חסרת נסיון נזוגי

crema10

New member
חסרת נסיון נזוגי

אני בת 31 הכרתי מישהו בן 38 בפייסבוק דרך חברים משותפים.
הבחור נראה טוב
מהפייסבוק עברנו לווטסאפ..
הוא עשה עליי רושם יוצא דופן לטובה.
אני באתי בגישה אנטי להכיר עקב פגיעות העבר מגברים.
למרות הכל הוא קרקר סביבי.
רשם "מתוקה שלי" וכל מיני הודעות שחיממו לי את הלב.
נתם לי יחס של נסיך ממש שלא קיבלתי מאף גבר.
מלבד ההודעות הללביות קיבלתי עליו רושם שהוא גבר חכם, בעל נסיון בחיים רב וביטחון עצמי.
גם חברה שלי שסיפרתי עליו הצדיקה אותי. אמרה לי לשמור עליו טוב טוב גם אם זה בתור ידידים.
למרות הרושם המושלם שקיבלתי עליו, התחילו לצאת גם החסרונות.
הוא סיפר לי שיש לו טעם טוב בנשים חיצונית ופנימית.
שהוא מחפש אישה אינטלגנטית (אני ממש לא כזאתי מודעת לעצמי) , שמאוד מאוד חשוב לו ההופעה החיצונית באישה .
הוא טוכן שמחפש אישה עם טעם טוב בלבוש.
אנחנו כבר בקשר למעלה משבועיים וככל שהזמן עובר בהתכתבויות יהיה לי יותר רגשי נחיתות.
הוא מחפש מישהי שמתלבשת קצת חשוף, עם שמלה או חצאית , שזה יפה ונשי.
ביקש ממני לפתוח מצלמה בשידור חיי כדי לראות איך אני נראית ומה סגנון הלבוש שלי.
סיבת הפנייה שלו הייתה שאהב אצלי כמה תמונות בפייס שבהם התגנדרתי במיוחד כן אבל רק בשביל התמונות..
בד"כ סגנון הלבוש שלי פשוט ואני גם קצת מוזנחת.
לדעתי הוא מחפש את הנשים עם הופעה מרשימה ביותר.
למרות הרצון הטוב שלי להשתפר חיצונית הפער בין הרצונות שלנו גדול.
אני אשכרה מרגישה שאני צריכה לצאת מגדרי רק כדי לרצות אותו.
חוץ מזה הוא טוען שהשמנתי בתמוות בין איך שהייתי פעם להיום. אכן עליתי 20 קילו ומעלה.

מה שהכי מפריע לי אצלו שלאט לאט ההתכתבויות ביננו עברו לתכנים מינים מהצד שלו.
הצעתי לו שנעשה ישיבה שהוא יביא חבר ואני יביא חברה (סיפר שגר לבד ) . הוא התנגד ובהמשך הבנתי שבעצם הוא מעוניין לשכב איתי.
הוא טוכן שאין שום דבר פסול אם האישה זורמת ושאני יפסיק עם ההגדרות של "זונה".
סיפר שהיו לו קשרים שהתחילו מסטוץ ונמשכו לשנה .
שבניגוד אלי שאין לי נסיון במערכות יחסים היו לי זוגיות של 3 שנים ואפילו התחתן והתגרש.
היו לו גם מערכות יחסים של קשר מיני קבוע.
שהכל תלוי בכימיה בין הזוג ובהתאמה ושאם לא הייתה לי מערכת יחסים וגברים היו בורחים למחרת סימן שאני הייתי גרועה בסקס.
התחיל ממש לפתוח דיון בסקס התקשר רק בשביל לדבר על הנושא.
אמר שאם אני לא ירד לגבר הוא לא ישאר איתי!!

מהרגע הזה חברה שלי ששמעה עליו קיבלה עליו סיבוב שהוא סתם עף על עצמו , שהוא סטוציונר ושאני יחתוך.

הוא סיפר שמאוד רוצה זוגיות אך 4 שנים מאז הגירושים לא נתפס שוב. היו לו פה ושם קשרים שהוא מחפש אישה יציבה.
לי אמר שאני לא כזאתי בכלל פעם אנימתוקה ופעם מצפרצת עליו בכך שאומרת לו שהוא לא רציני וסטוציונר ושאיתי צריך הרבה סבלנות.
שאני מזכירה לו את האקסית. סיבת הגירושים הייתה שהשתלטה עליו בשיחות ואז הוא אחרי 5 חודשים התגרש.

אמרתי לו שמשעצם לי בבית. הוא אומר שגם הוא בבית ולא משעמם לו. כשהייתה לו חברה הייה איתה מול הטלויזיה.
בהתחלה כן אמר שאם נתאים זה יתפתח לזוגיותץ ואז אמר שלי הוא לא מבטיח כלום כי אני רגישה וכל דבר נפגעת.

לי לא מתאים חבר שנהיה כל היום בבית נשכב ווננראה טלויזיה.
היה לי קשר כזה שאני חתכתי..
אני להיפך מחפשת מישהו שיוציא אותי מהבית לטיולים.
גם אני טיפוס ביתי אבל לא כל הזמן.
לפעמים הבית מביא לדיכאון.
סיפרתי לו אצ זה וממש רבנו על זה בלי שנפגשנו.

הייתי רוצה שגבר יוציא אותי לבית קפה , לסרט.
לי הוא נתן להבין שאם ניפגש נשכב עקב כל ההודעות המיניות שרשם.
לי אין כסף שאם ניצא לדייט לשלם על עצמי עד שתיכנס המשכורת.
ךכן לא יפה מצידי לבנות עליו לשלם. גם אם זה מה שאני מצפה..
ועדיין זה עצוב
אם ככה יתחיל הקשר ברגל שמאל ככה ימשיך..
ואני מאוד חשוב לי שגבר יחזר כמו שהוא חיזר בהתחלה.
אני נמשת לביטחון עצמי ולכריזמה שלו.
רוצה להשתנות כי זה בדיוק מה שאני הייתי רותה להיות כזאת.
זה מה שמשאיר אותי להתכתב איתו ואף להיפגש בידיעה שאחרי זה אני יצטער על זה ואבכה ים של דמעות.

גם לא מסתדר לי בראש איך הוא מחפש מישהי שסגנון הלבוש שלה חושפני. ככה הוא רוצה שבת הזוג שלו תסתובב כשגברים נועצים בה מבטים ומתחילים איתה..?
כנראה שהוא לא רציני

כשאני מעלה את הנושא הרגיש הוא טוען שאני לא יציבה.
פעם אומרתץ שהוא נסיך וששמחה שהכרתי אותו ופעם מגדירה אותו כלא רציני.

עוד משהו שמפריע לי שבהתחלה ממש היה קשה להותיא ממני סמייל של נשיקה בווטסאפ , הוא ממש חינך אותי להיפתח אליו..
ועכשיו כשאני יותר משוחררת הוא בקושי מתייחס אליי בווטסאפ.
זה באמת גורם לי להיות לא יציבה במחשבות.
לחשוב שהוא נסיך ובו זמנית לחשוב שכנראה שאני לא מספיק חשובה אחרת היה מתייחס ואף מציע להיפגש!!!!

שבוע שעבר הציע להיפגש ביום שישי שיבוא לאסוף אותי "שנדבר" בבית.
אני רציתי שחברה תצטרף והיה סביב זה בלאגן.
הוא אומר מה היא תחזיק לנו נר ואולי היא רוצה גם אותי או רוצה שנעשה שלישייה וצחק.
אני כן רגילה לישיבות של 2 בנים 2 בנות אולם הוא טוען שזה לבני 20 או 50
מצד אחד הוא מקובע
מצד שני אני רואה וסעפר שטס לפחות פעם בשנה והיה בתאילנד חצי שנה.
רואה שגם יצא לל מיני מקומות עם חברים משותפים.
יש אחת אני מכירה באופן אישי ומפדת שתרוץ שמועה אם הקשר ביננו יהיה קליל ובלתי רציני.
היא מבקרת בעבודה שלי לפעמים ומפחדת מריכוליות.

לא יודעת למה אבל הוא חשוב לי
הוא כבש אותי והייתי רוצה שגבר כמוההה יעלה אותי למעלה וגם אני יהיה עם ביטחוןץ הוא חכם ומבין ענין בחיים בעוד שאני תמימה.
הוא קרא אותי נורא מהר את האןפי בזמן קצר ורק בהתכתבויות.

איך אפשר לגרום לקשר להיות רציני..?
לי באפן אישי יש פחדים ומזה שנתיים וחצי לא יצאתי עם אף אחד.
אני מפחדת להיפגע..

Berethor

New member
זה לא יעבוד, הוא מחפש רק מין ואת מחפשת הרבה יציאות וחיזורים

ואני לא חושב שתצליחו להגיע לעמק שווה, ככה שזה חסר סיכוי, לא במקרה שכבר יצא לכם לריב על זה, וזה עוד לבלי שנפגשתם. לקרקורים שלו אין הרבה משמעות בסופו של יום, משום שעתידו וטובו של קשר תלוי בהתאמה ונאמנות, ובקשר שלכם לא יהיה לא את זה ולא את זה. הוא מנסה לבלבל במוח שרק התאמה מינית חשובה, אבל לא זאת נקודת המחלוקת העיקרית בניכם, גם אם זה נראה ככה בהתחלה מההודעה שלך, ולכן אני גם לא בטוח עד כמה השאלה הזאת קשורה לנושא של חוסר ניסיון, מה גם שאמרת שכבר היית בקשר דומה, ואת כבר מניסיון את יודעת שזה לא יעבוד, ושאת רק תיפגעי מגבר כזה, מה שלמדת בדרך הקשה. זה מספיק ברור שכל מה שהוא מחפש זה גוף אטרקטיבי וסקס( לרוב מזדמן), קשרים שלו יכולים להימשך עד לשנה, וזה 'במקרה הטוב' ובמקרה 'הפחות טוב'( והיותר נפוץ) הוא עוזב את הבחורה ישר אחרי שהוא קיבל את מה שהוא רצה, והוא כבר התגרש( סביר להניח שבגידות באשתו לשעבר היו חלק מזה), מה גורם לך להאמין שאיתך זה יהיה אחרת? האופטימיות הנשית לא מספיקה להפתיע אותי. הוא רוצה לתת לך תקווה לכך שמסטוץ איתו יכול לצאת יותר, אבל זאת תקוות שווא. ההתאמה היחידה שאולי חשובה לו זאת 'התאמה מינית', ואפילו זה לא מחזיק אותו לזמן רב עם הבחורה, משום שהוא משתמש בא וזורק, בטווח של לילה אחד עד שנה ואם זה סוג הגברים שאת נמשכת עליהם, לא פלא שיצא לך ליצא לך להיפגע הרבה, הוא אפילו נתן לך רמיזות לשלישייה, עוד עדות לאופי הלא מונוגמי שלו. הוא טוען שכל הגברים מצפים לכך שהאישה תירד להם, דבר שהוא כמובן לא נכון, זה שקר/סילוף נוסף שלו שמעיד על כך שהוא לא אמין, וכל מה שאת יכולה ללמוד מהאמירה הזאת שלו זה שהוא לא אמין, וזה שהוא לא מוכן להתפשר על מין אוראלי, ואם את לחלוטין לא בעניין אז את כבר יכולה לדעת מראש שאין בניכם התאמה מינית. הוא מפיל את כל האשמה על כך שקשרים לא מצליחים על נשים, אבל זה מספיק ברור שחלק גדול מהבעיה היא בו, גם כן 'נסיך'. אז הוא נראה טוב ויודע לסובב נשים( במיוחד נשים תמימות/נשים אופטימיות מדי) על האצבע הקטנה, בעזרת כריזמה ובלבולי מוח, וכל זה בסך הכל עוזר לו להיות רודף שמלות אפקטיבי יותר. יש לציין שנוכלים רבים יודעים לומר מילים יפות/להתחנף, ולכן אני נוטה להיות יותר חשדן כלפי אנשים "נחמדים" מדי. זה שהוא מחפש 'אישה אינטליגנטית' זה לא משהו שאני מאמין לו, אישה אינטליגנטית הרבה יותר קשה לנצל. אני יכול להגיד לך, שאפילו בתור גבר, יצא לי לדחות כמה נשים בעייתיות, אפילו אם הן היו מושכות, משיכה זה לא הכל, אנשים חכמים צריכים לדעת לעמוד בפני פיתויים. זה גם נכון שגברים נוטים להיות יותר מיניים מנשים, אבל גם בקנה מידה גברי, הגבר הזה עושה רושם מאוד סוטה, ומישהי שמגדירה את עצמה כחסרת ניסיון ותמימה נמצאת בסיכון הרבה יותר גבוה עם אחד כזה. בעיקרון לשנות לבוש ומשקל זה משהו שהוא בעל סיכוי הרבה יותר גבוה להצלחה מאשר לשנות אנשים סטוצרים לאנשים רציניים. אבל בסופו של יום כל הדיבורים המיניים בניכם, כמו גם בקרקורים שלו, הם חסרי משמעות, משום שכפי שציינתי חוסר ההתאמה הכי גדולה בניכם היא על נושא אחר. הוא צריך מקשר עם בחורה רק דבר אחד, ולך יש דרישות איך לומר שהן הרבה מעל לצרכים בסיסיים, אפילו אם את לא שמה לב לכך וחושבת שהדרישות שלך הן פשוטות, זה משהו שלא הרבה גברים רוצים או יכולים לעמוד בו, ולגבר שמחפש רק מין ובמינימום השקעה, על אחת כמה וכמה שאין עניין לעמוד בדרישות שלך. במלא תוחלת החיים של הקשרים שלו היא מאוד קצרה, בין לילה אחד לשנה, בדרך כלל רק רק לילה אחד, אז תוסיפי לזה גם תדרישות שלך, ואת יכולה להעריך כמה זמן קשר בניכם צפוי להחזיק מעמד, ולכן אני לא רואה עתיד לקשר שלך איתו, לטווח ארוך, ולא משנה כמה הוא כבש אותך או כמה תמונות חושפניות תשלחי לו, זה עדיין לא יעזור. סביר להניח שגם הוא מבין את זה, והוא לא בונה על יותר מסטוץ, מה שמבחינתו שווה את זה, אבל לא נראה שזה שווה את זה מבחינתך.

crema10

New member
זה באמת לא עובד..

אפשר הסבר בבקשה למה הכוונה יש לי דרישות מעל לצרכים הבסיסיים.?
לא ממש פירטטתי לעומק מהם הדרישות שלי שהגעת למסקנה הזו.
יש מצב שזה נכון..
גם חברה הקרובה שלי חושבת ככה
גם שרק הכרנו ועברנו להתכתבויות. הוא נתן לי להרגיש פתוחה לשפוך את הלב ואמר שאני יותר מידידה שלו שאני חברה הכי טובה שלו!
היא אמרה שזה שגבר אומר לפתוח את הלב זה אומר שאפשר להתייעץ והכל בגבול הטעם הטוב..אבל אף גבר לא יאהב את זה שאני נשענת עליו נפשית, שאף גבר לא יאהב את זה גם לא בזוגיות עצמה!!
אחרי כמה התכתבויות הוא גם רשם לי שלא יכול לראות אותנו בזוגיות אלא כחברים טובים. חברה שלי אמרה לי שזה בגלל שאני בן אדם קוטר שלילי שכל היום רק מקטרת על החיים.
באנת שבהתחלה עשה עליי רושם הכי מקסים שיש.

מה שאני מחפשת בגבר זה כן זאת הנשענת הזאת.
שאוכל לפתוח את הלב, לדבר פתוח ושלא רק יקשיב ויגיד כמו הבחור שפעם יצאתי איתו חודשיים "יהיה בסדר " או "לא נורא שטויות " או יעבור.
מחפשת מישהו כמו חברה הקרובה שלי שיהיה עם ביטחון עצמי , בן אדם פתוח , אופטימי , עם נסיון וידע בחיים. רוצה בזכות להשתנות, לצמוח להפוך מבן אדם שלילי שאני לבן אדם חברותי יותר בזכותו עם ביטחון שאני יקבל מהקשר עצמו שיהיה כמובן רציני , שהוא ידע לכוון ותמוך בי.
כמובן מהפשת חוץ מהתמיכה הנפשית גם יציאות.
אני טיפוס שכל חיי הייתי ל חברות חוץ מ-1 שהיום בקושי נפגשות .
גם שנפגשות עדיין יש הרגשה של מחסור. לפעמם בא לי לצאת לפאב ואיתי היא לא רוצה לבד כי אני משעממת כדבריה וטענה שהולכים לשם כמה אנשים .
אז אני מחפשת בן זוג שניצא לפחות פעם בחודש לאנשהו.
שאני ירגיש פורחת בקשר ולא מסתגר שוב בבית עם תוספת של סקס.
ולא זה לא מה שאני מחפשת בקשר. אם זה היה תלוי רק בי הייתי מושכת את זה עד שהיינו זוג.

אנחנו בקשר 3 שבועות ועוד לא נפגשנו.
התחלנו את הקשר ברגל ימין עםן הרבה פרפרים בבטן מצידי.
ופתאום היה קרה פיצוץ.
כבר שבוע שעבר ביום שבת הרגשתי שאנינו מתרחקים.
הוא אמר שאני מאוד רגישה שזה אומר שנתווכח הרבה ואיפה שיש הרבה ויכוחים הוטא נעלם וזה בדיוק מה שהוא עשה לי על הבוקר..

הוא טען לגבי הסקס שגבר לא נשאר עם בחורה שרק שוכבת ולא עושה כלום, שזה קשור לכמה שהיא מתמסרת ומפנקת את הגבר.
לדעתי אפשר להיות גם יזיזים טובים כי אמל גברים לא חייב להיות רגש כלפי הבחורה. אז הוא נשארר איתה מטעמי נוחות..
הוא טוען שגבר ישאר עם בחורה בק'שר לכמה היא מפםנקת אותו ולא מתי הם שוכבים פעם ראשונה.

הוא כל הקשר ביננו אמר כמה הוא שונא מריבות ואיתי הוא כל הזמן רב.
הוא רושם שמדבר על כל הנושאים כדי לראות אם בחורה מתאימה לו.
שאם טוב לו הוא ממשיך.
הןא טוען שכככה אצל כל הגברים ולא רק איתו. אם אני לא מפנקת את הגבר ומתמסרת לו מכל הלב הוא לא ישאר

רשמתי לו שאני רוצה לצאת למודון או פאב לפעמים . הוא רשם שהוא לא אוהב מועדונים ושאני ילדה . קשה איתי.
פעם הוא היה יחצן לפני שנים והיום לא מעשן לא שותה אז אין לו מה לחפש שם.
הוא רשם שבסוף יאבד את הסבלנות כלפיי .
הוא סיפר לי הרי שהוא טיפוס ביתי כזה ושמקסימום רואה טלויזיה עם חברה שלו כשיש לו.
רשמתי לו חוץ מלשבת בסלון ולזיין את השותפה שלו לסקס מה הוא עוד אוהב לעשות איתה.
הוא רשם שנתפנק ושהכל יהיה לי טוב ולא רק בסקס..
ושאם אני יגמור והחיוך בעבודה לא ירד..הכל מכוון לסקס וזה מרתיע..
שאם אני רוצה להיות שמחה ומסופקת בייים אני צריכה לגמור בסקס.
הוא רשם איתי צריעך רבה סבלנות שהוא יצטרך ללמד אותי הכל כמו ילדה.

סיפרתי לו על הקשר של חודשיים שהיה לי חתכתי כי כל הקשר היה שם בבית ורציתי לצאת להתאורר. הוא רשם להיפתח זה לא לצאת לפאבים וכאלה.
רשם שאני מלחיצה אותו ואם ככה אני מרגישה אין טעם שנמשיך בקשר.
זה היה שיחהב לפני שבוע בשבת.
רשמתי כנראה שלא יהיה בינננו ואני רוצה להיות עם מישהו בלי לחץ ואיחלתי כביכול הצלחה עם היזיזות. הוא התעלם.
ואז הייתי משועממת בבית כמו היום ורשמתי לזה אני מתכוונת שאני רוצה להתאורר ושאיזה חיים אלה בלי משמעות.
הוטא רשם שקשה לו עם זה שאני לא יציבה .
הוא טוען יציבות זה אחת שאומרת משהו ולא אחרי שעה אומרת משהנו אחר.
אמר חוסר היציבות הוא לא בנוי לזה.
ושאני פודעת בו שאומרת שהוטא מחפש יזיות ושאני חושבת שלילי.
פעם אומרת עליו נסיך פעם אומר מחפס רק יזיזות.
שם היה ריב כסאח
הוא אומר שאני מתייגת אותו בססמאות ושאני מבקשת סליחה ושוב למחרת אדבר ככהץ
חוסר היציבות מרחיק אותו ממני וגורם למריבות
אמר שאם רואה שהדברים לא משתנים הוא לא נשאר שם..
הצעצתי לו אפילו שניפגש בשבת שעברה אחרי ריב והוא רשם שרוצה להיות לבד אחרי השיחה שלנו.
אמר שאני כמו גלים פעם סוערת ופעם רגועה.
הוא רוצה לבדוק כמה סבלנות יהיה לו איתיי ושלא יגיע עם הבטחות שאני בשנייה יכולה להיפגע.
דיברנו על עבודה שלי ושאני שם 3 שנים והוא התפלא איך בעבודה אני יציבה ובזוגיות לא משדרת רצינות.
מה הקשר בין עבודה לזוגיות.
אומר שאי אפשר לנהל איתי שיחה בוגרת ישר אני נפגעצ מכל דבר קטן שבעיניו זה לא בוגר. מה לעשות אני רגישה ואני לא יציבה בזוגיות כי אני נופלת על בחורים שמחפשים מממני רק זיון.
אומר אני לא יציבה כי אין לי ביטחון ואני לא מאמינה בעצמי ושאם אני יאמין בעצמני הכל יבוא.
ואני אומרת אפילו פסיכולוגים לא הצליחו לעזור אז איך אני יעזור לעצמי..?
כל הזמן רושם אישה צריכה לדעת להתלבש ועם זה קצת חשוף ונשי בסדר גמור.

הפיצוץ קרה ב10 וחצי בבוקר
נעלמתי לו אתמול מהצהריים ודווקה שלח לי כמה הודעות כי הלכתי לישון.
רשמתי לו שמשעמם. הוא רשם שהוא רגיל ככה מחשב , טלויזיה , טלפון עד שנגמרת השבת..
רשמתי לו שגם אני רגילה אבל תמיד חולמת לצאת..
הוא רשם לומד להנות ממה שיש ותהיה מאושר ממה שעש לך..
רשמתי שאם אני יותר מדי סגורה בבית מגיע רגע של עצב. שהחיים מתבזבזים ואני מזדקנת בלי שנהנתי בחיים..
הוא בעצמו נהנה טס לשנה לתאילנ והיו פעמים שטס פעמיים לאנשהו.
הוא לא עומד בנעליים שלי שכל החיים אני עבודה בית וההיפך.
בשלב הזה הוא התחיל להתעצבן..
לא מסתכלים עך הגיל ושהדשא של השכן תמיד ירוק יותר
וציין שזה מה שמעצבן אותו אצלי שאני נורא שלילית ומסתכלת על החיים בצורה גרועה!
רשמתי לו אתה צודק ושאני ישתנה לטובה (איתו בקשר)
הוא רושם שאני כל הזמן רושמת לו "אתה צודק , אני ישתנהה"
ומצד שני ממשיכה בשלי .
הוא רושם שלומדים להנות מדברים אחרים (מה סקס כאילו..לזה הוא חותר.??)
רשם לי את רואה למה לא בא לו לדבר איתי לפעמים בגלל שאני שלילית.
כל הזמן מסתכלת מה אנשים מדברים ועושים וחלומות שלי ושאני מדברת שטויות.
אומר אל תגידי תשתני פשוט תעשי את זה!!
שאני מהבוטקר מעצבנת אותו.
לא הבנתי על מה התנפל עליי
שאלתי מה זה להנות ממה שיש..?
הוא רושם חבר אמיתי אומר את האמת. שאני יעזוב ושאני לא מוכנה לקבל את הכנות שלו ואז רשם שלום!
הוא רשם את לא משנה דברים ממשיכה בשלך..בעוד שרציתי שסקשר עצמו זה יקרה בתהליכים.
פה כאילו הוא מציב לי תנאי להשתנות אם אני רוצה להיות איתו בקשר.
בעוד שבגישה שלחי נאומרת שינוי תוך כדי הקשר בזמן התמיכה שלו..
הוא ציין שהוא בן אדם חיובי וקשה לו לשמוע שלילי כל היום..אמר סתכלי כל השיחות שאת שלילית ואני עונה לך בחיובי.. ואיתי לא קורה כלום שום דבר לא בכח ושאני יעשה טובה עכשיו אשחרר קצת..
ואז נעלמו עקבותיו
שלחתי לו כמה הודעות היה מחובר בפייסבוק וכלום..
הבחור שם עליו פס

שמחתי להכיר אותו במטרה לתצצוח מהקשר והוא דחה אותי
אפילו רק דבר 1 הוא לא מחפש ממנייייי
מרגישה רעע
כנראה שאנחנו אז לא מתאימיפ
לי מאוד חשובבב שהגבר יתמוך ביי
קשה לי לבד לעשות שינויי
פסיכולוגים לא עזרו חשבתי איתו קצת אשתנה..
אלא שהוא לא מוכן לקבל אותי

Berethor

New member
הרצונות שלך די סותרים, גבר עם ביטחון הוא גבר שעומד על שלו

טוב אני ינסה להסביר לך, למרות כל התסבוכת בהודעה שלך וברצונות שלך, אז נראה שאחרי הכל הוא לא רק גבר עם לשון חלקה שמחפש רק סקס, הוא גם גבר דומננטי שיודע לעמוד על שלו, וזה היה די מרשים. את מצפה ממנו שהוא ישלם עליך ביציאות, אבל גם כל הצומי שהוא נתן לך הוא לא בחינם, ולכן מבחינתו להמשיך בשיחות איתך מבלי שיוצא לו מזה סיפוק מיני זה לא שווה, הוא הבהיר לך בצורה די חד משמעית שהוא לא מוכן להישאר עם אישה שלא מתמסרת ומפנקת אותו. זה היה ניסיון יפה אבל את לא יכולה עליו במאבקי כוח, ניסית ללכת איתו ראש בראש, ולהראות לו כמה ביטחון יש לך, אבל ככה זה שמדובר בגבר עם הרבה ביטחון וגבר שיש לו הרבה אלטרנטיבות( עם נשים אחרות). זה יכול להיגמר רק בשתי צורות, או בזה שהוא ידחה אותך או בכך שאת תעני לדרישות המיניות שלו, גם בנוגע ללבוש חושפני וגם בנוגע לאקטים מיניים, שבניהם יש גם תדרישה לרדת לו וגם הדרישה שלא רק תשכבי על הגב ולא תעשי כלום, ושבאופן כללי תתמסרי לו ותפנקי אותו כמה שיותר ואולי בתמורה לזה הוא היה אומר לך כמה מחמאות, בהתאם לכמה פינקת אותו מינית. את מפחדת שתרוץ שמועה אם הקשר ביננו יהיה קליל ובלתי רציני ועדיין זה משהו שכמעט קרה. שמתי לב שבין השורות רשמת שהצעתי לו אפילו שניפגש בשבת אחרי ריב ואפילו לזה הוא סירב, ולפי הצורה שהוא סירב אני מבין שהצעת לו להיפגש בביתו, למרות שהוא נתן לך להבין שאם תיפגשו איתו בבית יהיה שם סקס, ללא כל התחייבות מצידו, לא מבחינת סטטוס זוגי ולא מבחינת יציאות. זה הרגע שהוא באמת כבש אותך, ואז וויתר על הכיבוש, משום שאחרי הריבים איתך והשליליות שלך הוא איבד את העניין המיני בך ועל כך איבד בך עניין לחלוטין, כן אפילו רק דבר אחד הוא לא רוצה ממך יותר, ואת מרגישה יותר רע מזה, ומזה שהוא לא מוכן לקבל אותך.

הוא לא היה מוכן לחזר אחריך יותר מבלי לקבל פינוק מיני בתמורה, נראה שזאת העסקה שהוא הציע לך. לא בטוח אם המחמאות שלו היו אמיתיות או רק כדי שתתמסרי עליו אבל לא נראה שזה כל כך משנה לך. זה מקרה קלאסי של צומי בתמורה למין. לך יותר חשוב הצומי, לו יותר חשוב המין. אבל את מנסה להכניס גם עניין של יציאות/עניין כספי למשוואה והוא לא מעוניין בזה. אפילו רצינות/מונוגמיה יהיה לך קשה להשיג ממנו, אז יציאות? זה משהו שהוא לא מעוניין בו. בכל מקרה יש בך הרבה רצונות סותרים וחוסר החלטיות, מצד אחד את רוצה להשתנות מצד שני את רוצה שיקבל אותך כמו שאת, מצד אחד את חושבת שקשר איתו לא מספיק טוב לך מה שיש לו להציע לך, מצד שני את בוכה על כך שהוא ניתק תקשר. קחי בחשבון, שבמאבקי כוח בין גבר לאישה, הגבר צפוי לנצח, במיוחד אם מדובר בגבר גברי, גברים ידועים בתור המין החזק לא סתם ככה. חברה שלך אומרת שאף גבר לא יאהב את זה שאת נשענת עליו נפשית, ואני יוסיף שעוד פחות גברים יאהבו את זה שאת הולכת איתם ראש בראש, גברים נוטים להעדיף אישה נשית. אולי גבר עם אופי יותר כנוע היה לך סיכוי להכתיב תנאים, אבל לא עם גבר גברי, מה גם שהוא אמר שהוא לא מוכן שאישה תשלוט עליו, ולטענתו זאת גם הסיבה שהוא התגרש מאשתו לשעבר. לדעתי זה בסדר שרשמת את מה שאת באמת חושבת על מה שהוא מציע לך, גם אם זה בעיקר דברים שליליים, אבל היו בניכם הלכת איתו הרבה ראש בראש, ואחר כך הפריע לך שהוא איבד עניין לחלוטין, אבל מה ציפית שיקרה? שהוא יתקפל? גבר עם כל כך הרבה ביטחון וניסיון לא הולך להתקפל.

את חושבת שזוגיות זה פתרון קסם לכל הבעיות שלך, אבל זה לרוב לא ככה במציאות, זה ככה בעיקר בסרטים הוליוודים, הוא מצידו כל הזמן טוען שמין זה פתרון קסם לכל הבעיות, וגם זה לא נכון, במיוחד במקרה שלך, משום שעושה רושם שאת מאוד שלילית גם בנושא המיני, וכנראה שבסוף הוא הגיע למסקנה שהסיכוי שתצליחי להנות מדברים מיניים הוא נמוך, וכנראה שזה לא משהו שמתאים לו, משום שיש לו דרישות וציפיות די גבוהות בנושא המיני. את מתלוננת על כך שאת נופלת רק על גברים שמחפשים ממך רק זיון, ומצד שני שהכרת גבר נוסף שדי בפרוש מחפש רק סקס, ואפילו לא מוכן להבטיח שהוא לא יברח למחרת אם האישה לא התמסרה ופינקה אותו מספיק מבחינה מינית, את המשכת להיות מעוניינת בו, ובסוף גם הצעת לו להיפגש בשבת, נראה שאת נשמכת לבאד בויז, ולביטחון שלהם. בכל מקרה אני לא חושב שהיה כאן הפסד גדול, שהרי הוא רמז בצורה די מפורשת לכך שאם לא תתמסרי ותפנקי אותו מספיק, או במילים אחרות תהיי גרועה בסקס, אז הוא יברח למחרת, אם כי הוא גם רשם שאיתך צריך הרבה סבלנות ושהוא יצטרך ללמד אותך הכל כמו ילדה, אז אולי במקרה שלך הוא היה מוכן לתת לך יותר מהזדמנות אחת, לראות אם את משתפרת, לפני שהוא עוזב. בכל מקרה שהוא אמר לך את זה הוא הבהיר לך שוב, שהוא זה שמתכוון להיות דומיננטי ולא את. אני גם מבין שאת מרגישה רע עם זה שאתם לא בקשר יותר, למרות שמדובר בגבר שמחפש רק סקס, גם משום שקיבלת ממנו יחס יותר טוב מכל הגברים שהיית איתם בקשר.

לגבי קשרים עם גברים באופן כללי, את מדברת על כך שהחיים מתבזבזים ושאת מזדקנת בלי שנהנת בחיים, אני לא יגיד לך "יהיה בסדר" על כך, אני רק יגיד לך שבתכלס איזה אלטרנטיבות יש? זה שעזבת גבר שהיית איתו חודשיים רק משום שהוא לא אהב יציאות זה משהו ששיפר את החיים שלך? שעכשיו את משתעממת לבדך? האם זה יותר טוב? האם זה לא עוד יותר מדכא אותך? וככל שהזמן עובר זה עוד יותר קשה למצוא זוגיות. כן יציאות זה לא צרכים בסיסיים, עובדה שיש לא מעט אנשים שלא בקטע של פאבים ומועדונים. הרבה דברים שאת מצפה מגבר זה עניין של מותרות. אז את יכולה לבוא לגבר בטענות על כך שהוא לא משקיע בך הרבה, אבל הוא מצידו יכול להגיד שהוא מעדיף נשים שאינן דורשניות מדי. בכל מקרה אם את מצפה לצאת רק פעם בחודש זה לא כל כך הרבה, ואת תמיד יכולה לנסות להשתמש בתירוץ שאת צריכה שהוא ישמור עליך שם, וגם איך לא חשבת להשתמש בתירוץ של החיצוניות, דבר שהגבר האחרון שהכרת ציין כדבר שמאוד חשוב לו, שהרי אם אתם יוצאים אז יש לך סיבה נוספת להשקיע במראה שלך, ככה זה לא רק בשביל שתראי מספיק מושכת בעיניו אלא גם בשביל 'האירוע'. אם כי מעניין היה בסדר עם היית בלבוש חושפני גם ביציאות, או שהוא היה בסדר עם זה בתמונות ובבית שלו. הוא נראה טוב ויכול לחזר בלי להוציא על האישה כספים, זה מראה את יכולות גבוהות יותר, משום שגם גברים לא אטרקטיבים יכולים לשכנע מישהי להיות איתם בעזרת הוצאת כספים, אם כי במקרה כזה אולי היא איתם רק/בעיקר בגלל כספם. את אומרת שמצד אחד לא יפה מצידך לצפות מגבר לשלם עליך ומצד שני את מצפה לזה. הוא ידע שאין לך כסף לשלם על עצמך ביציאות עד שתיכנס המשכורת? אם כי נראה שהוא לא מעוניין ביציאות אפילו אם היית משלמת על עצמך, אז על אחת כמה וכמה שהוא לא מעוניין ביציאה שבא הוא צריך לשלם כפול.

הרבה גברים כיום לא מעוניינת לשלם על האישה בדייטים, משום שגברים מודעים לעובדה שרוב הנשים כיום הן לא עקרות בית, בניגוד לנשים בעבר, ולכן אין יותר הצדקה למנהג הזה. אם האישה מחפשת שוגר דדי, היא צריכה לנסות להכיר גברים הרבה יותר מבוגרים. חשבת על להציע לו להיפגש בפארק או משהו כזה, בתור פשרת ביניים? וכן זה בטוח יותר להיפגש במקום ציבורי, במיוחד שמדובר בפגישה ראשונה, אם כי סביר להניח שהוא היה מסרב גם לפגישה בפארק, בדומה לאיך שהוא צחק על האפשרות שחברה תלווה אותך, משום שהוא רצה להיות איתך לבד באופן מכוון, אחרת זה היה מפריע לתוכניות שלו לגביך. בכל אופן זה בסדר אם יש לך דרישות לגבי גברים, אבל עדיף שלא תגזימי בהן, וסדר עדיפויות זה גם דבר חשוב, סביר להניח שלא תמצאי גבר שעונה לכל הדרישות שלך, אפילו אם הדרישות שלך לא היו מעבר לצרכים בסיסיים, וגם די חשוב שמה שאת מחפשת אצל גברים לא יהיה סותר. לא פירטת לעומק על כל הדרישות שלך כאן, אבל זה כבר היה מספיק ברור מההודעה הקודמת שלך, ובנוסף זה מבוסס גם על דברים שרשמת בעבר. כמובן שזה שחברה שלך תלווה אותך לבית שלו לא היה דרישה מוגזמת, אבל הדרישות החומריות שלך יכולות להיחשב למוגזמות, וזה שאת מקטרת יותר מדי, ואם משעמם לך את מפילה את כל האשמה על הגבר. במקום להיות שמחה על מה שיש, אז מתלוננת על מה שאין, תמיד מסתכלת על חצי הכוס הריקה. כן יש קשרים שלא שווים הרבה, אבל אני קיבלתי את הרושם שאת נוטה לפרק קשרים גם בלי סיבה מספיק טובה, ובלי אלטרנטיבה יותר טובה, שעומדת בפניך במציאות, ולא בפנטזיה/חלומות. כאשר את מצפה ליותר מדי, את מתאכזבת יותר.

cancer3009

New member
היי

לדעתי את יכולה לנסות לתת לזה צ'אנס ולהיפגש איתו גם אם תחליטי עם עצמך שאין שום סיכוי שיהיה סקס.
את גם יכולה ממש להגיד לו את זה.
אם ירצה להיפגש.. לכי על זה..
אם לא, אז לשיקולך מה לעשות הלאה

gal-or

New member
אני לא מכירה אותך, ולדעתי זה לא ילך.

הוא רוצה יחסי מין. את לא מעוניינת בשלב זה. יחסי מין גם לדעתי זה חלק ממערכת יחסים. אתם לא מכירים.

למעלה