זה נושא שמקשה עליי כבר תקופה

purple19

New member
זה נושא שמקשה עליי כבר תקופה

אני בת 25 ולפני שנה הכרתי בחור שקרוב להיות מושלם : נראה מעולה, טיפוס מגניב וזורם, חכם, חוש הומור, רגיש ומלא בטחון עצמי.
בדייט הראשון כל השיחה הייתה סביב הלימודים, חוויות וטיולים שלו בעולם ויצאתי הבנאדם הכי משעמם בעולם כשהדבר היחיד שצברתי בחיים הוא ניסיון בעבודה אדמיניסטרטיבית (כמה עלוב!).
עם כמה שהוא היה "מציאה" , לא הייתי יכולה להיות ליד אדם כזה בלי שהדימוי העצמי שלי יהיה ברצפה, אז חתכתי.

cancer3009

New member
היי

הגבת לשרושר קיים, כך שלא ממש ראו את ההודעה שלך. הפרדתי את ההודעה שלך לשרשור חדש.
&nbsp
אני לא חושב שזאת הייתה סיבה מספיק טובה לחתוך את הקשר, היית יכולה להסתכל על זה אחרת, שאפילו שהוא כביכול הרבה יותר מוצלח ממך - הוא מעונין בך. וזה אומר משהו עלייך.
&nbsp
את ממש לא בן אדם משעמם, אין דברכשה לדעתי. לכל אדם יש חוויות ייחודיות משלו שהופכות אותו לשונה ומיוחד. אין שני אנשים שיחוו את אותם הדברים בדיוק.
&nbsp
ואם את חושבת שהחיים שלך לא מספיק מעניינים, אז זה לגמרי בשליטתך, תצאי, תכירי, תרחיבי אופקים, תירשמי לחוגים, תטוסי לחופשות.. מה עוצר אותך?

purple19

New member
היי :)

האמת שזו הייתה תגובה לבחור שדיבר על חוסר ניסיון וחוויות בחיים.

בכל מקרה, לא יודעת אם אני משעממת, אבל זה כן מה שאני משדרת וכשהייתי איתו הייתי מרגישה חוסר בטחון מטורף.
גם באופי שלי אני יותר אוהבת ונמשכת לאנשים עם 'שריטות' ולא כאלה שמושלמים בכל היבט, אז לא כאב לי כ"כ שסיימתי את הקשר.

היום אני כבר כן פותחת את עצמי ליותר מסגרות ולא ולא מחשבת כל מהלך מיליון פעם, רק חבל לי שעשיתי ת זה יחסית מאוחר

mr lonley2

New member
היי

תסתכלי על הכוס המלאה שכן הבנת שצריך לעשות שינוי והתחלת לעשות אותו לא נשארת כמו שהיית ( איך אומרים עדיף מאוחר מאשר אף פעם :)) .
חוץ מזה את צעירה ( 25 זה גיל צעיר ) אז העתיד לפניך .

LiaTuSh18

New member
גם אני חושבת על זה לא מעט..

אפילו עם חברות בנות לא רק בקטע זוגי.. תמיד נראה לי שכולם יותר מעניינים ממני ו"ראו עולם" יותר ממני וזה גורם לתחושת נחיתות וכאילו "מה ימצאו בי"

Berethor

New member
ואיך אם הם "ראו עולם" רלוונטי לזוגיות? איזה השפעה יש לטיולים

על הסיכויים של קשר להיות טוב או רע? אלו לא נושאים אשר קשורים ישירות לנושא זוגי או/ו מיני.

RaikaRakka

New member
same

מבחינת התחושה שאני בן 25 עם רמת נסיון חיים וחוויות של תיכוניסט, מקסימום.

Berethor

New member
בדרך כלל שמישהו עושה רושם של "כמעט מושלם" אז יש קאץ' איפושהו

יש עיקרון שנקרא "too good to be true", ובן כמה היה "מר מושלם"? ולמה הוא עדיין לבד אם הוא כזה "מושלם"? אז לכאורה חתכת בלי סיבה טובה, אבל יכול להיות שזה היה לטובה.

[URL]http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/TooGoodToBeTrue[/URL]

purple19

New member
ברור שהוא לא באמת מושלם

ושיש הרבה מעבר לאיך דברים נראים מבחוץ, אבל מבחינת רושם ראשוני ואיך שאדם משדר את עצמו לסביבה - הוא היה "מושלם".
ברור שאם הייתי ממשיכה עם הקשר, אז הייתי רואה עוד רבדים של האישיות שלו ושלא הכל היה ורוד כמו שזה נראה בהתחלה..

למעלה