קשה לי כל כך... אין לי למי לפנות...

כן.

זה בגדול.. אבל לא אמרתי שום דבר על זה שאני כועסת על אמא או עליהם בגלל שלא סיפרו לי את הסיבה לגירושין.. הסיבה ידועה לי כמובן.. לפני כולם.

../images/Emo141.gifאני אגיב לכולם בהודעה הזאת

דבר ראשון תודה לכולכם. אתם באמת מקסימים! האומנם פתחתי פצעים שהגלידו (או שחשבתי כך), הוצאתי המון כאב אבל אח"כ הרגשתי קצת הקלה. השורה התחתונה של כולכם כאן זה שהוא לא בגד בי אלא באמא שלי ולכן אסור לי לנתק איתו את הקשר. תראו זה אכן הגיוני אם חושבים על זה. אבל אני לא מרגישה את זה. הראש יודע אבל הלב לא... זה יותר מידי קשה. אולי אני זקוקה ליותר זמן, אני באמת לא יודעת... אני רק יודעת שאני זקוקה להרבה דברים שיקרו.. עצם זה שאני אהיה איתו בקשר יגיד שהתפשרתי. כי הדרישה שלי זה שהוא יתחרט. ואולי הוא באמת מתחרט מבפנים כמו שאמרו כאן. אבל אני לא רואה את זה ואני לא צריכה ללכת לחפש את זה אצלו אלא הוא צריך להראות לי שהוא מתחרט. אפילו במילים. מעולם הוא לא ביקש סליחה מעולם הוא לא הבין שמה שהוא עשה בעצם שגוי. יש הבדל בין סתם להתאהב במישהי לבין להתאהב במישהי כשאתה נשוי!!! ועל זה הוא צריך להתחרט... זה כל כך מסובך כי הוא הרס המון.. בעיקר בגלל שהוא שוב שיקר ושוב בגד...

הדסו^ש

New member
היי מבולבלת ../images/Emo20.gif

נכון כל מה שכתבו לפני - הבגידה היתה באמא שלך ולא בך, אבל מאוד לגיטימי שאת מרגישה נבגדת בעצמך. הרי גם אם אביך לא בגד בך ישירות, הוא כן התנהג בצורה שהובילה בסופו של דבר לפירוק המשפחה, מה שפגע גם בך כמובן. לא בטוח שאת יודעת את כל פרטי הסיפור - איך קרה שהוא התאהב באישה אחרת, מה בדיוק היו היחסים בין הורייך לפני שזה קרה... יכול להיות שיש כמה פרטים שנסתרים מעינייך. אבל בעצם זה לא משנה. אני מאמינה גדולה מאוד בזמן ולדעתי יש סיכוי שבעוד תקופה מסויימת תראי את הדברים אחרת וכן תהיי מוכנה לאיזה שהוא סוג של קשר מחודש עם אביך. לגבי בעלת המקצוע שטיפלה בך - כתבת שהיא עזרה מאוד ולכן הייתי מציעה שלמרות הקושי להיפתח מחדש בפני אדם חדש, תנסי בכל זאת למצוא מטפלת חדשה. חבל שתסחבי איתך את הכאב הזה לאורך זמן, זה סתם עושה לך רע ועדיף לעבד אותו בטיפול שאת כבר יודעת שעוזר.

היי :)

תודה על התגובה. נראה שאת באמת מבינה אותי. צודקת אני באמת שוקלת ללכת לבעלת מקצוע שוב.. אני מקווה שלא יהיה קשה ושהיא תבין אותי. אני חושבת שהדבר היחיד שהזמן יעשה הוא יגרום לשכחה. ולכן הדברים יראו אחרת. אך הדברים ישארו אותו הדבר... אני לא יודעת מה לחשוב. זה מאוד קשה. נכוותי פעמיים כוויות מדרגה ראשונה. אני לא רוצה להכוות שוב. באמת שלא...

הדסו^ש

New member
לאוו דווקא שיכחה

אני לא חושבת שזו המטרה, לשכוח מה היה. אבל בהסתכלות אחורה על דברים שהיו לפני תקופה, רואים אותם לפעמים בצורה אחרת לעומת מה שמרגישים בזמן שהם קורים. כשאנחנו נמצאים בתוך סיטואציות מסויימות קשה לנו להסתכל עליהן בצורה אובייקטיבית, והזמן נותן איזו שהיא נקודת הסתכלות אחרת. נגיד שיש לך בחדר תמונה גדולה, אבל ממש ענקית. בגודל חצי קיר. אם תסתכלי על התמונה ממש מקרוב, נגיד שתצמידי אליה את הפנים - תראי בה רק פרט אחד או שניים שלא תמיד ייראו ברור, אבל כשתתרחקי כמה צעדים אחורנית תראי פתאום את הדברים בצורה אחרת. אפשר להבין שאת לא רוצה להיכוות שוב. מי כן רוצה? אבל כשחושבים על זה, אין לאבא שלך שום סיבה לפגוע בך. הוא עזב את אמא שלך ולא אותך. ואם הוא לא אוהב אותה יותר, עד כמה שזה כואב, זה לא אומר שהוא רצה להתנתק גם ממך...

אני מבינה אותך...

אבל קשה לי להאמין שיהיה ניתן לראות בגידה מזוית טובה. כלומר אין דבר המצדיק בגידה. קשה לי להאמין שאוכל לראות את הסיפור בצורה יותר טובה. אך אם הוא היה מתחרט, מבין שזה לא בסדר מה שהוא עשה הכל היה יותר קל... היה לי יותר קל לסלוח, אולי לחדש גם את הקשר באופן מסויים. אבל הוא פשוט לא מראה את זה... אני צריכה לעשות כל כך הרבה סדר בראש.. אני כבר לא יודעת מה אני רוצה, מה אני לא רוצה... עברה שנה ועדיין הבילול נשאר...

the wild wind

New member
אני זוכרת אותך!!!

ווואי אני כל כך התגעגעתי...לא שמעתי ממך בפורום הרבה זמן!! אני מבינה שהמצב לא הכי טוב עכשיו.... אם יש משהו שאת רוצה לדבר איתי עליו את יכולה תמיד! (במיוחד אחרי שעזרתי לי כל כך הרבה שנה שעברה שלי היו מלא בעיות!) כל כך קיוויתי שהמצב אצלך השתפר.... אבל לא לדאוג...גם אם עכשיו לא הכי טוב...זה עוד יבוא! את תמיד יכולה לכתוב בפורום בשביל להוציא את מה שקורה לך-בשביל זה אנחנו פה
שמחתי לשמוע ממך

גם אני זוכרת אותך!

אני זוכרת שעזרת לי אבל לא זוכרת שעזרתי לך... אני רק זוכרת שגם לך היה סיפור הדומה לשלי. כן באמת נעלמתי להרבה זמן אבל תמיד הייתי פה וקראתי את השיחות שלכם. טוב לחזור :)

the wild wind

New member
אממממ...

למען האמת?...אני לא בטוחה שהכל בסדר... כאילו....כרגע אני לא יכולה להגיד שרע לי כמו קודם מבחינת המשפחה...אבל אני מוצאת את עצמי בוכה הרבה...איבדתי לפני כמה זמן...משהו שלא הבנתי שהיה חשוב לי...ועכשיו הוא כבר לא כאן...וזה כואב
אבל-..אני לא אשגע אותך עם הבעיות שלי..חחחח...רק חזרת

חופשי

את יכולה "לשגע" אותי חופשי.. אחד הדברים שמחזקים אותי זה לעזור לאחרים ולראות שזה באמת עזר להם. אז אם את מרגישה צורך אני כאן.

angel 445

New member
הי מבולבלת

קראתי את מה שכתבת אולי תוכלי להגיד לי למה את לא בקשר עם אבא שלך? אולי כי הוא עזב את הבית? וזה חסר לך שהוא לא שם?? אשמח לעזור לך בכיף

למעלה