טבעי וזה באמת לא כיף. קשה ליהנות כשלחוצים וקשה גם פיזיולוגית (לשני הצדדים). אני לא מתפלא שזאת החוויה שלך, וסביר להניח שאם תשאל חברים כנים, הם יספרו לך שגם החוויות ההתחלתיות שלהם היו "לא משהו".
לגבי החוסר ברומנטיקה, זה לגמרי מוריד. תוסיף את זה למשוואה וקיבלת מה שקיבלת. אל תסיק מזה לגבי חוויות בהמשך. זה ישתפר

למעלה