סכמ"ש

• פותח הנושא Mor L
  • פורסם בתאריך

Mor L

New member
סכמ"ש

איך עבר השבוע?
מה היה טוב?
מה היה רע?
הבן-אדם שעשה לך את השבוע:
ציטוט/דבר מצחיק שקרה לך השבוע:
שיר השבוע:
סרטון השבוע:
סרט השבוע:
סדרת השבוע:
ספר השבוע:
תמונת השבוע:
מאכל השבוע:
בזבוז השבוע:
התחדשות השבוע:
תוכניות לסופ"ש:
תוכניות לשבוע הבא:

משהו שתרצו להוסיף?

Mor L

New member
משהו די אישי

אבל אני צריכה לספר אותו לאנשים שאני מרגישה בטוחה איתם, שזה אתם. כי אחרי הכל הרבה שעות מהחיים שלי אני מעבירה כאן :)
למרות שיש לי בן זוג, אנחנו רק בתחילת הקשר, מה גם שהוא צעיר ממני, והכיוון הוא רציני לגמרי בלי שום משחקים ומחויבות מלאה.
אבל אני לא מתכוונת לספר עליו למשפחה שלי עד שיעבור מספיק זמן ונרגיש שנינו שאנחנו מחויבים להתחתן ולהביא ילד לעולם.
הם כבר חיבלו לי בהרבה קשרים, ועליו אני רוצה לשמור מכל משמר.
סיפרתי לכל החברים שלי ובעבודה עליו, ואפילו לספרית ולקוסמטיקאית שלי, שהבטיחו שלא יגידו מילה לאמא שלי שגם עושה אצלן טיפולים.
מה גם שאני רואה כבר חודשים/שנים שכל הרופאים ונשים שעברו טיפולי פוריות קשים, אומרים לא לחכות לגיל מאוחר, אלא לפני גיל 38-37, ואפילו עד גיל 36, לעשות הקפאת ביציות.
אני בת 36 וחצי, ויש לי עוד 5 חודשים עד שאהיה בת 37.
החלטתי השניה הזאתי, אחרי שראיתי את ליאת אשורי בתוכנית של גלית ואילנית בערוץ 12, שאני הרגע קובעת תור לרופא הנשים שלי, ומבקשת ממנו להתחיל תהליך של הקפאת ביציות.
אני אבקש מההורים שלי לממן את זה כי זה תהליך יקר מאוד, אבל בלי לספר שיש לי בן זוג.
אם אני אספר להורים שלי שיש לי בן זוג, אז הם יהיו בפנטזיה שלהם ויגידו שעכשיו עכשיו אני חייבת להתחתן איתו ולהביא ילדים!
אבל החיים האמיתיים זה לא כך, וילד זה לא משחק ילדים.
צריך זמן להכיר את הבן אדם ולהתאהב בו באמת.
אנחנו אוהבים אחד את השני, ואכפת לנו מאוד אחד מהשני, ואנחנו רק רוצים להיות ביחד כל הזמן,
אבל אנחנו עדיין לא התאהבנו. זה לוקח זמן.
אז אני משתפת אתכם במשהו חשוב שעובר עליי, כי בכל זאת אתם המשפחה האינטרנטית שלי :)
הייתי בבלבול כמה שבועות מרגע שהכרתי אותו ולא ידעתי מה אני מחליטה, אבל הרגע החלטתי :)

Ayelet 363

New member
בהצלחה!

the ror

New member
בהצלחה...=)

הלואי וכשיגיע הזמן לא תצטרכו את זה אבל בהחלט עדיף להיות מוכנים מאשר להצטער אחרי זה...
מה גם שזה בטח יתן לכם את הרוגע להתקדם בקצב שמתאים לכם ובלי לחצים...

Mor L

New member
תודה רבה לשניכם!

כמו שאמרתי, יש קשיים בזוגיות ושום דבר לא ודאי
אבל מה שיש בינינו כל כך חזק שכן אנחנו מוכנים להתאמץ כדי להתגבר על המכשולים

אני רק מקווה שבאמת אני אוכל לקחת הורמונים בשביל הקפאת ביציות ושזה לא ישבש אותי בריאותית.
בעוד שבוע וחצי תור לרופא נשים ואז אני אדע.

למעלה